ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

Гірські велоподорожі
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#36234
Набирається невелика група для велопоходу Закарпаттям, є можливість долучитися ще кільком учасникам.
Дати: орієнтовно з 4 по 13 липня.
Приблизний маршрут (можливо, ще вноситиму корективи):

Похід спробую офіційно зареєстувати як спортивний 1 категорії складності з відповідною видачею довідок учасникам після проходження.
Участь безкоштовна, хіба що доведеться скинутися по 10-15 грн на витрати з виготовлення документації.
Проживання: у наметах + на 1 ніч у садибі. Харчування: самостійне приготування на багатті + місцеві кафе (а годують там смачно і відносно дешево))
До станції Воловець можна дістатися з Бердичева поїздом 13 Київ-Ужгород. Назад повернутися до Бердичева з Мукачевого тим же потягом.
Якщо охочих поїхати виявиться багато, перевагу надаватиму тим людям, які ще не їздили у багатоденні походи, але мають бажання починати.
Перш ніж зголоситися - подумайте, чи немає у вас медичних протипоказань (перепади висот, тиску, їзда вгору, перебування на сонці тощо).
Бажання поїхати можна висловлювати десь по 14 червня.
Про всі інші технічні питання також розповім, трохи згодом.
Що цікавого на маршруті:
Озера Синевір, Дике, Кунигуда (сол.); водоспади Скакало, Городилів, Кам"янка, Шипіт, багато дерев"яних церков XVII-XVIII ст., замки Шенборнів, Паланок, музеї вузькоколійки, лісосплаву, "Старе село" просто неба, оленяча ферма, сироварня та інше.
Востаннє редагувалось 06 червня 2012, 23:36 користувачем kuzart, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
By Саня
#36240
ой, ой -запышыть мэнэ перваго апосля керюючого!!!
Аватар користувача
By ViX
#36241
А маршрутик можно мне использовать в своих некоммерческих целях? А то хоцца, но по датам не подходит.
Аватар користувача
By kuzart
#36242
ViX писав:А маршрутик можно мне использовать в своих некоммерческих целях? А то хоцца, но по датам не подходит.
так а хто ж заборонить))
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#36243
kuzart писав:Про всі інші технічні питання також розповім, трохи згодом.
хз чи ти там був..в описаних місцях коли цю нитку викладав-я проїхав (Крім Шенборнів) та пройшов (оз.Дике,напр) все шо на нитці вказано.Можу дружньо наполегливо :) рекомендувати, перед детальним обговоренням назначити зустріч десь в тк."Полісся" де б ми вживу розглянули нитку .Я б про все розказав.Думаю це б дуже допомогло та шось змінило в нитці (те ж оз.Дике)
В і неті це нереальні тонни флуду та переписки .
пс: кста таке обговорення та захист передбачене перед випуском групи в МКК )))
Іскрєнно ваш -Йа
Аватар користувача
By kuzart
#36244
чудово! я був там тільки частково, на іншому маршруті, тому твоя допомога буде дуже доречна. я якраз буду цими вихідними в Житомирі, давай зустіремося, як тобі буде зручніше.
Аватар користувача
By DEMA
#36245
По поводу использования маршрутов.
В Турклубе Полесье есть эталонные маршруты, а также много маршрутных книжек прошлых лет с очень интересными маршрутами разных категорий.
Также есть отчеты .
:bayan:
Аватар користувача
By kuzart
#36246
а на выходных турклуб открыт?
Аватар користувача
By DEMA
#36247
Если надо то кто то будет, обозначь время и день. :bayan:
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#36275
лс
Аватар користувача
By Svitlyachok
#36316
А можно даты устаканить так, чтоб выехать в пятницу(перед выходными) а вернуться уже на или после следующих, то есть максимально выходные зацепить?
Аватар користувача
By kuzart
#36328
Svitlyachok писав:А можно даты устаканить так, чтоб выехать в пятницу(перед выходными) а вернуться уже на или после следующих, то есть максимально выходные зацепить?
к сожалению, нет. на выходных мы в Бакоте будем. единственное, что можно +- 1 день туда-сюда подвинуть.
Аватар користувача
By kuzart
#36549
Уточнені дати: як Бог дасть, похід відбудеться з 4 по 12 липня. Поїздом 3 липня з Бердичева до Воловця, назад 12 липня ввечері з Мукачевого.
Наразі маємо четверо учасників.
Є ще кілька днів на роздуми.
Аватар користувача
By lakmus
#36551
Є бажання долучитися.
ТК Поліське Джерело писав:нитці вказано.Можу дружньо наполегливо рекомендувати, перед детальним обговоренням назначити зустріч десь в тк."Полісся" де б ми вживу розглянули нитку .
Чи було вже обговорення?
Якщо моя персона буде одобрена, то коли плануються братись квитки?
І коли буде відомо про реєстрацію спортивного походу? (чи не змінились плани з цією ідеєю?)
Аватар користувача
By kuzart
#36552
З Пашею ми зустрічалися, дякую йому за цінні поради. Взято на озброєння.
Похід реєструватиму. В понеділок планую подавати заявку.
Квитки, напевно, наступного тижня, як зарплату дадуть)
Надішли, будь ласка, приватним повідомленням повне ПІБ, місце роботи, посаду, домашню адресу та номер телефону.
Аватар користувача
By kuzart
#36740
документи надіслано для реєстрації. набір учасників завершено.
Аватар користувача
By Саня
#37436
kuzart, ну как поход прошел? кстати -категорию получилось зарегить?
Аватар користувача
By kuzart
#37443
Поход прошел отлично! Маршрутную книжку получили. Чтобы защитить поход, надо отчет составить, но пока руки до этого не доходят.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!