ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

Гірські велоподорожі
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#29183
Недавно катався з Дніпровелоклубом по Азовському і Чорному морях... (31.07-07.08.11)
маршрут Новоолексіївка-Геніченськ-Арабатська коса-фортеця Арабат-Феодосія-Коктебель-Судак-Морське-Білогорськ-Симферопіль -360 км
трек по пам*ятіВідобразити
...трохи фоток...
на фото в переважній більшості пейзажі і "нея"...
Велопохід Азовське, Чорне море, Крим (31.07-07.08.11)
ЗВІТ
почну з передслів*яВідобразити
піти "в похід" вирішив якось спонтанно і швидко...забрів на Вєлоднєпр...пропонують...Азовське...Чорне море...гори...Крим...а у мене якраз "вікно", шоб вискочити на тиждень у відпустку...

а впохід міг і не попасти...квитки брав за два тижні...туди і назад..і тут мене вже чекав "подвох"...

учасники пишуть беремо квитки на 31.07 туди...ну я теж взяв...сів відписатися нафорумі керівнику...і...тут..розімію, шо я "пролітаю"...вони сідають вночі 31 і на ранок 31 на місці збору...але їм їхати з Дніпрпетровська...а мені то з Києва пилять на поїзді півдоби! ...тобто тре брати на 30.07 щоб 31.07 бути вчасно...йо..ма...йо...а я не в місті...в нет...вісить один вільний квиток...телефоную друзям...рятуйте! купують мені квиток...хух...
складаю список необхідних речей...декілька разів перевіряю...коректую...комплектуюсь...
СпорядженняВідобразити
1.Палатка 3-х місна(так заявив виробник) 2-хслойна
2.Каремат
3.Чохол на вело
4.Ємність для води на 7л(складна каністерка)

Одяг:
1.Вєтровка Коламбія
2.Термокохта
3.Терморейтузи
4.Кєпка
5.Шкарпетки(3пари)
6.Плавки
7.Дождєвик легкий
8.Дождєвик конкретний
9.Бафка

Вело:
1.Вєлік
2.Насос, латки, ключі...
3.Велоформа(шорти з памперсом+футболка)
4.Шолом
5.Велорукавички
6.Фляга
7.Сумка на руль
8.Сумка під сідало на 17л
9.Питна система
10.Темні велоокуляри

Хавчик
вермішель Мівіна в стаканах -3шт
картопля-6шт
цибуля-3 головки
морква-1шт
КЛМН

Мєлочі
1.Пластикові стяжки
2.Вєлофонарь+3акуми
3."Моргайлик"
4.Фонарь на голову
5.мило, зубна щітка+паста
6.Маленьке полотєнце
7.Запасний акум для телефона+зовнішній акум для його зарадки...
8.паспорт
9.Туалетний папір
10.Крем від засмаги!!!
Пакую ці всі речі...пакую вел в чохол...і хвалю себе,що речей небагато...

На вокзал їду в сандалях, футболці, шортах на таксях...

При підході до Київських платформ розумію, що маю реальні шанси не встигнути на поїзд...народу на платформі на два автобуси, як мінімум...всі з чемоданами...на море...і мій запас в 1,5 години мене не врятує...водітєль найближчого по часу автобуса заявляє " з велом не візьму..." стою...курю бамбук...автобус набивається...водій оголошує, що є одне вільне місце, але ніхто не рветься, бо всі з чумайданами, а там вже повно... немає куди...підхожу..."беріть мене і пропоную +пару гривень"...на очах у здивованої толпи "запихаю" вел в салон і благополучно вирушаю до столиці...

посадка в поїзд без проблем...їду на південь...валить дощ...а я внадії що прогноз по Азову і Криму не підведе...повинно бути сухо і тепло...
День першийВідобразити
7.00 виходжу з поїзда на платформу "Новоолексіївка",це в 15км від Геніченська на Азовському морі, і зустрічаю колег-учасників...знайомлюся...троє учасників з Харкова, серед них молода парочка, +один товариш з Маскви(а взагалі то з Челябинська), а працює і проживає в столиці...збираю вел...чекаємо керівника...
доречі я був єдиним "носієм рідної укранської мови", хоча на 4-ий день велопоходу добавиться ще один
через півгодини прибуває керівник з Дніпра...і зразу ж скептично оцінює моє велотуристичне спорядження, в часності "подсєдєлку на 17 л."...інструктаж...організаційні моменти...
стартували десь о 9-ій в сторону Геніченська...нормальний асфальт...їду замикаючим...
Геніченськ...перша зупинка хв15-20 на проливі Тонкий...перші подихи моря...аааххх...вдихаю на повні груди...море...невелика "екскурсія", а точніше цікаві факти про місцини де ми проїзжаємо від керівника...про пролив Тонкий...пролив Промоїна...жд міст з Потсдама, видобування ракушечняка...і озеро Сиваш...
Зображення
Почалася "бєтонка", викладена з плит розформованого місцевого військового аеродрому, доволі якісна...

Далі Геніченська Гірка...
ЗображенняЗображення
зупинка на обід і купання в морі!!! Відпочиваємо десь з 13 до 15 години на пляжі...релакс...
Зображення

Щасливцеве... купання в гарячому геотермальному "істочніку" з усією таблицею Мєндєлєєва...побистряку...
На вели і впєрьод!
Зображення

Стрілкове...останній населений пункт на Арабатці...поповнюємо провізію і стратегічні запаси води на 1,5 дні, по 4л общака кожен + особисті фляги...вгамували спрагу солодким соковитим кавуном...

Виїзжаємо далі на Арабатку для ночівлі...призупиняємося біля воронки з "грязями"...народ мажеться...тут шукали газ, була бурова...засосало в глибини Землі...тепер тут "лєчєбниє грязі"...але я не ризикую...споглядаємо бурові вишки в морі, що видобувають газ...
ЗображенняЗображення
Ночуємо прямо на березі моря...від палатки до моря 10 метрів...
ЗображенняЗображення
смачна вечеря і відпочинок...поставив намет...а ночував під відкритим небом...каремат,спальнік в чохлі від веліка...споглядаю зоряне небо...шум прибою...такого неба в місті не побачиш...засинаю просто під зорями...
ЗображенняЗображення
День другийВідобразити
Просинаюся з першими промінями сонечка...ах...красотіща...зустрічаю "расвєт"...
ЗображенняЗображення
скільки бачить око праворуч-ліворуч нікого...море тихе...ранкова пробіжка по лінії прибою...бризки летять в різні боки...радію як дитина...весь мокрий і щасливий...повертаюся в табір...купаюся...сніданок...смачна рисова каша зі згущьонкою і ізюмом...збираємося і далі вперед освоювати пісчані дороги Арабатки...Пісок..."пральна дошка"...вітер назустріч і спека
додають родзинку в подорож...
"Обільно" мажуся сонцезахисним кремом...сонце палить неймовірно...є перші жертви...

Хочу відмітити, що мій лісапєт "перемагає" всіх у групі в цій боротьбі...smart sam шириною 2,25 рулить...

Проїзжаємо страусину ферму...
Зображення
На шляху нам трапляється "оаза"...тут є скважина з водою...перевищення по радону...одна хатинка з городом і худобою...тут проживає людина-отшельнік, яка стежить за рівнем Сиваша і передає кудись там ці дані...
ЗображенняЗображення
Вмившись...підзаправившись "живою водою"...перепочивши рушаємо далі по незаселеній Арабатці...і зустрічаємо останнє деревце на Арабатці...поливаємо його водою...ритуальне жертвоприношення...
ЗображенняЗображення

далі від сонця зховатися немає де...степ...
В саму спеку обідаємо на березі моря...купаємося...купаємося...купаємося...ховаємося в тіні навісу зібраного нашвидкоруч з велочохлів і паличок з палатки...а так би згоріли усі...палить неймовірно...
ЗображенняЗображення

Активність сонця падає і ми крутимо педалі далі...
Діставшись до с.Соляного навідуємось до місцевого магазинчика, вгамовуємо спрагу прохолодним кримським "лимонадом" зі смаком дитинства, морозивом та буржуйською "кокою",закуповуємо продукти на вечерю-ранок...
Назва села говорить сама за себе...тут колись видобували сіль природним способом випаровування...довгий процес...саме сюди козаки їздили по сіль...саме цими шляхами...а зараз це забута Богом сторона, випалена сонцем...
Зразу за селом залишки фортеці Арабат...побистряку оглядаємо...темніє...від*їзжаємо пару км і в лісополосі ставимо намети...поруч на полі стерня...пахне соломою...десь вдалечині багрянець...горять поля...готуємо вечерю...вечірнє купання голяка...чай...бесіди...спати...
ЗображенняЗображення
День третійВідобразити
Просинаюся не так вже рано...на траві спати комфортніше...і до моря пару км...сніданок...вирушаємо на Кам*янське...Ще не вийшли з лісополоси як маємо перший прокол...заднє колесо у дівини-харків*янки...мабуть пробилася на стерні...допомагаємо клеїти...бортувати...
Кам*янське...гастроном...вода...морозиво...купання в морі...
Зображення

виїзжаємо на асфальт...с.Семисотка...далі понад каналом,що тягнеться з Нової Каховки і аж до Керчі...купання в каналі...с.Владиславівка...перекус кавунчиком...тримаємо напрямок на Феодосію...обідаємо цивільно в столовці...
екскурсія містом від керівника походу...набережна...залишки генуезської фортеці...історія міста пов*язана з відомим Айвазовським, а точніше Айвазяном...відвідуємо його фонтан...могилу...вірменську церкву...бухту карантинну з залишками фортеці, в якій до цих часів засіли москалі і їх звідти ніяк не можна "викурити"...а ще "невільничий ринок", де гнітили та продавали у рабство наших пращурів...тут було продано і Роксолану...
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

вирушаємо на Коктебель
пішли невеликі підйоми-спуски...перша гора Климєнтєва- мекка планеристів...на фото маленькі цяточки :D
Зображення
Далі сам Коктебель...
мене вразило його розміщення...я ніколи раніше не був у горному Криму...між гір з виходом до моря...у виноградниках...в згасаючих променях сонця...як на картинці...мене накрило...
ЗображенняЗображенняЗображення
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

Зупинилися ми на подвір*ї товариша керівника походу...ставили там намети...
Вечеряємо в столовці...смакуємо вино...купаємося...гуляємо набережною...відпочиваємо...
О...а ще на ринку я придбав надувний матрас для плавання за 40 грн, який я використав не за призначенням і тепер спав солодко на землі під зорями...
День четвертийВідобразити
Тут тре відмітити, що велопохід взагалі стандартно розрахований на меншу кількість днів, але була проблема з квитками на певні дати, і вийшло так що у нас було лишніх 1,5 а то й усі 2 дні!!! СУПЕРРР!!! Саме тому луло вирішено "поматрасити"в Коктебелі цих півтора дні...
День четвертий пройшов під лозунгом море...пляж...Екскурсія морем по Карадагу...скелі...вимиті печери...бухточки...фоток цих місць дуже багато...вмкладу декілька...
ЗображенняЗображенняЗображення
ЗображенняЗображенняЗображення
Золоті ворота, хоча насправді називаються Чортові ворота, і ми через них пропливали!
ЗображенняЗображення

А потім купання у відкритому морі...вода темно-синя, аж фіолетова, зачно тепліша ніж на пляжі...стрибки у море з 2-го поверху катера...про 2-ий поверх окремо...ми попали на маленький прогулочний катер "Васільєвич" на осіб 10-15,першу палубу зайняла сім*я з 5-ти чоловік, а нам дісталася "криша", було круто...таке враження, що це ексклюзивний катер тільки для нашої групи...
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

Обід в кафешці...потім відвідали дикий і нудиський пляжі...піднялись на пару горочєк і споглядали на зажатий між гір Коктебель
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

...вечеря...сон...
День п*ятийВідобразити
Ще вночі я відчув шось зле зі шлунком...чимсь травонувся...вугілля...на ранок майже як огурчик...потихеньку збираємося відчалювати...виїзд було заплановано на 14:00...перед самим виїздом виявляється третій прокол - проколовся Жека з Харкова...да я забув...першим проколовся Саня з Харкова ще на Арабатці...
Прощаємося з Коктебелем десь о 15:00...виїзжаємо на маршрут...
Спуски...під*йоми...спуски...під*йоми...серпантини...мені реально "важко їхати"...іноді йду пішки... інтоксикація дається взнаки...на спусках мене бере озноб...колотить...і лише пейзажі радують око...піднімають настрій і штовхають "вперед"...
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Зображення
Перед Судаком запасаємося водою на джерелі і в лісі стаємо на ночівлю...супчик на вогнищі...чайок...
ЗображенняЗображенняЗображення

цього разу сплю солодко в палатці на надувному матрасі...
День шостийВідобразити
під*йом о 6-ій
Сніданок
Вирушаємо на Судак...спуски...під*йоми...фото назгадку...гори...
ЗображенняЗображенняЗображення

В Судаку відвідуємо, а точніше оглядаємо ззовні генуезську фортецю(там якраз проходив якийсь фест рицарів...вхід був дорогий), яка дуже добре збереглася...
ЗображенняЗображення
Крутимо педалі на Морське...спуски...під*йоми...гори...
ЗображенняЗображенняЗображення
На пляжі Морського купаємося...обідаємо...купаємося...прощаємося з морем...
ЗображенняЗображення
Далі "наша малєнькая стая уходіт" на північ...через гори в глиб Криму...
Напрямок - перевал Шелен, одноїменний з сусіднім поселення татар, яке при союзі перейменували на Громівку...
ЗображенняЗображення
В селі запасаємося водою на вечерю і сніданок...
ЗображенняЗображенняЗображення
Далі "собсна" сам перевал...розбитий кам*янистий шлях ущелиною...яким татари ходять сотні років...потім нагору по серпантину...місцями їдемо...місцями тягнемо вєліки в гору...чим вище, тим більше "ніжками"...було на шляху пару завалів, на яких вели з баулами просто переносили в руках...
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
під кінець дня піднімаємося на вершину...фотаємося...
ЗображенняЗображенняЗображення
зустрічаємо групу піших туристів, якізупинилися на ночівлю прямо на вершині...вони були дещо шоковані зустріти тут велосипедистів...трохи спускаємося і встаємо на ночівлю...готуємо вечерю...чай...відпочиваємо...
Зображення
День сьомийВідобразити
під*йом...сніданок...збори...виявляємо прокол у "москаля"...заміна камери...
виїзд...спускаємося серпантинами...в основному на велах...дорога краща ніж наверх...
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
по дорозі релаксуємо на мініводоспаді...
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
вискакуємо з лісу до озерця з будиночком...
Зображення
трохи далі село Поворотне...тут вулицями гуляють хряки...безтурботно і вільно...
Зображення
звідси починається асхвальт...їдемо швидше і комфортніше...невеликі підйоми та спуски...
ЗображенняЗображення
на фото пам*ятник місцевому "татару-робінгуду", який грабував багатих рускіх і віддавав добро бідним місцевим
"Вискакуємо" на трасу Феодосія-Симферопіль і тулимо на Симферопіль...обідаємо біля магазу...за 20 км від Симферополя стаємо на ночівлю...
Зображення
"Внутрянку" своєї палатки віддаю ночувати колегам...сам під під імпровізованим тентом, змайстрованього з верхнього шару палатки і вєліка...
Зображення
День восьмий і він же останній... додому...Відобразити
снідаємо і чухаємо на Симферопіль...настрій "чємоданний"...
Почуття роздвоюються: з однієї сторони хочеться додому...до сім*ї...в рідне місто...
а з іншого тижнева близкість з природою гальмує повернення в "цивілізацію"...реальність...
ЗображенняЗображення
купуємо провізію в поїзд...прощаємося з Кримом...новими знайомими...обмінюємося словами подяки...
Перон...поїзд...бокова верхня полиця...Київ...
маршрутка...О! наша маршрутка!
підхожу з рюкзаком і запаковним в чохол велом...водій так ласкаво запрошує поставити вел у багажник...і пропонує доплатити за вел 50 грн!!!автобус пустий!!!
"ніхєрррррассє"!!!...я не втримався...водієві:"це у нас всі водії маршруток БАРИГИ?!"- культурний обмін любєзностями з погрозами, що я зараз взагалі звідси з Києва не уїду...
Я чекаю...я нікуди не кваплюся...9-та ранку...у мене часу вагон...погода чудова...в голові картинки походу...
В результаті водій прилюдно чемно запрошує мене до салону свого лайнера з велом і всіма пожитками і лише за 50 грн...
#29185
Quote (Саня)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Как вообще-ожидания от похода оправдались?
враження перевершили очікування...як ото в зовсім різних "куточках світу" побував...
спочатку степ, спека, піски і пустинність, безлюдність берега арабатки...море...
пагорби...море...
1,5дня відпочинку в Коктебелі...купання у відкритому морі...
потім гори Крима...штурм перевалів...
#29186
эх - классно!
я говорю - этот год у нас самый походный
#29187
Egor_Goodman, до речі "Діма" згадував про якогось "бородатого житомирянина" - це не ти?

Добавлено (10 Августа 2011, 15:50)
---------------------------------------------
добавив трек по пам*яті
#29240
Quote (jazzec)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Egor_Goodman, до речі "Діма" згадував про якогось "бородатого житомирянина" - це не ти?
если плохо вспоминал - то не я
если хорошо - то ктож еще если не я
#29241
Quote (Egor_Goodman)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">если плохо вспоминал - то не я если хорошо - то ктож еще если не я
про учасників житомирян чув виключно позитивні відгуки
#29265
Quote (diesel)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Витя позравляю, с почином в велотуризме...
дякую...а зерно ж то хто посіяв? поштовхом стала "покатушка" на деруни торік...тоді я вперше відчув смак "велотуризму"...тоді я вперше "зустрівся" з чуваками з велобаулами і великими рюкзаками...з тобою, Мартом і Гудманом...

а хто тут шось писав, а потім зачистив? на почті все одно маю оригінали меседжів

Добавлено (11 Августа 2011, 14:10)
---------------------------------------------
бачу хтось записався з житомирян на цей же маршрут на вересень....Олександр Лашин...в студію пліз...
#29284
Quote (jazzec)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">а хто тут шось писав, а потім зачистив? на почті все одно маю оригінали меседжів

тссс... то я... нічого актуального - просто, що то вже не почин твій в туризмі, а формальне його документування.
#29288
Quote (jazzec)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">взагалі то я хтів просто на море...а тут ще й в Крим та ще й на вело...оказія вийшла просто

ну... думаю, ти тепер ближче розумієш, як ото бува й мене десь "заносить" - думаєш про одне, вирішуєш інше, жиснь вносить корективи і в результаті ти десь далєко-далєко і отримуєш багацько чого...
#29290
Quote (lakmus)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">ну... думаю, ти тепер ближче розумієш, як ото бува й мене десь "заносить" - думаєш про одне, вирішуєш інше, жиснь вносить корективи і в результаті ти десь далєко-далєко

да...Олєг...розумію....далеко...далеко....
Quote (lakmus)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">отримуєш багацько чого
але тут же і втрачаєш шось інше і важливе...все на грані...або вже поза нею...
#29291
Quote (jazzec)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">але тут же і втрачаєш шось інше і важливе...все на грані...або вже поза нею...

так... тільки не по хворим мозолям - це одна із "болісних" тем, яку іноді підіймає ще Гудман.
#29293
Quote (lakmus)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">так... тільки не по хворим мозолям - це одна із "болісних" тем, яку іноді підіймає ще Гудман.
похоже в наш клЮб пополнение :\'(
он был так молод, и семья у человека осталась....
#29294
Quote (Egor_Goodman)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">похоже в наш клЮб пополнение :\'
диви...а він уже тут як тут...і ручки потирає.... точніше гріпси
це я шось того...накрутив як то кажуть собі...впєчатлітєльний я...
Quote (Egor_Goodman)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">он был так молод, и семья у человека осталась....

ніфіга...я молод...і в самом расцвєтє сіл,точніше " в мєру упітанний молодой мужчіна в самом расцвєтє сіл" як казав Карлсон і сім*я у мене залишається....СІМ*Я!
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!