ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

Велоподорожі іншими областями України
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
Аватар користувача
By kuzart
#55365
а тебе там хтось перевірятиме? якщо дуже законослухняний, можеш по ранковому Херсону шукати. ввечері у нас має бути газ. в який спосіб - пофіг, хоч з газопроводу ціди.
Аватар користувача
By batman
#55366
Если нужен балон с резьбой, то ничего покупать не надо т.к. я отдал такой в Гору на заправку. Надо будет только забрать, когда заправят.
Аватар користувача
By kuzart
#55367
отлично, берем. деньги отдадим. Юра, зайди, забери, как время будет, тебе его возить) заодно проверь, подойдет ли резьба к Витиной горелке. и про спички не забудь!
Аватар користувача
By batman
#55368
Не, пусть не спешит, его ещё не заправили.
Аватар користувача
By Саня
#55373
krecc писав:Це підстава? З заправленим балоном в потяг!
а какие проблемы непойму??? тыщураз так делали! некоторые и в самолете умудряются провозить!
Аватар користувача
By kuzart
#55376
Юра не любе закон нарушать, понімаєш. Перевоспитався. Пареньок тіко откінувся, лісапед новий купив, ножичег продав. Пожить би ще чуток на волі, покатать...
Аватар користувача
By batman
#55401
У меня тут мысля проскочила: может Юра думает, что ему назначили тянуть балон такой как у бабушек в селе?
Аватар користувача
By kuzart
#55403
а шо разве не такий?
Аватар користувача
By Саня
#55405
в горе в очереди на заправку такие и стоят, так что точно такой!
Зображення
Аватар користувача
By kuzart
#55406
не, это все-таки большой... есть же меньше.
я думал, там такой http://www.pozh-nn.ru/ballony-gazovye-propanovye/
Юра, спроси Дизеля, он в курсе. Только нам не пропан надо, а метан. Метана хватит 5 л, а если пропан, то 12 л придется тащить...
By roadrunner
#55407
О, кузарт дело говорит! Как раз пару таких в баул без проблем поместится. Вы ж в нормальный поход собираетесь, а не легкоходство там какоето Зображення
Аватар користувача
By kuzart
#55408
100%. все-таки хочется отдохнуть, вкусно поесть 4 дня, чайку-кофею попить в хорошей компании, а не газ считать да мивину топтать...
Аватар користувача
By krecc
#55415
Будете сире їсти, я валю лайтово!
Аватар користувача
By kuzart
#55416
цікаво, в чому ти спати будеш, любитель лайтовості? Рома, підкиньте йому намет, якщо балон не хоче брати.
можна, канєшна і без намету, але знову ж таки, чорна вдова-змії-птахи-собаки-котики-лисиці-комарі... дощ для настоящего пасана, канешна, не проблема.
понімаєш, тут же ще така штука, шо лайтовость - це або шоб всі, або суто одіночка. а в нелайтовій компанії до жопи. ну куди і від кого ти гнати зібрався? а головне - для чого? це ж треба, шоб мета якась була, а не тіко більше кілометрів намотати. ну, ландшафти там, природа, багате культурне неслєдіє... хоча, може, і кілометри когось заводять...
все одно поїдемо по слабшому з нешосерською середньою швидкістю. так шо я б тобі порадив ще навіть трохи цеглинок взять, аби не так обідно було.
а без шуток - пальник і балон на тобі. і все, що там розписав. це і так з общака дуже мало тобі дісталося. а в чому везти - мені по барабану, хоч в торбі на рулі.
Аватар користувача
By Egor_Goodman
#55420
Чем же тебе так Крек не угодил? Так и вижу, как отпускаете вы Крека метров на 100 в перед, в обеденное время, под обеденным солнышком с баллоном в бауле.... едет он так, едет, птичками любуется, пробегающими мимо волками...и тут БАХ! и у вас на пути черное, обугленное пятно, и таинственное исчезновение Крека :(
Аватар користувача
By krecc
#55421
kuzart писав: пальник і балон на тобі.
Без питань! Все інше вас не повинно турбувати!? :cool:
Аватар користувача
By 3DSchuminator
#55423
надежно закрепить баллон на багажнике, вентилем назад. На крутом затяжном подъеме сорвать вентиль, можно ударом молотка, и сзади катящие лосе-шоссеры офигивают от твоего сремительного набора сначала скорости, а потом и высоты полета :)
Аватар користувача
By batman
#55426
Это называется "включить газот"
Аватар користувача
By kuzart
#55431
Egor_Goodman писав:Чем же тебе так Крек не угодил?
та всьо нормально з крецом, вгодив він мені. просто абідна, шо він ножичєг продав... чим тепера консерви викалупувать будем? ну і ше за ним вєчна неїсправна віна, шо тему закрив. балон - це, можна сказать, справєдліве возмєздіє. повозить його, тада вже, може, і прощу...
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#55444
batman писав: я думаю, расскажет Паша.
я б розказав..але писать ну просто нема коли(((. можна позвонить якшо буде шось конкретне і ...
roadrunner писав:Если оно невпихуемое, значит оно или неправильное, или ненужное
угу, це називається "ефект мішка"..коли маєте рюкзачину на 100 літрів..то ви її з-за цього ефекту наб`єте доверху І СВІДОМО, навіть якшо вам тії лахи і не тре..а коли у вас є ТІЛЬКИ скажем там, 20літрів рюкзак....о диво....все влізе шо нужно і в нього...
Кассно поради Кузарта про підвісну подсєдєльну сумку -то починати треба не з неї..а з того що в ній буде..інакше ніяк..тіко обматюкаєте... і її... і його і мене хоч я і не при чім там))))
___________________
Півтора тижнєца назад ...звідти почтішо куда й ви....
нічо лишнєго...нажаль наметик заважкий -бо зимовий вар`янт+ москітна палятка всередині=900гр..шо забагацько і погано компресується , шо є об`єм..а ще ужасно важкий спальник на 550гр бо осінній на -2град комфорту...але оскільки я їхав на два тижня тут запас треба....бо якшо були б затяжні дощі, сирість, похолодання...тоді б воно згодилось..а так доводилось в наметі спати без нічого вобсче-спальник поверху накинувши. А ще - нелегкий - 400гр велочохол-палятка, куда ж без нього в потяг..морочитись зі скотчами мну не цікаво. У мну ж було 4-5 потягів в процесі того.
а там ще 1кг аккумів до фотоаппарата, 4 об`єктива+фільтри і пр....пакет бумажечних карт....бо то була наукова натуралістична експедиція...були задачі.
А ще були:
рукавички що їх подарував Джазєц перед самим моїм від`їздом :viktory: ,
велоліхтарик що його подарував Джазєц перед самим моїм від`їздом,
задній ліхтарик що його подарував Джазєц перед самим моїм від.....дид...тппррр. :viktory:
ЗображенняЗображення
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!