ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

Велоподорожі іншими областями України
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#54454
Вніманіє! Тема відкрита для флуда, домислів і разночтєній!
Хто ще не їздив Арабаткою? Не все втрачено! Є ще пісок в Україні...
Ліси, степ, озера, дикі пляжі, багатий тваринний світ, комарі. І піски, піски, піски... Словом, Кінбурнська коса - варта того, аби її проїхати. Коса є складовою Черноморського біосферного заповідника.
Гарантовано доведеться частину коси не проїхати, а пропхати.
ЗображенняЗображення
http://www.avto-city.com.ua/what-to-see ... -spit.html
Маршрут:
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=ioujnilqhyhklapf
Тіко спокійно! До Очакова не доведеться їхати по морю. Там курсують катери.
Дати: з 31 липня по 3 серпня.
До Херсона зручно дістатися з Бердичева або Києва. Назад є варіанти до Житомира і Києва.
Кількість місць обмежена. Буквально 1-3 особи. Будуть дами. Перевага знайомим і людям з відмінною репутацією.
У кого є бажання спортивних звершень, можна піти і оформити на себе керівництво цим походом як 1 к.с. в "Поліссі". Я нічого не матиму проти.
Востаннє редагувалось 24 червня 2014, 11:46 користувачем kuzart, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#54469
Хех..я туди їду 30-го :so_happy:
Аватар користувача
By kuzart
#54473
30 виїзд чи 30 на місці? бо у нас 30 виїзд, 31 на маршруті.
може, разом? чи ти 200+ будеш?
Там ще в Ольвію можна заїхати, як час і натхення в людей буде...
Аватар користувача
By krecc
#54474
Цікаво, я подумаю.. мені не відмовите?
А нашо з дівчат так знущатись, вони ті піски витримають?
Аватар користувача
By kuzart
#54476
ага, розкаявся тепер за ножичєг, на бан мене хотів, а я й у пригоді став))
та візьму, звісно. думай.
моя-то дружина нормально, знає, що воно таке. Арабаточку двічі проходила, керченські піски, поліські і вобще).
але там ще буде знайомий з Херсона з дружиною. вони вдвох взагалі вперше поїдуть. але місцеві, знають, що воно там краще за мене. тож щодо темпу пересування мені тут важко передбачити, як воно буде. можливо, сильно помаслати і не вийде.
я би особисто хотів ще гак до Ольвії катанути і хоча б півдня просто по Одесі повишивати. але маю сумнів, що саме так буде.
єдине, що гарантовано - 4 дні і 3 ночі на морі).
ще буде людина перевірена з Дніпра. і, можливо, знайомий з Мінська.
більше 8 я не братиму.
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#54477
30-того уїзжаю потягом Ковель-Одеса з Бердоса до Одеси і далі в Дунайський заповідник...такшо разом ми тіко по Одесі прокатимось мо)).
Взагалі в мене творчі пляни несумісні з присутністю іншої жизні тому походу у мене як такого й не буде...це так скааать..мандрьож, мандрувалка :stid: уж простітє
Аватар користувача
By kuzart
#54480
теж спочату планував Дунайський заповідник. але з регіонів до Ізмаїлу добиратися - повна попа. довелося піти назустріч трудящім)
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#54482
та да..там крючок немалий...але я вже туда їздив када в Молдову катав -на Вулканєшту. Та й у мене ні групи ...ні графіку нема...ні провіянту....
пісками й морем під трескотню пеліканів.... Свабода!
____
Ви вже взяли тікети ? Ви з Ж виїзжатимете в Б? Разом ? З "Lim" -ом ?
...серед всього пляную побувати на Зміїному. Хз чи є лоція щаз туда.
Аватар користувача
By kuzart
#54485
ну, ти неодружений. а тут мені головне дружину трохи розкатати перед Грузіює. та й так, думаю, коли вже їду, чого б це ще людям не запропонувати. он, бачиш, з Херсона ще не катали люди, то, може, теж втягнуться. так що у всьому і свої плюси, і мінуси.
є й в мене задумки щодо більшого свого використання... але не цьогоріч. ніззя об"ять нєоб"ятне. мушу зараз робити те, що роблю.
Востаннє редагувалось 23 червня 2014, 23:50 користувачем kuzart, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#54486
Пару порад. Питав в астрономів -одеситів: немєряно комарів (ну це яссно хто хоч раз в плавнях бував восени чи дощового літа як счаз), і просто клубки змій. Це не лякалки.Да -і ніби толерантні до укр. символіки (мені актуально -бо таке нашив..шо :stid: )
Аватар користувача
By kuzart
#54488
ну, комарі - то таке. ми ж минулоріч на Рівненщині у травні таки вижили))
про змій знаю. там ще чорна вдова водиться і вовки. вовки мішані з собаками, що особливо небезпечно.
ну все, тепер жодна дівчина з цього форуму зі мною напевно не поїде).
але насправді треба бути обережними, без потреби у кущі-траву не лізти.
там місця трохи обжитіші за Арабатку, мені видається. є бази, туристи, телефон швидкої. в разі змії або чорної вдови власноруч фіг шо зробиш...
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#54490
чорна вдова -випадки настіко одиничн що більше таки як лякалка...та й холодно щаз на одеській частині..не Крим все ж... никаються вони.Там ща штормить, а вони холодного вітру не люблять.
Засім все. Ліміт на сьодні.
Аватар користувача
By kuzart
#54493
шось ти неуважно дивишся, Джерело. я не одеську частину їду. і про чорну вдову якраз пишуть, шо кінбурнська коса її вотчина і там її багато. ясно, що воно не кишить все, але там її концентрація більша. випадок статися може будь-який. я теж не дуже вірю, що вкусить, і що вовки якісь нападуть. я просто описав 3 небезпечні фактори, які там є. тобто саме там їх небезпека трохи вища іншої приморської території. а взагалі ти сам про небезпеки почав, я б нікого і не лякав)
Аватар користувача
By ANTOSHKIN
#54496
ТК Поліське Джерело писав:Хех..я туди їду 30-го :so_happy:
Паш, а ти туди точно 30 Липня Їдеш? дати не переплутав!? :!:
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#54503
червня...я червень і липень ізвєчно плутаю :stid:
Аватар користувача
By kuzart
#54516
бо липа у червні квітне, хто ж тут не сплутає... але назва не від цвітіння походить, а від меду-липцю. нам, дітям асфальту, канєшна, цвіточки ближче, чим мед якийсь, тому-то й так...

Добавлено спустя 49 минут 23 секунды:
DIESEL писав:я 5го на Джарилгач їду
http://shatuny.narod.ru/11dgarylgach
Аватар користувача
By batman
#54581
Возмёте меня с собой? Очень хочется. :velo:
Аватар користувача
By kuzart
#54590
рекомендації із соотвєтствующіх органов отримано! betman, з радістю беремо!
кажуть, у вас ще дружина є? можна з нею. гадаю, там не буде аж так страшно, як оце тут понаписувано).
Шукайте-беріть квитки так, щоб бути у Херсоні зранку 31 липня. Назад ввечері з Одеси 3 серпня.
Напишіть, що у вас є з общака, щоб я знав, що кому розписувати.
Що у вас із спорядженням, не знаю. Але варіант із туристичним рюкзаком на спині дуже небажаний. Або баул (підручна сумка, мішок, чумадан) + багажник, або легкохідна безбагажникова сумка а-ля Джерело.
Аватар користувача
By batman
#54593
Шо есть: багажник, велобаул на 70л., палатка 2-х местная, спальник, пенку куплю (до этого таскал надувной матрас), газовая горелка + 1 балон на 450г полный + 1 надо заправить, котелок на 3л., набор кастрюлек 1.5л, 1л + сковородочка, ложки\вилки\ ножи, зарядка для мобилок на 10А\ч, что-то из инструментов (выжимка, для снятия каретки и трещетки, для шатунов - нет), спички:-)
По поводу жены, то она чё-то стремается. Говорит - боюсь, что буду задерживать группу. Да и по здоровью там противопоказания есть. Короче, пока не ясно...
А что с билетами, как вы будете добираться, шо посоветуете?
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!