ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#52593
В суботу 10 травня разом із Krecc'ом та Jazzec'ом їздили до Вінниці на 1 етап ЛКУ сезону 2014 із крос-кантрі "Дідькові Стежки". Krecc їхав поганятись та "всіх побідіть", ну а ми з Джазіком їхали пошпіонить: підгледіти особливості траси, організації, покурити атмосферу змаганки, тощо. Вражень тепер маємо чималенько, гонка дуже сподобалась в усіх аспектах. Траса бомбова, дуже насичена технічними елементами, я навіть трохи жалкував, що без лачіпеда приїхав: так хотілося хоча б просто трохи катнути по тих Дідькових стежках. Отож ділюсь враженнями і сподіваюсь, що ми продовжимо у себе в місті розвивати гоночний рух і зробимо свою гонку із "блекджеком і... файними гонщицями".

От трохи кіно познімав, щоб показати цікавинки із тої траси:

http://youtu.be/oLBUQcVwnrI

Тут ще є фото, в тому числі і від Джазіка:

http://bikeportal.org.ua/index.php?opti ... Itemid=680

До речі, цілком можна було б організувати дізель-покатуху туди з метою поганятись в лісі - а там є де поганятись - і, між іншим, можна потренувати всілякі ендуро-АМ-техніки катання - це натяк в сторону любителів ендуро :)
Аватар користувача
By krecc
#52594
Дякую vvtz і Jazzec за приємну компанію, та за те що подавали воду. Дуже класно коли дві людини в різних кіньцях траси подають воду, та ще так професійно! Ви внесли суттєвий внесок в мої успіхи! :hi2:
Вінниця, це щось особливе :give_heart:
Аватар користувача
By ANTOSHKIN
#52596
трасс дыйсно насичена всілякими фішками, та технічними елементами, що робить її трасою високого рівня! Буде нагода поїдемо, я За ! :velo:
By roadrunner
#52598
как-то дубово они ганяют, где красота движений и стремительность? :-P
Аватар користувача
By jazzec
#52604
roadrunner, насправді все було саме так як ти і написав!
Аватар користувача
By 3DSchuminator
#52611
Норм катают, мне понравилось. Не понравилась только та труба... krecc вроде не низенький, как он в нее пролетал, еще и на найнере, ума не приложу... А если еще крупнее верблюд, то может и горб срезать :). Кроме того об стоящий перпендикулярно движению бетон на уровне головы можно очень серьезно убиться, мало ли кто зиванет или от пульса за двестиписят зрение поплывет, всякое бывает. Никакой пенопласт на голове не спасет. Я не приветствую этот элемент, лучше б пару трамплинов и бенкингов допилили... Но в общем и целом все выглядит круто!
Аватар користувача
By jazzec
#52612
3DSchuminator писав:krecc вроде не низенький, как он в нее пролетал ума не приложу... А если еще крупнее верблюд, то множно горб срезать
там такі верблюди пролазили, що Кресс проти них шо горний козел...

кількість, різноманітнісь та доцільність технічних елементів і просто елементів для фана там зашкалює!

наш Яр то "ясєльна група" в порівнянні...нам є куди рости!
Аватар користувача
By krecc
#52613
3DSchuminator писав:Норм катают, мне понравилось. Не понравилась только та труба... krecc вроде не низенький, как он в нее пролетал, еще и на найнере, ума не приложу... А если еще крупнее верблюд, то может и горб срезать :). Кроме того об стоящий перпендикулярно движению бетон на уровне головы можно очень серьезно убиться, мало ли кто зиванет или от пульса за двестиписят зрение поплывет, всякое бывает. Никакой пенопласт на голове не спасет. Я не приветствую этот элемент, лучше б пару трамплинов и бенкингов допилили... Но в общем и целом все выглядит круто!
І одна з перших перешкод – бетонне кільце. ЦЕ ЗЛО!!! Взагалі задумка збс – місточок, і під ним проїзд. Для стандартного кантріли там ОК, а Вася взагалі може не пригинатись. А для мене пічалька. На першому колі гонки тут продірявив новеньку майку. Треба вводити у вимоги до трас мінімальну висоту проїздів!
Зображення
http://b-bantik.livejournal.com/19611.html

Особисто я робив так само, лягав на сидушку. :D

Добавлено спустя 15 минут 27 секунд:
лучше б пару трамплинов
Зображення
Одного не дуже високо, чуваку вистачило шоб рибу зломать. Він на такій фінішуву першим, категорія початківці!
Аватар користувача
By 3DSchuminator
#52615
Не, ну то такое, ну с дуру можно и буй потопить... даже у нас в яру можно оторвать стакан вместе с вилкой и челюстно-лицевым суставом :) опытные ж не поломались.
Аватар користувача
By krecc
#52618
3DSchuminator писав:опытные ж не поломались.
Тому я катаю на стоку, так дешевше :velo: :D
Аватар користувача
By ZiM
#52619
Классное мероприятие! ребята вы молодцы :so_happy: жаль что не получилось поехать :cry: обещаю наверстать) :roll:
Аватар користувача
By Snumsmumrik
#52623
krecc, рыба - не сток. Первой сломается ))
Аватар користувача
By DIESEL
#52624
чуваку вистачило шоб рибу зломать.
чувак, що стоїть поряд і вдивляється в поломану рибу, то Сашка Жулей, один з оргів "Днівровські кручі" та "Кодаки" , Шурин побратим
Аватар користувача
By vvtz
#52625
Я коли біля труби знімав, то почув немало "лєстних" реплік від гонців на адресу неї :) Той же Бантік попав на відео і там чути як він висловлює своє "захоплення" цією трубою.
Аватар користувача
By jazzec
#52627
vvtz, а я не чув...
читаючи звіти бантіка по гонкам, зробив висновок, що у нього це дуже вдала гонка, а то з ним раніше всякі пригоди ставалися...
By roadrunner
#52629
трубу не трогать, то "изюминка" :lol:
krecc писав:Тому я катаю на стоку, так дешевше
а я думал в гонках главное - быстрее :-?
Аватар користувача
By vvtz
#52631
roadrunner писав:трубу не трогать, то "изюминка"
Воно то да, ідея класна. А реалізація не дуже. Просто треба трубу більшого діаметру.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!