ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
Аватар користувача
By jazzec
#44093
відео з телефонаВідобразити



Аватар користувача
By Snumsmumrik
#44094
jazzec, аееееее, спасибо :lol:
Аватар користувача
By Shurik
#44104
Когда планируются далнейшие работы в яру? Сегодня кто-то будет? :velo:
Аватар користувача
By jazzec
#44105
Shurik писав:Сегодня кто-то будет?
я сьогодні точно пас...
Аватар користувача
By Snumsmumrik
#44106
И я сегодня отсутствовать буду, ибо видимо переохладился: в соплях да хриплю
Аватар користувача
By krecc
#44112
Всім привіт!
Сьогодні в яру тренувався, виявляв недоліки та інше(але це нижче).

Тренування- швидкість збільшилась суттево, дуже цікаво, екстримально, драйвово то безпечно!
Але є недоліки,- майже немає ділянок треку де можливо здіснити випередження, тому всі ці переваги можуть нівелюватися при появі попереду перешкодиу у вигляді учасника змагань. Тому пропоную по максимуму підготувати ту невелику кількість ділянок треку, тобто розширити їх!
На спуску перед сходинкою є великий але невисокий горб, котрий заважає підготуватися до смачного стрибку, пропоную його зрівняти(http://s48.radikal.ru/i120/1307/79/b4c8f772c8e7.jpg)!
А також виявив камінь, за котрий я зацепився педалью, видалив цей небезпечний єлемент(http://s017.radikal.ru/i417/1307/e8/f6513e78d435.jpg). Ще виявив декілька непомітних горбів, котрі заважають набрати швидкість та підготуватися до скадного єлементу траси. При зустрічі покажу. Це все про готову частину треку!
Провів просвітницьку роботу серед непрацюючого місцевого населення(пенсіонери та молодь). Можливо хтось з них виявить бажання відвідати захід в якості масовки! :D
Зустрів та познайомився з молодим козаком Дмитром, на Прайді. Він виявив бажання допомогти в підготовці і прийняти участь в змаганнях. Дмитро, раді будемо бачити! :hi2:
Аватар користувача
By ZiM
#44118
Если тебя что-то не устраивает то лопату в руки и вперед, я вообще не припомню что б ты хоть раз с нами работал (разве что в первый день когда возле бетонного забора спуск делали)

майже немає ділянок треку де можливо здіснити випередження - не знаю какую ширину трассы тебе нужно что бы зд1йсныты выпередження, но бОльшая часть участков сделана шириной под два велосипеда; новый спуск который мы добавили вообще такой ширины что по нем на смарте ехать можно
в том года как-то обгоняли друг друга хотя узкоколейка была еще та, на фоне прошлого года трасса стала шире минимум вдвое
Аватар користувача
By krecc
#44119
ZiM, я знав що ініціатива карається, але щоб рахувати хто скільки зробив, це вже перебор! Але я відповім, був, працював 2 рази, третій раз я вас просто не дочекався, ви запізнилися на 1:30, вибачте! І якщо порахувати скільки разів загалом ми збирались, то моя статистика не така погана! Вибачення приймаю!)
Що стосується "лопату в руки и вперед", я ці питання обговорю безпосередньо з організаторами, і якщо вони дадуть зелене світло, то візьму лопату і сам зрівняю(взагалі без проблем), але без їхнього схвалення нічого робить не буду.
З.І. ZiM, повинен визнати, мені не сподобалась інтонація твоєї критики.
Люди, поясніть мені будь ласка, чому є місце безпідставній агресивній критиці, і це не поодинокий випадок, "покращення" ніби всіх торкнулося... Чи тут погано сприймають новеньких інакомислячих?
Аватар користувача
By ZiM
#44120
Скажу тебе так - меньше текста, больше дела. Про недочёты трассы мы знаем и про горб тоже, делаем тестдрайвы и по месту стараемся все исправить, но не всегда хватает сил и времени сделать это в тот же день. Над трассой еще работать и работать а ты уже выкладываешь свой профессиональный отчет по участку который был сделан позавчера, полностью с нуля в непроходимом месте, где были сплошные дебри и кочки, ясное дело что его еще нужно прикатывать и доводить до толку. Ты уже неоднократно писал что мы опаздываем, нам что под тебя вечно подстраиваться надо? телефон Джазека есть, что мешает позвонить и уточнить где мы находимся и когда будем? есть много факторов которые от нас не зависят. Говорю еще раз - если что-то не устраивает, приходи на сборы в яру, по месту говори что то не так и будем приходить к общему решению на месте и работать в этом направлении :so_happy:
Аватар користувача
By jazzec
#44121
krecc, ZiM, трохи збавте оберти!
Ми всі працюємо над спільною справою, в результаті для самих же себе...вклад кожного вагомий, незалежно від того скільки потратив на це часу і сил...
ВСЮ ЕНЕРГІЮ В ЯР! :hi2:
Аватар користувача
By dirtdisc
#44122
krecc, спасибо за отзыв :)
Аватар користувача
By Shurik
#44125
Я вчера вечером тоже прошмыгнул по новопостроенной трассе!
Вы конечно не по детски поработали :shock: Респект!
Я ехал со стороны богунского моста, там в одном месте прошлогодней трассы дерево сваленное лежит, ну вы наверное в курсе ;)
А сколько сена еще скосить нужно :stid:
Постараюсь как-нибудь приехать на помощь :velo:
Аватар користувача
By vvtz
#44140
Когда планируются ещё работы? Хотелось бы заранее знать, чтоб спланировать. Могу на этой неделе подключиться.
Аватар користувача
By jazzec
#44141
vvtz писав:Когда планируются ещё работы? Хотелось бы заранее знать, чтоб спланировать. Могу на этой неделе подключиться.
сьогодні трохи непогода...можна було б і завтра
Аватар користувача
By ZiM
#44155
Витя, поддерживаю :cool: вечером после 19 смогу быть. Привел в порядок пару лопат, смогу их дать в общак; прикупил еще лески для косилки и почистил карбюратор в ней, так что я снова заряжен) звони завтра :telefone:
О, Вова, рад буду видеть тебя :hi2: :oops:
Аватар користувача
By krecc
#44156
ZiM писав:Привел в порядок пару лопат, смогу их дать на общак;
Штыковые?
Аватар користувача
By ANTOSHKIN
#44159
так виходить Завтра можна Буде спробувати на 19.00!
Аватар користувача
By jazzec
#44172
Яр сьогодні під питанням...мокро...
Аватар користувача
By vvtz
#44174
jazzec писав:під питанням
То шо, да чи нє?
Аватар користувача
By ANTOSHKIN
#44175
vvtz писав:То шо, да чи нє?
нє.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!