ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
Аватар користувача
By krecc
#44712
dirtdisc писав:Кто не работает тот - безработный!А коль так - немедля в ЯР!!! :twisted:
Фигня якась... в топку роботу(в1д слова РАБ), давайте творить! А шо там в ЯРу ¶сти дають?)))
By Irresponsible
#44713
dirtdisc писав:Кто не работает тот - безработный!А коль так - немедля в ЯР!!!
Не, батенька!!!! Тот ест и много)))))) А работать, религия не позволяет :lol:
phpBB [video]
Добавлено спустя 43 минуты 23 секунды:
krecc писав:Фигня якась... в топку роботу(в1д слова РАБ), давайте творить! А шо там в ЯРу ¶сти дають?)))
:hi2:
By Irresponsible
#44716
phpBB [video]
Аватар користувача
By jazzec
#44717
Сьогодні фініш підготовки, останні приготування, прибирання території понад трасою.
Прошу хто має час і бажання долучитися - зробити цей останній ривок, щоб вивести Житомирське КК на новий рівень!
Це наша спільна заслуга!


в Яру орієнтовно 13-14 година...
067 688 14 08
:ua:
Аватар користувача
By Snumsmumrik
#44718
Помирать, так с музыкой, всё равно призовые места мне не светят ))) Конечно буду :)
Аватар користувача
By krecc
#44722
jazzec, встигли все покосить?
By Irresponsible
#44725
phpBB [video]
Аватар користувача
By krecc
#44727
krecc писав:jazzec, встигли все покосить?
В1дать скосило самого В1тю! :D
By Irresponsible
#44728
krecc писав:
krecc писав:jazzec, встигли все покосить?
В1дать скосило самого В1тю! :D
Нет, ОН ЖИВ, ОН БУ ВЕЧНО ЖИТЬ!!!! :ua:
Аватар користувача
By jazzec
#44913
перечитую відгуки учасників...траса, організація, атмосфера сподобалась людям...у нас вийшло, хоча було і нелегко...і не без помарок...

тому від особи, яка "втягнула" вас усіх в цю "авантюру", хочу подякувати всім, хто взяв участь у підготовці гонки і провів цю колосальну роботу на протязі місяця: хто копав, косив, загрібав, пиляв, трамбував, прибирав сміття(Зім,Снум, Родік,Крец,Антошкін,Світлячок,ВВТЗ,Шурік,Юрій,Талон... ще були...може когось забув чи не знаю по імені...)малював медальки(Костя самван) розмічав трасу(Родіон,Гудман, ВВТЗ, Світлячок, Шурік) підвозив-відвозив обладнання(Шурік, Гудман), Іреспонсіблу за стартову дудку, Валєрчіку за компресор, Шурі за арку, Родіоновим батькам за підтримку і смачний "банкет", Зіму за допомогу з призами, всім хто стояв по трасі підчас змагань...фотографам...ведучому!..

Всім велике УРА! :ura:
Аватар користувача
By Snumsmumrik
#44917
jazzec, :hi2:
Но мы, ведь, не закончили, правда? ;)
Аватар користувача
By jazzec
#44918
Snumsmumrik писав:Но мы, ведь, не закончили, правда?
на даному етапі закінчили :hi2:
Аватар користувача
By Shurik
#44923
jazzec писав:перечитую відгуки учасників...траса, організація, атмосфера сподобалась людям...у нас вийшло, хоча було і нелегко...і не без помарок...
Я теж надцятий раз перечитую відгуки и переглядаю фотки! Все було на тверду 5-ку! Як для мене то взагалі супер!
jazzec писав:тому від особи, яка "втягнула" вас усіх в цю "авантюру"...
Побільше б таких авантюристів!!!! Низький уклін за ідею, за цю "авантюру" і за те, що "втягнув" нас! :hi2: Також приєднуюсь до подяк всім, хто доклав зусиль, для втілення "авантюри" у життя! :hi2:
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!