ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

форум велосипедистів-шосерів
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
Аватар користувача
By krecc
#53967
Пропоную альтернативу сусідній темі, моя тема для більш широких верст велолюбителів, плюс бонус! ;)
Значить валим шосе Київ-Чоп, з середнью 28-30 км/год.. Місце збору перехресття Київського шосе і Параджанова, дистанція до 35 км., в Кмитові купаємось, і відпочивши їдемо на Житомир. Стартуємо в 19.00 :velo:
Прошу відписатись хто буде.
Востаннє редагувалось 31 травня 2017, 15:44 користувачем krecc, всього редагувалось 3 разів.
Аватар користувача
By liso94
#54000
в сім годин купатись пізно вже, комарі з'їдядь... але ідея не погана, тим паче в Кмитові класна водичка....
Аватар користувача
By krecc
#54008
liso94 писав:в сім годин купатись пізно вже, комарі з'їдядь... але ідея не погана, тим паче в Кмитові класна водичка....
Так, зараз комарів багато. Тому така покатуха буде актуальна для вихідних, а далі подивимись. Якщо катать шосе без бонуса, то краще їхати в бік Новограда, трафік менший.
Сьогодні катав сам, 33км., середня швидкість 30, середній пульс 140,- прогулянка. Я не хизуюсь, просто наступного разу не хочу їхати один. Асфальт гладенький, погодка зараз то шо тра, дуйте в колеса побільше атмосфер і погнали ;)
Аватар користувача
By liso94
#54012
вчора вітер зустрічний сильний був місцями, ледь 27 тримав, коли в Глибочицю їхав з міста...
сьогодні залюбки приєднаюсь, якщо планується покатуха.
By roadrunner
#54017
krecc писав: з середнью 28-30 км/год..
liso94 писав: комарі з'їдядь...
фигасе у вас там комары :lol:
Аватар користувача
By krecc
#54023
liso94 писав:вчора вітер зустрічний сильний був місцями, ледь 27 тримав, коли в Глибочицю їхав з міста...
Зображення
Сядеш мені на колесо :velo:
сьогодні залюбки приєднаюсь, якщо планується покатуха.
Валим сьогодні, старт в 19.00!
Якщо є бажаючи відпишіть, хочется покупатись, тому можливо стартанем на годину раніше?
Аватар користувача
By liso94
#54035
roadrunner писав:
krecc писав: з середнью 28-30 км/год..
liso94 писав: комарі з'їдядь...
фигасе у вас там комары :lol:
та на щвидкості їх не має, а от у лісі біля озера - тільки у воді порятунок)))

Добавлено спустя 2 часа 28 минут 58 секунд:
Сьогодні я приєднуюсь, але стартую з Глибочиці
Аватар користувача
By krecc
#54046
liso94 писав: Сьогодні я приєднуюсь, але стартую з Глибочиці
де саме будеш чекати? Як у тебе по часу, якщо я стартану в 18.00? Схоже бажаючих більше немає.
By Konstantin.Babintsev
#54050
а как на счёт ЖКВД? на выходных? упрт так упрт) мож не на этих - воды многовато, но в целом как программа-минимум на лето?

а по сабжу.... к 1630 буду знать смогу ли
By roadrunner
#54059
Konstantin.Babintsev писав:а как на счёт ЖКВД?
Житомир - Киев - Володарск - Дениши? Присоединяюсь!! :velo:
Аватар користувача
By liso94
#54061
krecc писав:
liso94 писав: Сьогодні я приєднуюсь, але стартую з Глибочиці
де саме будеш чекати? Як у тебе по часу, якщо я стартану в 18.00? Схоже бажаючих більше немає.
ти не проти перенести старт на 19:00?? а то раніше ніяк. Біля з.їзду з траси у центр села є зупинка, на ній і буду чекати.. я на чорному ардісі, ще прапорець на кермі залишився після велодня))
Востаннє редагувалось 13 червня 2014, 16:50 користувачем liso94, всього редагувалось 1 раз.
By Konstantin.Babintsev
#54062
roadrunner, по такому кольцу страшновато, проще в Суммы на 400 ехать)))
я имел ввиду viewtopic.php?f=63&t=193
Аватар користувача
By krecc
#54066
liso94 писав:
krecc писав:
liso94 писав: Сьогодні я приєднуюсь, але стартую з Глибочиці
де саме будеш чекати? Як у тебе по часу, якщо я стартану в 18.00? Схоже бажаючих більше немає.
ти не проти перенести старт на 19:00?? а то раніше ніяк. Біля з.їзду з траси у центр села є зупинка, на ній і буду чекати.. я на чорному ардісі, ще прапорець на кермі залишився після велодня))
ок, я стартую в 19.00, у тебе буду орінтовно в 19.10.
By Konstantin.Babintsev
#54067
я таки в минус. никак не получаицо.
Аватар користувача
By krecc
#54068
Konstantin.Babintsev писав:а как на счёт ЖКВД? на выходных? упрт так упрт) мож не на этих - воды многовато, но в целом как программа-минимум на лето?
Ідею підтримую, орінтуємся по погоді.
Аватар користувача
By Hellmors
#54083
бачив, krecc знову саменький їхав з центра. Шосе не для всіх, шосе - для krecc :cool: )
By roadrunner
#54085
вы так говорите как будто это что-то плохое :D
Аватар користувача
By krecc
#54087
Не рубите вы фишку, ребята! :geek:

У liso94 Ардіс, а це велосипед особливий, я навіть сказав би з характером :D Короче він при мені і метра не проїхав, як зламався :lol:
Знову сам гоняв, але цього разу купався голяка в прозорій і теплій воді! На озерах ні душі, ні комара :!:
Аватар користувача
By liso94
#54090
krecc писав:Не рубите вы фишку, ребята! :geek:

У liso94 Ардіс, а це велосипед особливий, я навіть сказав би з характером :D Короче він при мені і метра не проїхав, як зламався :lol:
Знову сам гоняв, але цього разу купався голяка в прозорій і теплій воді! На озерах ні душі, ні комара :!:
я і сам "в захваті".... завтра я на ходу точно буду, якщо буде якась покатуха, приєднаюсь
Аватар користувача
By Майрон
#54091
при нормальній погоді +1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 17
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!