ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

форум велосипедистів-шосерів
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#7141
Quote (Kvan)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Сегодня горы-коростышев-объездная

А я не увидел твою СМСку и приехал в 19 с копейками, а тут следующая компания собирается
Но не стал к ним присоединяться и погнался за тобой, думал е сли встречу тебя на противоходе то сверну и попробую удержаться на обратном пути за тобой.
Но доехал до Стрижевки(со средней скоростью 30) и свернул на Харитоновку-Смоловский карьер-Левков-домой.
Итого 64км, 2 ч 46 мин с купанием в Смоловском карьере
#7142
Quote (Шура)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">с купанием в Смоловском карьере
Ничего себе, солнце как зашло, мне и без купания хорошо стало... Перехожу на осеннюю одежду.
#7144
Quote (Шура)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">с купанием в Смоловском карьере biggrin

Вода кстати значительно теплее воздуха, было очень комфортно купаться.
#7309
Quote (Kvan)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Эт тоже надо делать? Стремно как-то мышцы забивает... но может развивает че-то?
Не беріть дурного в голову !!! :)
А я відать шось потягнув...знов....відчув сьодні- такий біль збоку, там де тазо-бєдрєнний.На пєндальболяче натиснути
#7328
Вод гад...Я тут темпово з роботи в темряві до голубих озер...в 20-20 став..чекаю на зад із Коростишіва вас...думаю максимум в 20-50 будуть на озерах (якшо за Коростишів і назад) і якшо в 19-10 виїхали...Простояв замерз як сцобако в 21-10 рвонув назад.Відкатав два темпових на 30км загалом середня 33,4 км\год, час 54-18 хв. В 21-44 був уже на вокзалі.Холодно, капєц..коли гониш.
#7386
20-21 Хімволокно - 20-54 Зал.Вокзал. Тобто по об`їздній..з рючком, штанцях, ботіночкагГ ...Суб`єктивно 30+ км\год.Нічо небачив, нічо не рахував...Двіжняк ввечері на трасі

Кину вам кілька пользітєльностєй : Упражнения для спартасмэнов - шосерникофФ
Одна з кращих книг із життя Армстронга, читається як і його " Возвращение к жизни..." на одному диханні + багатий та живий матеріал із підготовки...РЕКОМЕНДОВАНО ПЕРЕД ЗМАГАНКОЮ-ТРЕНУВАЛКОЮ : ПРОГРАММА ТРЕНУВАЛОК ЗАЛІЗНОГО ЛЕНСІКА
Книга в форматі Дежавю..тому качаєм малесенький Дежавю-рідер( в кого немає), відкриваємо спочатку рідер і вказуємо шлях до завантаженої книги та читаємо...ДЕЖАВЮ-РІДЕР
Підготовка педалювання шоссернікофФ педалювання

А воД скріншот сторінки фдедерації ...для тих хто мріє про Мастєра Понта....е...спорта...канєшна
#7389
Сегодня втроем 50км, средняя 34. MOKRIZZONNI, нужно генеральную репетицую провести (75км+75км темповых). Лучше завтра в 16:00, стартум с моста.
#7390
Не наю ісчо Вранці з шоссерами...потім в село на картопельку - мама й так матюкає

Добавлено (05 Сен 2009, 04:24)
---------------------------------------------
Мож всьо-таки перенесете на неділю ? Я приїду ужо
Стосовно завтрашніх...е..ужо сьоднішніх...а я не вірю шо буде 75+75 темпових...Знов командне рубілово на час ...Канєшна удачі в змаганні із здоров`ям....хто кого раніше покладе . А воД в неділю - було б атлічно
#7404
Ураааа !!! Спасібо, Алєксандр. Завтра бум воєвать ;). А сьодні з шоссерами проспав, ліниве Йа

Добавлено (05 Сен 2009, 15:22)
---------------------------------------------
Сьодні ( субота) в 16-00 від моста катну шось льогке...облєгчонне...старе Йа стало...вдрух

Добавлено (05 Сен 2009, 18:03)
---------------------------------------------
У нас там інформер..внизу..бреше, сцобако !!! Вітер показує не туди та й не з тою швидкістю !!! Глянув на 11-те ( на естафету). Тра шось думать, інакше злетимо всі...хоча..побачимо.
Я нарешті сьодні домовився - завтра шоссери мені дадуть два ДВД із записом в реалі естафети 2008 та 2007 років. Знімали з автобуса та із машини.
Сьодні здав на КМС . Чесно-пречесно 10 км за 13-46. Канєшна - з таким ураганним вітром на Київ Назад ледь крутив вобсче . Загалом катнув до озер та назад (по Київській)
#7424
Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Назад ледь крутив вобсче

.. а я подивилася на вітер і нікуди взагалі не поїхала. Перенесла свої 30 км на завтра
#7515
ПОВТОРЮЮ : СЬОГОДНІ ( НЕДІЛЯ) ВІДПОВІДАЛЬНА ЗАВЕРШАЛЬНА КОНТРОЛЬНА ТРЕНУВАЛКА НА СЕРЕДНЬОТЕМПОВУ ВИТРИВАЛІСТЬ НА ВЕЛИКУ ДИСТАНЦІЮ. 16-00 КИЇВСЬКИЙ МІСТ. ЖИТОМИР- КОРДОН З КИЇВЩИНОЮ-ЖИТОМИР. Візьміть хтось хвотік - хвотка на згадку, як ми місяць штурмували скромні темпові вершинки до цієї естафети.
Завдання тренувалки - відпрацювати в реальному робочому темпі реальну дистанцію естафети, для підвищення результативності -працюємо ЦИКЛАМИ, а не командну гонку...Хто не згодний- їде сам по собі.Вдягати шось тепліше -лосіни прєвєдствуються -холодний вітер
Ги..шось знов слова В.С.В. в голову лізуть..... з тієї ж посмертної, шо у підписі....це про сьогоднішню тренувалку : " Я вторично умру. если надо- мы вновь умираем, удалось...Бог ты мой, я не сам, вы мне ветер в живот...."... трохи змінено останній..
#7516
Quote (armstrong)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">ONLY FORWARD - ONLY VICTORY

What are you talking about? We are cycling just for pleasure) Not here, of course, some people are training professionally, like Kvan, MOKRIZZONNI and others. But the most, not.
#7517
Quote (alma)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">We are cycling just for pleasure
Ги...а хтось же казав... шо тренується, воД і результати викладались, га ?
Кста, прохві, це випадок, коли вид трудової діяльності оформлений та відповідно оплачується....Включаючи ліспєтний спорт...Так шо всі ми туД чайнегГи...ги...ги...ги
А воД прийшли барабашки..і всьо почистили
#7518
Все оцінюється за кінцевим результатом. Мета моїх тренувань яка? Я можу проїхати кожного разу більшу відстань і побачити більше всілякої природи, пейзажів і т.д. Я перебуваю у кращій фізичній формі і т.д. Результат цих тренувань - виключно моральне задоволення.
#7543
Пройдено втрьох до кордону області темпових 70 км за 1:57 год, середня шось 35,4 км\год. Трохи попутний вітер. Від Квана -хвотка на знакові Київської області. назад доєднався ісчо один участник( робота раніше не відпустила) та відповідно розганяв він...всіх розігнав...капєц...Неподалік Олімпійського ведмежа я схопив "Зміїний укус " на задню покриху на одній жосткій ямі. - счастя моє балбєсне, шо люди добрі та не кинули - бо я не брав нічо вобсче За такий стан міжнародної траси товарісчам руководам-автодорівцям треба...треба ....треба їх розігнати на самому жосткому вєліку та протягнути по всім тим ямам та розривам ...кілометрів 50 їм хвате Всі загальні цифри та хвотка -до пана Квана, просім
#7547
Замеряемый фрагмент 140км со средней 33.4км. Для прикола перед поездкой взвесился, а по приезду недосчитался 1.7кг. Куда делись мои 2.3%
Итого вторая неделя подготовки 612км темповых.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!