ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

форум велосипедистів-шосерів
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#6306
Давайте о 17-00 катнемо чуть, потихеньку... бо два дня пропускати це...Там само. Думаю оголошувати немає сенсу, бо нікого нема. всі на роботі -хто побачить це пост я буду радий.....тов.Shakal...ждём-сс.Бачу ви тут вісите дарма. тіко очі портітє

Добавлено (13 Авг 2009, 18:43)
---------------------------------------------
Відбулось. Були товаріщі: Я, Шакал( постійно забуваю ім`я), Ватсон . Я ледь їхав, Шакал наполовину ногами наполовину язиком працював , Ватсон показав чітке та аеродинамічне педалювання із грамотним прискоренням без ривків і розхитувань тєла...Вобсчем я рад -йде замєна Квану .

Завтра темп 3-4 ( не більше , обіцяю, чесно-пречесно), з відновленням, без прискореннь 100км ( до Кочерова і назад). Збори на 17-00. Приїжджають всі !!!!!

Добавлено (14 Авг 2009, 16:30)
---------------------------------------------
Ап

Добавлено (14 Авг 2009, 21:19)
---------------------------------------------
Так звана "Олімпійка" ( 50 км до ведмежатка "Олімпіада -80" (с.Кочерів) та 50 відповідно назад) тобто 100 км пройдена за 3год.15 хв.
Учаснеги : Мої кості, Ватсон-Андрій ( похвально шо вдруге( значть не случайно) і не злякала ота несчасна цифра 100 км), тов.А.Бугіра - ну цей товарісч проколовся під домом -запізнивсі та їхав так звану "Гонку прєслєдованія", тому по шиї я получив аж на 35 км за Коростишівом.До понеділка указаним товарісчам лучче не ганять.Інші відписуються, збираються без моїх костей..при чом тут я, можна й по одному, парами готуватись...Ну а я індивідуально себе катуватиму ..в неділю :\'(

Добавлено (18 Авг 2009, 22:10)
---------------------------------------------
Пропоную завтра ( 19 серпня ) неквапно покататить на колесі...без всяких темпів. Прєвєдствується новий розходний матеріал..е..е..тобто будусчі велогонсчики..канєшна . ( Ну це жарт такий у наших тренерів був, нас називали расходний матеріал..мовляв до 22 років поганяє і все...і заганяли...і інший на зміну..."Во имя РОДИНЫ" . бАЖАНО ЗРАНКУ. Чекаю на пропозиції по часу. вільний до п`ятої вечора ! Приїжджайте, не залежуйте накатане !!! Ватсон , вибач за коліно...цікаво коли стало боліти - коли їхали чи наступного дня ? І як зараз ? Якшо не болить -приїжджай..то був адаптаційний період. Того здорового дядьки не буде ( він робе) тому будем помаленьку...
! З 9-00 до 12-00 не виходе - викликали на консульт. так шо пізніше мона !
By Ватсон
#6531
Начало болеть на следующий день. Сейчас мажу согревающим бальзамом, делаю массаж и ношу шерстяные наколенники. Уже не болит, но чувствую, что до конца не прошло. Вчера выкатывался, ездить можно, но чуть сильнее на педаль надавишь и проскакивает боль. Сегодня тоже собираюсь выехать, надо раскатываться. Если успею, приеду.
#6560
Сорі....багато роботи до завтра.Можете переклікнутись тут САМІ !!! Чо без мене так вже і не їде ніхто...Братци-кролікі...так ефекту від тренувань ніяких !

Добавлено (22 Авг 2009, 01:17)
---------------------------------------------
22 серпня....субота....75 км ( до об`їзної Коростишіва).Спокійна вкатка та штурми Корост.підйомів(силові) з болтушками вниз.
Темп іншого 4. Хвости збираємо. Час 17-00 . Київський міст. Хто не попадає з часом - пишіть сюди.Тіко зарання !
Поїдемо двойками - непарного засовуєм в коробочку...Тому бажано не менш 5-ти балабайкерів
#6683
Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Час 17-00 . Київський міст. Буду, если повезет (дежурю), Саня со мной, а Коля нам навстречу из коростышева присоединится.
#6695
Звиняйте за "забивання теми сміттям", але можна пару питань.. які безумовно стосуються темпових тренувань.

- чи можлива якась більш-менш пристойна їзда без контактних педалей? (всі авторитетні джерела пишуть, що в топлатках тільки до сусіднього села й їхати)
- чи можна у топталках проїхати, скажімо, так без додаткових проблем 150 км?
- що таке безнажимне педалювання (у статтях про техніки педалювання зустрічається лише кругове педалювання)?

Я не просто забиваю тему офтомпом. Я потихеньку тренуюся до речі на тій трасі, що й ви. Моя мета, звісно мізерна, окрім, фізичної форми, яку дає мені велосипед - це подолання відстаней до 150 км. за день, зокрема, Київ-Житомир.
#6696
Погано ви тренуєтесь -шось я вас не бачу на трассі ( ані зранку -з шоссерами, ан ввечері -з балабайкерами ). Приєднуйтесь. поки ісчо не піздно....Інші питання при інт...еро...тьфу -в приватній покатушці
а). 100 км проїжджає майже всяка нетренована людина
б). Про топталки нічо не зрозумів....в них їздють там. де танки не ходють
в). Безнажимне та кругове -різні штуки....Кругове , то кругове циклічне врасчєніє...безнажимне, то така техніка, яка тренується...довгенько. оскільки роботою м`язів керує моСк ( ЦНС) , а не ми свідомо. як деякі думають, чим сильніше тисну -тим швидше їду
#6697
Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Приєднуйтесь. поки ісчо не піздно...
Поки що я ваш темп не витягую... але як тільки, так і зразу. Яка у вас середня швидкість під час тренувань?

Зазвичай я катаюся ввечері 17-19 год. Велосипедистів там у цей час багато, можна й не помітити
#6700
поговоримо. мо завтра ..шоб тут не флудити.
Сьогоднішня команда ( 4 орла) вкрай незадоволена відсутністю сьодні потенційних вересневих представників Житомирщини .А саме Ватсона та Шакала. Цим товарісчам - незачоД ! Тра готуватись, часу мало !!! А проїхались сьодні по моїм кісточкам таккккк .....Катнули Олімпійку: Кван, Я, А.Б; А.Ш; .тьфу...ну і коди ... Завтра всі сплять,п`ють, гуляють . В понеділок - вивішуйте сюди. коли кому зручно.Бажано ввечері ( бо я буду в селі)...поїду до мами на борщик...відгодовуватись
#6704
Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">В понеділок - вивішуйте сюди. коли кому зручно.Бажано ввечері В понедельник вечером у нас баня. Может таки завтра вечерком че-нить катанем?
#6705
Ну мона дньом...хоч і не дуже...Завтра я присвячую свої кості дєвочкє
Кван.Хочеш їхать - пости тут ! має ж хтось підтягнутись і ісчо.
Не прив`язуйте тренувалки однозначно до мене ! Я шо , Бог, Цар, тренер ? Ви всі ж титуловані лісапєдісти і врешті решт самодостатні дорослі люди.
Давайте на майбутнє домовимось, хто хоче їхати -постить тут. Це ж не моя особиста тема ! Створена для підготовки ВСІХ . а не мене...Тому -постіть тут, хто коли хоче їхати
Якшо орієнтуватись на мене - толку не буде....наступного тижня я працюю незручно для більшості...а там вже дощі. холода...за чим їхати будемо, гаспада ? За святим духом ?
Збирайтеся разом , як у кого та з ким та коли виходе !!!.
#6723
Сегодня 17:00-19:00 катану деныши (платина) и обратно, 50км контрольное время 2ч. Кто желает, цепляйтесь 17:05 на черняховского-щасного. Не опаздывать, ждать не буду, выполняю поставленные цели.
#6732
Сегодня, 24.08.09 14:30-18:00 катану по малому кругу (Житомир-в.печь-троянов-житомир). 85км, темп невысокий, возрастающий. Желающие присоединяйтесь 14:35 щасного-черняховского.

Катанули вдвоем :) , получилось 81км за 3ч 1мин, средняя почти 27кмч. Целенаправленно ехал без остановок, с каденсом за 80.

Добавлено (24 Авг 2009, 18:32)
---------------------------------------------
На следующие выходные буду ехать средний круг (житомир-чуднов-бердичев-житомир), а в рабочие дни житомир-бердос 19:00-21:00. Шоссе мне дается тяжело - бум форсировать :D
#6736
Я дуже радий шо нарешті якесь систематичне відпрацювання поставленої цілі , а не сподівання на Авось та антобус шо їхатиме ззаду :).
СТОСОВНО ФОРСУВАННЯ: .....треба тренувати ТЕМПОВУ ВИТРИВАЛІСТЬ, а не здатність проїхати 200 км !!! Тому круги по 150-200 є нерозумними, просто. Навряд чи ви триматимете біля 35+ км/год. рекомендую відпрацьовувати на Коростишівських горках...та Київське шоссе, безпосередньо ...ми катнемо , думаю командну олімпійку із завданням " виїхати 100км із трьох годин"...потім катнемо 150 км. темпових -це до кордону Київської-Житомирської областей....Трохи розкрутились, їхати 30-50 км темпових-сенсу немає ( для основних, підвищуючих тренувань), так само як і 200 матрасом. Все канєшно Імхо...я тут просто чось вліз . Главне всьо ж їздити. темпове..... Кста я тож сьодні темпове катнув. В село, а ввечері назад, воД.
Прохання...всьо ж цікаво бачити хто їздив на тренувалці, тому хоч кодами але пишіть, завчасно дякую.
Завтра доєднаюсь до Квановських Бердичівських, хоч терпіти не можу ту тряску...Кван. напиши конкретно де та коли та виділи червоним, шоб не прозівали за іншим текстом
#6738
Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Завтра доєднаюсь до Квановських Бердичівських, хоч терпіти не можу ту тряску.
эту скоростную трассу ты называешь тряской? а что ж тогда говорить про Коростенскую дорогу или вообще в сторону Попельни???
#6740
Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Кван. напиши конкретно де та коли та виділи червоним, шоб не прозівали за іншим текстом
Не все так однозначно. С учетом работы я могу стартовать в 19, а в 20:30 уже темнеет. Поэтому варианты трассы с учетом темноты и цели (чисто шоссейное) киевское направление, бердичевское. Причем бердичевское, можно до дворца, а дальше либо в сторону печи (почти нет машин), либо на кодню-червоне. Все нужно опробовать, определиться, либо чередовать. Я себе свет ставлю полюбом.

Завтра, 25.08.09 19:00 бердичевский мост.

Добавлено (25 Авг 2009, 22:10)
---------------------------------------------
... а на старте нас было пятеро!!! Проехались вдвоем в бердос и обратно, туда по солнцу назад по фаре. Получилось (не вся трасса) 73км, за 2ч 23мин, средняя - 30.5.
Завтра, 26.08.09 стартуем в 19:00 с киевского моста, свет обязателен!
#6777
Давайте подготовку обсуждать тут, а не в соседних темах. К Виксу вопрос один, конкретный - ты участвуешь в составе Житомирской команды?
Тренероваться можно индивидуально, но в выходные на общих скатках участвовать всем (их осталось-то пару штук).
Команда у нас и так малочисленная, доехать должны все. А как для байкера-любителя темп и дистанция весьма серьезные. Поэтому и готовится нужно серьезно!!!
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!