ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

форум велосипедистів-шосерів
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#5839
Пропоную всім хто не сильно тисне на гальма в тісній та стрімкій групі доєднатися до щоденних тренувань на Київському шоссе.Як правило -10-30 км темпових на 4+, 5 з пульсом двіс...е...е....коротше кажучи в вересні буде велопробіг Ужгород-Київ.там і байкерів тож вистачає....толпа величезна тож затягує сильно , але й середня від Житомира- Київа тримається 36-40 км/год( 170 км враховуючи петлі по Києву). Тобто треба готуватися.Пропоную готуватися в темповому форматі,нудне пилялово по шоссе. абсолютно непродуктивне та кожного дня шоб мені було якось веселіше, може хтось ще хоче саме на час підготувати себе. Просто я постійно на Київському бачу і байкерів схоже на тренув....кого- без окулярів розгледіти не можу.Та й знаю всього...З часом дистанція зростатиме.
Якшо когось зацікавить -розклад викладу пізніше...шоб дарма тут не календарити

ПРАВИЛА УЧАСТІ В ГРУПОВИХ ТЕМПОВИХ ТРЕНУВАННЯХ НА ШОССЕ
( обов`язкове для ознайомлення всім учасникам тренувань).
Для забезпечення безпеки руху учасників дорожнього руху,тренувальної групи на проїжджій частині а також безпеки життя та здоров`я кожного окремо взятого учасника тренувань кожний учасник перед виїздом групи має бути ознайомлений із загальними правилами ,порядком та технікою руху в групі а також тренувальним завданням( дистанція,темп, місця фінішу,прискорення...).
Кожний учасник тренувань зобов`язаний забезпечити власну безпеку засобами захисту ( велошолом, окуляри,перчатки...) і несе особисту відповідальність за ігнорування цього пункту.
Кожний учасник для забезпечення безпеки руху групи має виїжджати виключно на технічно справному велосипеді, а також у відповідному одязі та взутті,щоб попередити деякі випадки які можуть призвести до порушення прямолінійності руху учасника тренувань що в умовах щільної групи на високій швидкості може призвести до групового падіння із відповідними наслідками (Випадки коли за відсутності велоперчаток "втрачається кермо", випадок коли на високому каденсі через погане зщеплення підошви зривається нога з безконтактних педалей та велосипедист починає "плавати" на дорозі (в кращому випадку), випадок коли штанину затягує в колесо або зірку( цепом).... випадок коли в незахищені окулярами очі потрапляє інородний предмет і т.п.)
Кожний учасник тренувань має виконувати всі відповідні команди та установки лідера групи ( або двох лідерів, замикаючого та відкриваючого ( не лідируючого- того хто "везе" групу на шоссе на даний момент )).
Кожен учасник тренувань приймає в них участь на свій страх та ризик і за будь-яких обставин не може висувати будь-яких претензій з будь-якого питання будь-кому із учасників або ж лідеру групи.
Кожен учасник що виїхав на тренування підтверджує цим що ознайомлений із вищезазначеними правилами та погоджується з ними.
By Ватсон
#5851
Хочется попробовать, но честно говоря, 36-40 км/ч слабо вериться, разве что на шоссейнике. В общем, буду ждать расписание.
#5869
Слабо віриться в шо ? Шо на байку нереально ? А ти приїдь та проїдь.На вихідних думаю сотку будемо їхати.Не наю ісчо -як главні скажуть. Чотири роки тому я їхав на шоссері той марафон -під кінець мені було весело- в Києві розігнали до 45-55 км /год. Максимальна на компі була 68 км. А БАЙКЕРИ ЇХАЛИ . І НЕ ОДИН. І ДОЇЖДЖАЛИ !!! А один , скромний такий хлоп, на якійсь колимазі перед Києвом км десять чось з`їхав та їхав по узбіччю ( піщаному+ не в групі а сам розсікав повітря ! А це при такому темпі...вобсчем талант...Олівсон по ньому плаче ).Шо він кому хотів доказать -не знаю.Пробіг був некатегорійний, ідейний такий.А вобсче , в такій тісній групі це не такий вже й темп. Спитай он , напр.,Саню Бугіру -він того року їхав ( на шоссері)- тож байкерів було, і темп той же. Ав загалі це цікаво, тра просто готуватись і всьо буде ОК.
By Ватсон
#5872
Вчера ехал по Киевскому... 35 км/ч очень напряжно держать, а средняя получилась не больше 25 км/ч . Короче еще работать и работать. Только выхлопы от машин достали, лучше за Левков ездить...дорога нормальная и машин почти нет.
#5876
В районе Межапарка и Кишэзерса появились (может они и раньше там были) 2 дедка на великах типа "Украина" . Катят неспеша... завидев меня, деды прибавляют в скорости и делают грамотные пересменки. Уходя от преследования 40 км/ч держат стабильно. 2 дня пытался сесть им на колесо, но всё без успешно
#5885
Ага, і ше з того форума мене потішило, цитата: "Уже легенды! Ну на каких Украинах полтинник? Такой дед ещё не родился!" і ісчо : "еще по приданиям их видели в полночь когда луна заваливалась за 55 созвездие педали короче к морю в вецаки они ехали"

Добавлено (03 Авг 2009, 21:40)
---------------------------------------------
Попередньо завтра о 19-00 чекаю на пішоходному переході на початку Київського моста ( перед виїздом з міста) ознайомчо-тренувальний виїзд. збори всього 10 хв.Це не покатушка а темпова, тому ніяких рюків,бажано велошолом. півлітра води у флязі,власний ремкомплект( пробитих ,поломаних,загиблих -група не чекає)
#5919
а нема в тебе бажання тренуватися з ранку?
десь на пів сьому?
#5929
Quote (diesel)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">2 дедка на великах типа "Украина"
И я однажды напрягался за таким. Вел-то только типа "Украина", на самом деле весьма приличный вел с планетаркой. Еле догнал, чтоб разглядеть
ЗЫ: внешность обманчива!
#6193
Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Темп 3-4
а что это означает?
передняя 3 задняя 4 ?
#6198
Короткий лікбез на місці.довго писать.
Відтепер і в подальшому всім учасникам темпових тренувань на шоссе прохання ознайомитись із правилами зверху
Для профілактики та попередження.Пов`язано з тим, шо минулого разу чуть не влетіли в завал через " маневри " лідируючого .

Повторюю :Вівторок ( 11-те) на 19-20 вечора. Киїівський міст. Темп 3-4, прискорення 4+...не швидше.Може будуть шоссери.
Приїжджати всім!!! окрім тих хто хоче натягатись ( темп дивись вище). Вміння їздити в групі, на колесі, треба не тіко на змаганках, а й в походах, покатушках та й взагалі підвищує ефективність та культуру, дисциплінованість руху лісапедистів. Рано чи піздно техніки доведеться вчитись, тим більше якшо іхати якийсь марафон-гонку-пробіг-похід. Сьогодні пізнавальна тренувалка, завтра ....побачимо
#6214
Тренировка прошла результативно, ИМХО. Есть смысл тренироваться далее.
MOKRIZZONNI, когда следующий заезд? Если завтра, то во сколько?
#6216
Завтра ж "У Гори" Звіт про похід !!! , якшо не зляжу остаточно ( бо захворів) то тіко після звіту. якщо не буде пізно.Приїжджай після роботи до Гори, а там покатимо( знову ж якщо не збиратимуться на звіт до восьмої, шо у нас має місце бути
Кста, за результатами тренувань( ніби орли намано катають) мона через тижнів два організувати повноцінну змаганку в форматі
" Шосейна велогонка на гірському велосипеді з роздільним стартом". Встановивши дві дистанції, спринтерські : 5 та 10 км з розривом так, хвилини три,чотири. Відповідно попередити Даї та встановити на місці старту попереджувальні щитки для водіїв про проведення на трасі велогонки ( це моя проблема -візьму в спортшколі). Всім же цікаво дізнатись за скіко він промчить сам 5 ( 10 ) км.Тільки на колесі 26 ". За сліки та гуму 1,2-1,7( хто на таких іхатиме) мона додати час до результату ( тобто вирівняти, нівелювати різницю між величиною опору " качєнія та трєнія " на полотні. Вєлікі зважувать не будемо, думаю ...Ще обговоримо.Проблема з трасою -Київська не найкращий варіант. мона виїхати пелотоном, наприклад на відрізок від Левкова до Смоловки. Там спокійно і покриття файне.
#6221
Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Завтра ж "У Гори" Звіт про похід !!!
MOKRIZZONNI, не завтра, а послезавтра (13 августа)

Добавлено (11 Авг 2009, 22:44)
---------------------------------------------
Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Проблема з трасою -Київська не найкращий варіант.
сейчас на завершающей стадии ремонта трасса на Новоград-Волынский. Там одна полоса вообще свободна
#6224
Сорі.Тоді :
Середа ( 12-те) на 19-20 вечора. Киїівський міст. Темп 3-4 після прикатки новеньких( якшо будуть)- темп 5 ( на підйомах), пульс 200+( суб`єктивно, це коли зірки в очах з`являються ),
пысы: Сенс в груповій темповій тренувалкє - коли всі сидять щільно та Жостко на колесі, тому прохання не розлазитись на 100 метрів а діставати колесо попереду та чіплятись Жостко !..це так...інфа для " розмышлєнія", зробити висновки із сьоднішнього.
#6230
Ага, ми вже й про Шулявку знаємо... який велосипедний світ тісний(( Але я вже там місяців зо два не зявлялася...
Йдеться про Глибочицю чи там про Нову Березину наприклад..
#6265
Вибачте я не поїду - реально температура піднялась ( моя) . Я сьогодні в 15-00 виїжджав на шоссері -пробив покришку і під дощем 4 км тягнув його додому . А погода вже норм. Виїжджайте, дехто вже знає як вистроїти колону, і кста -вітер змінився, тому другий за лідером їде праворуч, і далі всі від нього по шахматам.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!