ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

форум велосипедистів-шосерів
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#26932
Поехали мы (4м+1ж) поучаствовать в этом мероприятии.
Всего было 6 стартов: 3 индивидуальных, 1 парный, 2 групповых.
Наша (Житомирская) команда заняла второе место.

Награждение:


Мне было просто интересно поучаствовать в серьезных шоссейных соревнованиях. Кстати там участвовало 7 МСМК, 75 МС, ... т.е. уровень был весьма высок.
Из интересных для меня этапов - пролог, он-же ГИД, вот старт нашего Петра:

Спринт в гору 1.2км тож прикольный этапчик
#26959
Quote (velochampion.com)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">В этом году ожидается большое количество участников. сегодня было зарегистрировано уже более 100 человек со всей Украины.
Quote (Kvan)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Наша (Житомирская) команда заняла второе место
Kvan, Поздравляем!
(Кстати, это ли не ответ Пашиным кото-портретам?.. )

Просветите, пожалуйста, что такое "гид 1700м" и "гонка критериум"?
#26971
Урра!
поздравлямс, искренне рад что участвовали, и вдвойне рад что победили (второе место тоже победа)!!!
#26989
Quote (Yuri)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">что такое "гид 1700м"
Он же пролог, индивидуальный спринтерский заезд, на котором стараются показать свою максимальную среднюю скорость. Легкий рельефчик + крутой разворот. Рекорд этого года 2м8с. Т.е, с учетом нулевого старта и разворота, чел в течении 2мин держал среднюю скорость более 55км/ч. По результатам пролога формируют очередность следующих заездов.

Quote (Yuri)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">что такое "гонка критериум"
групповой заезд с кучей промежуточных финишей. За каждый выигранный финиш насчитываются балы. Четные финиши приносят больше балов чем нечетные. По сумме балов определяется победитель. Т.е. выигрывает гонку не тот кто первый приехал, а тот кто преобладал на промежуточных финишах.
#28563
Quote (Kvan)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">интересно поучаствовать в серьезных шоссейных соревнованиях
Це несерйозні сорєвновалки, шо яссно даж із назви, а взагалі вони нерейтингові, патаму несерйозні..ігри ж , аднака
Quote (Kvan)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Из интересных для меня этапов - пролог, он-же ГИД
Кх, кагбе - "гит"

Quote (Yuri)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Kvan, Поздравляем! (Кстати, это ли не ответ Пашиным кото-портретам?.. ) Просветите, пожалуйста,
Неа, это ли не ответ ...счаз я вас всіх просвещу
Ледарі, даж не глянули протокол змаганок.Вод http://www.scl.od.ua/news2011/bc/protocol.xls

Там ми бачимо таку картину, характерну для подібних ігор, када групи розбивають та ізмєльчають, даби всім-превсім достались мєдальки та ніхто не ридав
Починаючи з кінця, чомусь Кван не впом`янув шо Житомирская команда заняла 2-е
место на IV Всеукраинских играх по велоспорту на шоссе виключно в своїй групі з 4-ох областей серед розбивки по областям!!! А їх було 3 групи куди скомпонували 12 областей.Так от по балам в абсолюті серед всіх областей команда Ж заняла лиш 8 місце, серед 12 команд (областей), шо є вже далеко не призове друге місце Ще б орги розбили області на одну групу,глядішь -першими були б
Ітог по балам:[/b]
Донецкая обл. 1468
АР Крым 1316
Харьковская 1246
Львовская обл. 1006
Черниговская обл. 984
Николаевская обл. 946
Сумская обл. 916
Житомирская 886

Кагбе коментувать подобнії побєди нада, ширєє

Добавлено (23 Июль 2011, 11:44)
---------------------------------------------
пс: Не хочу нікого вчить-повчать. імхо такий результат через то, шо готувався не на шоссері, а на байку.Це при тому, шо на шоссері то по-суті накату немає.
пс2: Троха потер личні результати по дисциплінам шановного Квана, шоб часом не образився сильно, ібо проти нього я нічо не маю і даж навпаки, а от побєду тра всьо ж було розшифрувать- у відповідь пана Юрія, хай сам вивчає протокол та місця Квана по дисциплінам і думає Quote (Yuri)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">это ли не ответ Пашиным кото-портретам?.. ) Просветите, пожалуйста,
#28581
Интересное эмоционально-"патриотическое" выступление! Досталось и играм (соревнованиям) и команде и мне.
По командному месту, пересчитывай в следующий раз в масштабах Европы ну или сразу Мира для большей объективности. Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">в своїй групі з 4-ох областей Сумская+Житомирская+Кировоградская+Волынская+Закарпатская=5
Что касается меня - то согласен, я-ж ваще не спортсмен. Проехался туда-обратно, поучаствовал, принес каких-то очей команде. Мне небезразличен велосипед, Житомир и ВелоЖитомир.
Ты, смотрю тоже порадовался нашему второму месту! Жаль что поучаствовать у тебя не получилось... но может в следующий раз
#28587
Quote (Kvan)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Интересное эмоционально-"патриотическое" выступление! Досталось и играм (соревнованиям) и команде и мне.
Да я незручний друх -ібо нема в мене поняття "Своя рубашка ближче"...чи як там -єслі завтра хтось з ужастно близьких тіпа пана Юрія чи Катруся провиниться -я оглашу це в розгорнутому вигляді на форумі ( і так вже було)...і просім в Магадан ! Я вважаю-це не по-вкраїнські..а якось по-японські. Але патаму ми й так фіг... живемо - ібо є кругова. сімейна, мікросоціальна порука за своїх...Канєшно я на фоні цього паганий
Quote (Kvan)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Сумская+Житомирская+Кировоградская+Волынская+Закарпатская=5
Та да -таки 5 -але не 25 областей, судячи з назви "Всеукраїнські ..."
Тобто розбивка по віковим -це природньо-нормально..але шоп отак , по 4-5-6 областей по групам порозбивать -це дєцкий сад.."шоп всім по мєдалє-да шоп не ридалі" О
в рифму
Кван -ти кароша скромна людина, просто недоговорив, недорозкрив значущість даного 2-го місця, шо в парі з оваціями в духе українського "наші луччі палюбому" й дало "ефект мокріццонні" (с)
Quote (Kvan)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Жаль что поучаствовать у тебя не получилось
Друже -мені лікарі заборонили шосе ганяти після спорт.травм-я тобі казав! Чи мені привселюдно викладувать рішення профкомісії ??? Не трогай моє реально бойове за Родіну рожеве дєцтво за шо я тепер маю скалічену старість І вобсче -йдіть всі до біса...
ужасно злий-хтів просвітить -а получив вродє як я наїжджаю...
Кста, оце вертався по вул.Побєди -на початку вулиці щит із соціяльною рекламою,вродь як вчора дата смерті -60+ років назад О.Олесь,батько житомирського поета О.Ольжича був закатований нацистами в концтаборі...
Я все життя неначе був розп\'ятий
За злочин чийсь на вічному хресті. О.Олесь -батько Олега Ольжича
В тєму , прада? Тіпа про мене, бєдняжку ( )
Quote (Kvan)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">эмоционально-"патриотическое" выступление!
Отакий йа патріот -ні словом, ні буквою, ні одним рухом нікада не боротимусь за буржуйську державу крадіїв та суцільну поторуху -Україна...є тіко Вкраїна -Ненька..це земля такая.. а держави немає...ненавиджу блюзнірське "патріот" і нікада себе ним не почував. Я боротимусь за дуб лучче, та за пару душ нужних та кароших людей, а ось з автоматом за розкрадені заводи грудь підставлять -фіг!!!!!!!!
#28591
Паша откуда такая обида на весь мир?
Весь мир дерьмо а ты в белом и на Бьянчи
#28820
Кван з Гудманом -це ж нада..вам не повезло..ібо я згадав з кого я приклад брав
Слу, Гудман, вод вчора ти стверджував мені особисто шо я обгадив Квана цим дописом, странно..чо ж ти такоє Квану не сказав, када він тотожньо виходить обгадив Вікса...када написав оце forum/54-1115-22871-16-1302780138
Не порука лі за своїх нонє, ібо однозначно у тебе неприязнь до говірливого принципового та непідкореного Йа ? І Вікс кста втричі важніший за Квана .Я щатаю шо Кван тада поступив як справжній комсомолець! І я тепер тоже самоє. Зачод нам за се А вам Гудман, бажаєм і далі вивчать буддізм спроектований на вкраїнський менталітет! Авось шось кадась поймете
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!