ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#14625
Адмірал, пасібо за любофФ .
тов.OldBoys, Ваш сарказм у вигляді "Ви" ще й з великої -троха нєумєстєн...тим більш як для людини з творчою професією -це веде до творчого тупіка... ібо я спокійно та виважено без образ до будь-кого написав те шо вийшло в результаті критичного самоаналізу ,№38 це мона так скааать "Аналіз та анамнез" а не софістика для "поумнічать".
1) Посыпание головы пеплом - проведено суб`єктивний аналіз фотки переможця та викладено причини "чому так вийшло" - фотка не відповідає - постзадачам конкурса -вона не сприятиме розвитку велоруху та прочая(це заявлено в цілях конкурса). вона не несе виховної ідеї та не має соціальної значущості (це заявлено в цілях та ідеї конкурсу),...вона..кх..сорі за матюки - суггестивно-медидативна..як "чорний блюз" старіка Рея Чарльза або Д.Лі Хукера...на відміну від фотки " Кван" , яка напружена,заведена як пружина...і хочеться тож в цей рух...і хочеться шота кудись їхати....вона підштовхує,думаю...
Викладено причини: ассоціативне сприйняття ( це одна із головних сил при формуванні "нра не нра" зрітєля) головних частин сюжету фотки звідки й голоси..голоси то не надумані...фотка близька та зрозуміла багатьом нам...якшо не всім...але фотка і справді"примітивний реалізм" і до примітивності глідячів це не має ніякого відношення - ..."учите матчасть" (с) ..напр., книжечка "психология рисунка" або "Формирование зрит.художеств.образа....." та купа інших
Викладено побажання та рекомендації по умовах оцінки та голосувалки.
2) Не удовлетворённость призом?
Я вобсче хотів поділитись, а не конкурсувати... але "Поза конкурсом" не передбачалось"....
Будучи ...кх...ніщим для мене такі призи -як манна Лакмусова
Тра оцінити його другий рік підряд добровільний вклад в призові...йому ж то це ніяк не аукнеться в його "ігровому бізнесі"....тов.Шура ше хоч шось поверне тому шо бізнес тематичний...хоч в першу чергу він за розвиток велоруху в ЖЖ
сам добровільно вліз в ярмо головного "чека" на всі витрати на Велодень і деякі інші заходи...тому однозначно зачод!

Неужели всё так плохо, что призёр так уж не доволен (не удовлетворён) результатом фотоконкурса
Насправді (чо скривать) я був счаслів за таку честь отій "хвотці" а значить і мені, всьо ж, хоч це було повною несподіванкою...і мені стало грусно за колегу з фоткою "Кван"...за яку я тож голосував...я ж написав, шо конкурс було гідно започатковано-прописано-проведено-завершено. Але,канєшно, є куди стрєміцЦо - і це радує ... значить є сенс життя Чого я й хочу -наступного разу шоб голосувалка враховувала тільки голоси народу та оцінку якогось жюрі( може) за реальні ПРОБУЖДАЮЩІ ШОСЬ ТА ПОБУЖДАЮСЧІ ДО ЧОГОСЬ цінності фотографії...окрім всього іншого, канєшна...шоб було більше продуманих,сильних, індивідуальних,та й просто більше тематичних ( за конкурсом) фото.Воно то канєшна в своєї улітці харашо...якшо сховатись - самі себе хвалимо, радіємо, але там нема куди рости
Млін..півгодини витратив...хвате...
ТЕМУ ВИЧЕРПАНО.ТЕМУ ЗАКРИТЬ. упс, шо це я розмахався в чужій темі
#14637
Спасибо.
Выскажусь не большой репликой по-поводу написанного выше.
"Вы" - это уважение к собеседнику. Если вы привыкли к другому обращению - тогда извините за вульгарность.
"Тов." - я подумал, что это от слова товарищ. А на Украине оно асоциируетсся со словом "товар". В украинских селах товар пасут в стадах. Но думаю вы об этом не знали...
На счёт книг. Не думаю, что те кто фотографировал и присылал фото на конкурс, сразу побегут в книжный магазин, и купят себе соответствующую литературу по правильному восприятию действительности через объектив фотоаппарата.
Но, в принципе благодарен, за такой исчерпывающий ответ.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!