ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

Все про велотуризм та велоподорожі
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
Аватар користувача
By Free-ART
#11340
я насмотрелся "Выжить любой ценой"-- оказывается палатка не нада, спички не нада, еда не нада--короче можно обойтись подручными средствами .. берите пример выживания с бомжиков
Аватар користувача
By lakmus
#11342
Quote (462648)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">я насмотрелся "Выжить любой ценой"-- оказывается палатка не нада, спички не нада, еда не нада--короче можно обойтись подручными средствами
Выжить можно и без подручных средств, когда за тобой следует толпа сопровождения.
#11347
На повному серйозі рекомендую визначити свій споживацький пакет вимог до намета...або хоча б побажання, та запостити тему "памагітє" тут http://travel.org.ua/forums/viewforum.php?f=11
Там даже регитись не нада. Кнопка "новая тема" поруч. Важливо описати умови юзання та стиль своїх походів. Будуть флудити. але гарантовано поможуть конкретними брендами-параметрами-думками інші..які конкретно їздять і на вело
Аватар користувача
By ViX
#12118
Послушал мнения, почитал статьи, посмотрел отзывы и всё-таки заказал то, что изначально и хотел:

Terra Incognita Bike 3


P.S.: жду её приезда через неделю
Аватар користувача
By Mart
#12121
Quote (ViX)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">и всё-таки заказал то, что изначально и хотел: Terra Incognita Bike 3
Да. Хороший выбор. Цена/качество. Такого бы плана, только двухместную.. по мне, был бы вообще оптимальный вариант: Вес/соло+1
By roadrunner
#50657
Выбираю палатку.. Очень понравилась Marmot Eos 1P - конструкция, материалы, вес - всё идеально.. Но цена кусается. Может есть альтернативы подешевле?
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#50661
DIESEL, Только треш! :stid:
Рождённый ездить согбенным -и спать должен согбённо!

Добавлено спустя 17 минут 1 секунду:
_________
пс: :shock: то й нього така ціна? 3400!!!
ща...ось у мну така була, недовго..(відійшов остаточно від каркасних). Супер технологічне палятко, найлегша в світі каркасна двухшарова http://www.legkohod.com/newforum/viewto ... f=4&t=2080
хех..сабжеровець як і я..тож 2 раза її ставив))), к чему бы? :cool:
Я знов шось бачу..знов бачу воз поперед коня...це коли походи не ходив -а тягнеться рука вже, спустошити бумажнік хазяїна, просто там побалуватися :stid: .
Дружня порада в двох словах - походи поки шо зі знайомими, жменьку походів і обов`язково в різних умовах і в різну пору року, щоб сформувати своє бачення...в їх палятках...або якшо простіше не заморочуючись - купити якийсь бюджет до тищі.
Купляти палятку за 3000+ яку буде важкенько продати ( бо у неї не особо видатні співідношення Ціна-Якість..ТТХ) є необачно. Імхо.
By roadrunner
#50662
Мармот отпадает - в упакованном виде длина 55 см!! :stid:
хороша но низковата, мне надо минимум 90 см высоты
ТК Поліське Джерело писав:...або якшо простіше не заморочуючись - купити якийсь бюджет до тищі.
наверное так и сделаю. Например Tramp Lightbicycle. Возможно выкину тяжеленную фибергласовую дугу и буду цеплять на верёвочке за веточку, как настоящие ТруЪ ;) Надо будет глянуть, что там за москитка, видно через неё звёзды или нет :-?
Аватар користувача
By Egor_Goodman
#50669
Egor_Goodman писав:вот что касается прочности моей палатки .... пока не чего не могу сказать, использовал ее всего один раз - ставится и собирается быстро,даже при морозе. спали в ней троем - мне было немного тесновато, но на то она и +
уже могу сказать - палатка прочная.
Два тамбура это просто сказка, как вписывался в походе в палатку с одним тамбуром, это АД. постоянно через когото перелазить, некуда поставить вещи, ботинки, нет личного пространства...
Рад что у меня палатка с двумя тамбурами.
By roadrunner
#50671
Шикарно, но вес!! Лимит - 2 кг

Добавлено спустя 43 минуты 59 секунд:
А что скажете про такую?
http://kapitan.ua/product/palatka-snugp ... teristics/
Размер в свернутом виде 31x14 (!!)
Размер в развернутом виде 240x111x96
Вес, кг 1.52 (!!)
По-моему, то что надо!
By roadrunner
#50684
DIESEL, да я уже потом увидел. И к тому же после уточнения цена стала 2790, была 1600, так что этот вариант тоже отпадает :cry: Пойду сегодня щупать Tramp Lightbicycle, может не такое уж оно и г.
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#50697
За шо там такі дєньги за такії гроби? :stid:
Щаз ярко вилізла отая проблема, про яку я казав на легкоход. тренінгу того року -що ми вибираємо з того шо є в магазинах..а легкоходки (крім невменяємих брендів) НЕМАЄ (перш за все це невигідно магазинам+виробникам масовим). От і вибираємо між більшим злом і меншим злом.
РОді, твоє бажання двухслойку до 2кг за 1500грн(десь) в фабрично-магазинному варіанті ніхто не реалізує.Ще ти хош шоб двухслойка була самостоячо-натягуваєма (а це ускладнення конструкт.+вага+ і значть ціна). Наближче по дєньгам і вєсу - москітна палятка+тент.Тент ставиться окремо над паляткою..тобто від вітру не захища, на горбі не поставиш..і пр...і пр...
Шити конкретну конструкцію (палятку) з ужасно еластічної органзи(сєтка) -це ще той гемор!! Тому роблять каркас із тканини з високим коритом -а площину чималу зашивають органзою або подіб. (це як в тому Мармоті) . Але тут + вага, ціна і пр... смисл? Кста -органза ужасно пукхка і погано компресується,тому часто використовують інші сєтки, і вт.ч. і нееластичні....але це щитай жостка і не гнучка палятка..яку не можна всунуть так як тих хош або треба або дозволяють умови(давєча ми з Антохою всовувались в якомусь тєрновніку між кущами на горбі + в ямі)))). Ніяка каркасна ( всобливо з жосткими кутами) там би не стала. А на самому горбі було ніззя ..з різних причин)))

Добавлено спустя 9 минут 45 секунд:
Єслі шо -пиши...однослойку можно бюджетно продумать і пошить..двухслойку до тищи -дворєц буде..думаю до 1,3 кг можна вкластись..і самостоячу даж....але це займе пару тижнів - і більше на мозк. штурм...так скааать.
Наразі ш`ю дві однотипні палятки -для себе і для ще одного...лєгкохода, розширена версія шатра і собачатніка одночасно. Думаю до 800гр стане. Мені дуже важлива симетрія і конус. Може й назва звідси - "Ембієнт"
"Ибо вещь нисходя на конус, обретает не ноль, но Хронос" И.Бродский
By roadrunner
#50703
Конус почему-то не впечатлил, мне показалось напряжным искать подходящий куст, на который его можно поцепить + растяжки. С каркасом оно как-то проще и спокойнее - установил где захотел за пару минут, и отдыхаешь. Хотя, может это потому, что я пока не достиг нужной степени просветления ))
пс: РОді - это от слова roady? )) Можно просто Вова, или Вован, если так хочеться хфамильярности ;-)
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#50713
Роді -це нєжно тіпа)))
Шатер не потребує дерев-кущів. Дивись фото в моїй темі продажі тента -там шатер стоїть на маківці Лисої Гори над Дніпром(праворуч-Канів, ліворуч -Поклонна Гора (могила Шевченка)..а там вітрюган огооо..Береш палку любу і ставиш...Просто вас було двоє на мій 1+ шатер..то єссно я шукав дерева -шоб ви там змією не вились поміж палок :D
Как это было на Лисій ГОрі
ЗображенняЗображення

Феншуй на обидва боки (в шатрі ж бо два входа )..не вилазили до 12-тоїї..Вова вказався філософствующим туристом :oops:
ще й в такому місці...
ЗображенняЗображення

Про каркас ти правий...але це справа звички лише...люба дерев`яка збоку піде за шест..а болєє і не надо..ібо шест не несе силової нагрузки вобсче
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!