ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

Все про велотуризм та велоподорожі
  • Аватар користувача
#67819
24 серпня 1981 року з Житомира виїхала перша «організована» група велотуристів, яка мала здійснити велопохід І категорії складності.
Маршрут був кільцевим: Житомир – Олевськ – Перга – Кованка – Клевань – Словечно – Народичі – Малин – Коростишів – Житомир.
Маршрут оформлювався МКК турклубу «Романтик» з Новоград-Волинського (голова турклубу – Євсій Михайлович Лихолат), але фактично керування групою здійснювалося мною.
Невдовзі, вже в грудні 1981 року я навчався на курсах первинної туристичної підготовки з велотуризму (100 годин), а в липні наступного року розпочався заліковий велопохід під керівництвом Є.М.Лихолата, одним із учасників якого був і я.
У 1983 році вже з моєї ініціативи і під моїм керівництвом був здійснений велопохід І к.с.: Житомир – Висока Піч – Чуднів – Бердичів – Попільня – Житомир.
У тому ж році у м. Новоград-Волинському відбувся семінар, який провів Лихолат Є.М. Слухачі, серед яких був і я, спочатку вивчили основи вищої туристичної підготовки теоретично, а після його закінчення проїхали заліковий похід ІІІ к.с. Керівником групи був Б.Фаянс. Учасники послідовно (але чітко за графіком) проїхали такі міста і села Житомирщини: Новоград-Волинський, Чижівка, Серби, Ємільчине, Олевськ, Сарни, Дубровицю, Зарічне, Островськ, Лобно, Любешов, Маневичі, Оконик, Колки, урочище Лопатень, Цумань, Рівне, Новоград-Волинський.
Отакі були ці два роки становлення і розвитку велотуристичної групи міського турклубу «Полісся», яку очолював я.

Жуков Г.І.
https://picasaweb.google.com/1151465348 ... 6868257889
Kit, Горбатый це подобається
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!