ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

Веложиття, проекти, діяльність велоклуба
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
Аватар користувача
By ViX
#11402
Quote (Шура)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">, вставлю пять копеек своего видения темы...
Организация - ВЕЛОКЛУБ
Мне кажется уже назрела необходимость интернет-сообщество, созданое благодаря нашему сайту, перековать в настоящий клуб. Это даст возможность запланировать какихто мероприятий реально!
Сразу предлагаю реализовать эту идею на предстоящем праздновании годовщины 23 февраля, или когда там "сбор на шашлыки и гитару" Мне кажется это будет и в тему и достаточно символично!
Quote (Шура)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Для того чтобы хотя бы те вещи которые делали в прошлом году можно было повторить, нужно их запланировать заранее, когото озадачить их проведением, организовать этим озадаченым помощь и т.д. Т.е. Нужна организация - велоклуб не виртуальный, а настоящий, со своей структурой, членством и прочей атрибутикой!
By MOKRIZZONNI
#11368
Quote (Шура)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">ужна организация - велоклуб не виртуальный, а настоящий, со своей структурой, членством и прочей атрибутикой!
Ой, а кажецца півроку тому таку ж ідею власник оцих слів назвав "детский сад"
Шкода шо ота гонка в Карпатах -жостке кантрі...я не люблю..та й не вмію.. та й не хочу..
Аватар користувача
By Шура
#11370
Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">кажецца півроку тому таку ж ідею власник оцих слів назвав "детский сад"

Не понял? Меня с кемто спутали?
By MOKRIZZONNI
#11373
Quote (Шура)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Не понял? Меня с кемто спутали?
Ги...а я найшов .....да, йа такой

"Да мне и не понятно что такое велоклуб!, каковы его цели и задачи. Никто об этом и не задумывался.
Больше заняты пустой атрибутикой - герб, флаг. Ну сделали флаг! А зачем? Ездить по окрестным селам с ним, типа ударим велопробегом по бездорожью! По моему, это просто детский сад, ясельная группа!
forum/24-357-1 пост №2

Але по суті...
Quote (Шура)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Вывод. Для того чтобы хотя бы те вещи которые делали в прошлом году можно было повторить, нужно их запланировать заранее, когото озадачить их проведением, организовать этим озадаченым помощь и т.д. Т.е. Нужна организация - велоклуб не виртуальный, а настоящий, со своей структурой, членством и прочей атрибутикой!
Це канєшно грамотно сформульовано...але як на мене -це згубна еволюція Вона нам нада? Формальний клуб формальних велоЖЖиків, які плануватимуть заздалегідь ( а не так як бува посеред ночі в голову б`є...це ж зсередини позов ), О..я вже уявляю..кожен себе найде... здаватимуть теми як зачодки Адміралу,кількість виїздів восени,взимку...Діана буде усєрдно архівувать то всьо, Кван ставитиме щоразу більш високі корпорати..тьфу..клубні цілі ,Лакмус буде організовувать партійні з`їзди та на них же модеру..е..головуватиме ,Я тож себе найду..всі себе обрєтуть будемо підганять, ставить партійні задачі, озаботяться розрядними походами,замість дирунів-хвоток-рибалки-біатлону ..тьфу ти...волейболу. тоість....і залишеться тільки в нас "Валера на Україні ганятиме в брюках, фиг догонеш " (с)
Влітку натяк на таку еволюцію вже "Имел место быть"...коли намагалися якось до оргів покатушок вимагати якийсь стандартизований підхід з купою зобов`язань. Це ж бездушно, Йоли-пали ! Коли в покатушкє тільки орг вирулює...слався наші основн орги пкатушок тоді зберегли свою індивідуальність...і метода не пройшла. Я ж особисто усєгда був за демократично -федеративний підхід..коли кожен учасник рівноправний в "дєлє". В важких чи спірних ситуаціях вирішує виключно найдосвідченіший. І це я не про походи, а й про покатухи тож..буває ж ..погана погода...кудись напівголими, вже темно. ліхтарів нема..тра глову мать на плечах, або жостке керування. бо всьо хороше колись закінчується
А то шо там восени мало їздили -ну то понятно -влітку наїздились..поїхали у відпустку ...Хто коли хоче -тоді й їзде.Вон взимку вобсче порівняно одиниці їздять. Інших же мона зрозуміти -некомфортно,важкувато, небезпечно,може комусь нецікаво...ну влітку ж виповзуть.
Вобсчем невтішні у мене підозри..шо амбіції клубу нестримно лізуть вгору...хочуть бути "офіційно"...по-моєму -"В системі"
Все імхо... відверте....бо я хочу тут веложити а не партійствувать на засіданнях про цілі клуба
Аватар користувача
By lakmus
#11375
Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">будемо підганять, ставить партійні задачі, озаботяться розрядними походами
Quote (Yuri)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">За душевный порыв и спонтанность!..
Враховуючи кількість своїх власних "спонтанних" віїздів (багатоденних) прекрасно вас розумію. Але є заходи, які спонтанно не "проканають". Це не покатушки, це заходи. Для того щоб вони взагалі відбулися вже потрібна деяка підготовка як така, не говорячи вже за їх "якість". Розраховувати що все пройде "саме собою" як належить - це самообман або недалекість. Або свідомий розрахунок, що хтось таки все організує. Але ж організує! От для цієї організації, яка і так проходить на "ентузазізмі" і потрібен деякий координуючий центр.
"Партійні задачі" ми вже давно ставимо, Паша. Просто форма інша, а суть та сама
Щодо розрядності походів. Їх нема. Але не варто займатися критиканством - це стара тема "вольних" туристів. Але комусь ці розрядні потрібні. (хоч би і для тих, хто свій перший(чи може другий? ) велопохід планує через Гібралтар). Не будемо вдаватися в психологічні аспекти, але як аргумент скажу - конкурси більш цікаві ті, де є призи. Думаю, трохи зрозуміло. Це людська сутність, заперечувати не варто.
#11379
Quote (MOKRIZZONNI)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Вобсчем невтішні у мене підозри..шо амбіції клубу нестримно лізуть вгору...хочуть бути "офіційно"...по-моєму -"В системі" surprised
Все імхо... відверте....бо я хочу тут веложити а не партійствувать на засіданнях про цілі клуба
хех, помню -помню как поднималась подобная тема, год назад - да тогда все были против
я даже общался как-то Дмитрием Певцовым из "Днепровелоклуба" (правде еще раньше) - узнавал что нужно для открытия клуба.
Но при опросе - оказалось что не кому официоз не нужен. И я поверил. Потом проанализировал почему и решил что - многие еще застали СССР, и помнят принудиловки и тому подобное.... а так у нас сейчас - собрание "вольных стрелков".

Иное дело если официальное создание поможет при проведении всяких мероприятий в "финансовом плане" - типа выбить денег у мерии на нужды общественной организации, тада да, тогда конечно имеет смысл региться.

Добавлено (31 Янв 2010, 14:32)
---------------------------------------------
С другой стороны что мешает тому кто хочет официоза - зарегить потихому наш клуб, что это изменит для большинства ? (устав можно спереть у существующего клуба, того-же днепра)

Добавлено (31 Янв 2010, 14:36)
---------------------------------------------
про категорийность походов, тоже поднималась тема
Кстати кому интересно - то Виктор Матковский может провести поход 3 к.с (с его слов)
я могу 1 к.с.
By MOKRIZZONNI
#11380
Quote (Egor_Goodman)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">зарегить потихому наш клуб,

Стосовно "вибити дєнєг у мерії" - абсолютно нереально ! Хіба шо по своїм лоббі-каналам.
#11381
Отже, щоб зареєструвати громадську організацію необхідно: (кликаем на кнопку)  [\–] Title'; } else { this.parentNode.parentNode.getElementsByTagName('div')[1].getElementsByTagName('div')[0].style.display = 'none'; this.innerHTML = ' [+] Title'; }" /> [+] TitleПерший етап:
Документи подаються: місцевими організаціями - до відділів реєстрацій виконкомів місцевих рад чи райадміністрацій; обласними - в обласні управління юстиції. Строк реєстрації на цьому етапі - 2 місяці.

Спочатку слід провести установчі збори, прийняти рішення про створення такої організації, прийняти статут, обрати керівні органи. Важливо правильно оформити протокол установчих зборів , який подається до реєструючих органів.
Після цього потрібно підготувати такі документи:
Заяву (підписують у нотаріуса 3 засновники) ;
2 Cтатути;
відомості про склад керівних органів (зазначити прізвище, ім\'я, по батькові, року народження, місце постійного проживання, посаду, місця роботи)
відомості про наявність місцевих осередків;
документ про сплату реєстраційного збору. Молодіжні організації реєструються безплатно.
відомості про засновників (зазначити прізвище, ім\'я, по-батькові, рік народження, місце постійного проживання.
для осередків всеукраїнських організацій - лист-уповноваження від всеукраїнської організації.
Другий етап:
Отримавши Свідоцтво про реєстрацію та завірений Статут, вам необхідно пройти реєстрацію за новим Законом. Тут строк реєстрації складає 3 дні. Реєстрацію проводять державні реєстратори,які працюють у виконавчому комітеті міської ради міста обласного значення або у районній державній адміністрації за місцезнаходженням юридичної особи. Для цього потрібно подати:

Статут та свідоцтво про реєстрацію, які вам видали після першого етапу, а також протокол установчих зборів;
Заповнену Форму №6; .
Довіреність на ту особу, яка здає документи. Якщо документи здає засновник або керівник, довіреності не потрібно.
Через 3 дні вам видадуть свідоцтво про реєстрації та повернуть Статут і з цього моменту організація набула статусу юридичної особи.
Але тепер необхідно ще стати на облік у таких установах:

Управління статистики:
Пенсійний фонд;
Фонд загальнообов\'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття;
Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України;
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності;
Податкова інспекція;
а також отримати в міліції дозвіл на виготовлення печатки (та виготовити її);
відкрити рахунок в банку.
І не забувайте вчасно здавати звіти!:)
ну звіти мабуть зобов\'яжемо здавати Диану
By MOKRIZZONNI
#11382
шота ми Діану експлуатуємо бєз мєри
Тра якось відзначити нашу найактивнішу пташечку і вобсче....
Кста, от бач Гудман..ти колись перший велодень в Житомирі сам організував !Сам !Першим ! Без купи добровольців . без сайту. без інфи ! ДЛя чого нам офф.геморой. невже нам світить якась складна чи багатоходова діяльність, шо на даному етапі розвитку та активності ми не зможемо організувати будь-що на непоганому рівні..з викладкою ? А дєньги нам ,впевнений, не світять "ні від кого і на за шо завгодно"...якшо це одна з цілей.
Аватар користувача
By some1one
#11408
По моему... создавать официальную организацию просто необходимо если задачей клуба есть выдвижение официальной какой нибудь цели, для связи с органами власти. Можно было бы делать если бы мы жили в мегаполисе, где такое движение могло бы сильно раздвинуться, тогда официальность очень полезна и необходима с точки зрения организационной, велосипедистов организовать на соревнования в соседнюю страну, или подать протест в органы власти с просьбой сделать разметку для велосипедистов, подать просьбу о финансировании меобластных соревнований в спорт комитет, финансы там и все такое. В житомире такого уровня достичь нереально, поэтому и создавать организацию на базе клуба я думаю нету смысла. По поводу проведения соревнований, у нас в Житомире с этим проблема, не так в самих проектах, как в подходе к организации и проведения этих самых соревнований. С самого начала неправильный подход губит все дело еще с рождения. Не понимаю нарекания Шуры на количество участников в проходивших мероприятиях, но это уже в другой теме.....
Аватар користувача
By lakmus
#11411
Quote (some1one)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Не понимаю нарекания Шуры на количество участников в проходивших мероприятиях, но это уже в другой теме.....
Не в мероприятиях, а в соревнованиях, которые организовывал Шура. Участников от форума ноль. Нет вру, таки было, вроде, аж пару человек.
Шура, поправь меня, если я не прав.
Аватар користувача
By Free-ART
#11412
мы реальные пацаны, потому шо мы в реальном велоклубе, который вне политики, который сам по себе реальный велоклуб в реальном Веложитомире... чем я и горжусь...а на всякие официозы--мне нас...ть как сказал бы петро Бампер
By MOKRIZZONNI
#11413
Ну...половина була,точно .Шо значть ноль від форума ? Деякі з них тут і зареєстровані, і заходять іноді, і пишуть зрідка,деякі читають але не пишуть ...стісняюцца(Бугіра..упс ), деякі кста в походи з нами ходють (Ірда)...,деякі як гості пізніше але зареєструвались...але не висять тут..мо тому склалось враження шо від форума ноль ? Як оцінити хто від велоЖЖ. а хто відхрестився та від себе ?
Аватар користувача
By Шура
#11418
Quote (Egor_Goodman)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">узнавал что нужно для открытия клуба.
Но при опросе - оказалось что не кому официоз не нужен.

Наша самоорганизация - велоклуб и официальная регистрация некоей общественной организации - это не одно и тоже!
Офицрегистрация может быть и понадобиться только когда возникнут вопросы общения с властью, большими спонсорами и т.д. Может когда то до этого доживем, а пока не актуально...
А действующий велоклуб нужен уже сейчас, чтобы лучше организовать свою веложизнь
И выполнять какието обязаности, те кого мы выберем, будут вполне добровольно, по зову сердца . Никакой обязаловки!
И не было ее и при Союзе. В тот же турклуб приходили те, кому это было интересно и тратили свое время на общественные задачи
Аватар користувача
By some1one
#11421
Я думаю будет достаточно выделить 3-х человек, которые будут заниматься организационными или другими вопросами, обязанности чисто по желанию.
Аватар користувача
By Egor_Goodman
#11423
Quote (Шура)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Наша самоорганизация - велоклуб и официальная регистрация некоей общественной организации - это не одно и тоже!
Офицрегистрация может быть и понадобиться только когда возникнут вопросы общения с властью, большими спонсорами и т.д. Может когда то до этого доживем, а пока не актуально...
А действующий велоклуб нужен уже сейчас, чтобы лучше организовать свою веложизнь biggrin
И выполнять какието обязаности, те кого мы выберем, будут вполне добровольно, по зову сердца biggrin . Никакой обязаловки!
И не было ее и при Союзе. В тот же турклуб приходили те, кому это было интересно и тратили свое время на общественные задачи
Понял. Вероятно вышло недопонимание.
Я к примеру понял под твоими словами - ор
Quote (Шура)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Нужна организация - велоклуб не виртуальный, а настоящий, со своей структурой, членством и прочей атрибутикой!
что - не хватает именно офф. регистрации.
А так я думал у нас уже есть - клюб
ну как бы, если ты или еще кто то так на считаете, то можно провести обряд после которого можно будет считать клуб открытым - согласен даже принять в нём участие

п.с.
у нас к примеру - раз в год приезжает на оффис дядька в рясе - водку святит. И к кому не приехал - собственник штрафует руководителя.
вот такая куйня малята (с) дід Панас.
Аватар користувача
By Шура
#11426
"Ритуал с дядькой" - классно, может быть для символичности и нужно. Но в самую последнюю очередь!

Quote (Egor_Goodman)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">А так я думал у нас уже есть - клюб smile

А давайте тогда порассуждаем что такое клуб, и тогда поймем есть он у нас или нету.
Аватар користувача
By Diama
#11427
Согласна что официальная организация нужна для работы с властями - для лоббирования интересов велосипедистов, для фин. и орг. помощи в проведении мероприятий. Я думаю, что это реально, но, всем нужно заниматься. Вопрос кто будет этим заниматься?... В общем, с одной стороны было бы и неплохо, но на данном этапе, думаю, еще рано.

Вдохновляющий пример: 1. Ассоциация велосипедистов Киева составила программу создания сети велодорожек по г. Киеву и в декабре 2009 року она была принята как официальный документ для реализации в 2010-2012. (подробнее), а также разрабатывает пропозиції щодо змін до Правил дорожнього руху України.
Всі бажаючі можуть ознайомитися з розробленим АВК документом. Будемо вдячні за зауваження та пропозиції! (специально оставила, может кто-то что-то захочет предложить...)

Quote (Egor_Goodman)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">вот такая куйня малята (с) дід Панас.
Егор, Егор...

Добавлено (01 Фев 2010, 11:37)
---------------------------------------------
Quote (Шура)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Т.е. Нужна организация - велоклуб не виртуальный, а настоящий, со своей структурой, членством и прочей атрибутикой!
Организация - ВЕЛОКЛУБ
Мне кажется уже назрела необходимость интернет-сообщество, созданое благодаря нашему сайту, перековать в настоящий клуб. Это даст возможность запланировать какихто мероприятий реально!
Сразу предлагаю реализовать эту идею на предстоящем праздновании годовщины 23 февраля, или когда там "сбор на шашлыки и гитару" smile Мне кажется это будет и в тему и достаточно символично!
Я считаю, чья идея - тому ее и озвучивать/раскрывать - как он это видит. Ты будешь на этом самом праздновании?
Аватар користувача
By Шура
#11430
Quote (Diama)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">чья идея - тому ее и озвучивать/раскрывать

Может вечером, сейчас мало времени. Иногда и работать нужно

Quote (Diama)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">Ты будешь на этом самом праздновании?

Скорее всего, нет. Буду в это время в отъезде...
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!