ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

Веложиття, проекти, діяльність велоклуба
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#60182
vvtz, нарываваемся на ответ "тыхтотакойдавайдосвиданья", я учасник куликовской битвы, тут ещё мой дед машина ставил, дальше?))) портим настроение себе, водятлу и расходимся...
зачем?))

но с водятлами ещё ладно, а как с овуляшками??? визги-крики - МОЙМУЖВСБУ, ща вам всем писетс присницо нищеброды)))) портим настроение себе, овуляшке, расходимся

дальше, бабушки, як вам молодым крэмэзным нэ соромно, хай вам грэць януковичи клятые.... ну и портим настроение себе ... и так далее)

я к чему - Государство должно выполнять свои функции, хотя в первую очередь оно просто должно быть. Пока его у нас не видать. Чем и пользуется не сильно щепетильное население. Некоторые из них - даже прикидываются госслужащими (это наименее щепетильные). Казачья вольница - твори че хочу, а тут мы с нашими правами. Им же ужацо нуна будет на ширину велодорожки, а с хрена ли? если срать на неё - НЕНАКАЗУЕМО. А шо у нас ненаказуемо - то мое, посягнёшь - как дам с обреза.
#60183
vvtz писав:Konstantin.Babintsev, це все можна продумати. Для початку просто ввічлива бесіда.
Не вийде, тількі фінансове покарання, або обмеження волі, ну ще трудогодини теж нормально.
З.І. Шкода що зараз часи толерантності, без шибениці порядок не навести. Дошло до того що ми в один тур обераємо президента, котрий зухвало і ценічно на крові рубить капусту, а ми свято вірим шо він нас спасе :lol: :stid:
#60185
Konstantin.Babintsev, з пішоходами трохи простіше: якщо пішоходи стають на заваді, то це на 99% означає, що велодоріжка неправильно спроектована. Приклад: як раз в Кийові такі побудували, нам навіть ця експертка показувала. Я вже казав тут про пріоритети в розробці цих штук - у пішоходів завжди перший пріоритет. Якщо на велодоріжці пішоходи стають проблемою, то треба ту доріжку перероблювати.

З водятлами - треба шукати способи. А не отмазки.
talon це подобається
#60186
как я вижу (ИМХО, не агитация, не развод, работа 100% в офисе, не Гербалайф)
Мы имеем на данный момент 2 типа участников движения - 11 номер и колёсники. Порядок нужно наводить именно тут. Если наше доблестное Гайцо сможет искоренить стихийные парковки и убрать 11 с неположенных мест ( а это ток штрафы и папопе), то только тогда имеет смысл влазить нам. Мы потерпим, тем более обочины без машин и пешкоходов уже будут как подарок
#60187
...вводиться норма фото-відеофіксації порушення паркування: зфотав, відправив, виписали штраф...
(до цього треба було зловити водія в машині)

...по парковкам(там де мона і нуна!) теж плануються рішення
#60191
jazzec, ладно, не буду спрашивать кто его платить будет и когда, это уже есть гуд, как новость ессно. Хотя полумера по сути - там номера кума, там нужный чел с водоканала...
а шо делать с пешкарусами? мимо зёбры, мимо зелёного? цветочников и тех разогнать не могут хотя и знают где их искать и как их зовут и де они живут)))

Отправлено спустя 1 минуту 6 секунд:
я к тому что общество не готово. Вон дедушка Ленин комунизьму хотел, а шо сделали?))) всему свое время и место.
#60193
Konstantin.Babintsev писав:общество не готово
воно так, але якщо тільки констатувати факт, то воно і не "зготується"...якщо не чистити, не ошпарювати, не варити і не жарити! то так і залишиться СИРИМ! а то ще й отруйним!
і колись це тре починати, бо це процес довгий...
#60194
jazzec, нуна, но цитируя предыдущих ораторов "начинать не со второго шага". Мож если бы наш мэр катал на байке.... может быть. а так - суета прах плен, упадок сил) Типа как феминистки - борюцо, а шо?
#60200
І так шановні, говорити це ну мішки тягати. В наших умовах сьогодення, на дорогах, велосипедисти бувають мертві, або шустрі. Це з власного набуття. Як що їду повільно, то зіб'ють, або зачеплять. Мене навіть на Михайлівській збили вантажівкою. Зимою було. Для будівлі вело-доріжок у місті потрібно вибирати вулиці не основного значення. Камери спостереження на стовби. Автолюбителів потрусити штрафами, культуру нав'язавши...
#60206
Я згоден шоп велодоріжки були. Ясно шо на другорядках - я ж бо по тим калічним полумєрним (а іншими вони не будуть) велодоріжкам всяко їздити не буду. Це небезпечно та й пригати по ямам-бордюрам-головам якось вже застарий.
Владі треба під євроінтеграцію косити, благо хоч і справді долучили велосипедистів до справи. Але це ще нічо не взначає. Як приклад -нашу клюбу тож долучили в один департамент побігать , в групу для розробки програми розвитку туризму на Ж.... і шо? Більшість комерційно зацікавлених - вбачають, ач -в об`єктах природно-заповідного фонду України -землі рекреаційного призначення (хоча вони чітко описані та відокремлені різними законами)..і все це тулять в списки туристичних маршрутів...ще й примовляючи -отут ви побачите росичку червонокнижну..отут сіру лелеку - і пофіг що це суперечить якійсь там нормі ЗУ "Про Червону Книгу України" про нерозголошення данних про місцезнаходження об`єктів ЧКУ. Це просто аналогічний приклад, як воно може бути.
Але хай буде якось хоч так. ЩО тому асфальту буде...як його помалюють?
Зато "вело" як субкультура більш вкорениться в свідомість влади та людей...що у нас тож є якісь, і не птічії - права.
пс: а шо... проблему собачок на лужайках не згадують? Дорога таки допомагає від них і втекти..і їх частіше стримувати-відлякати (через трафік авто) .

Отправлено спустя 14 минут 42 секунды:
Почитав ідеалістів, які думають що щось виправлять "ввічливими бесідами" , відеокамерами, штрафами і пр. Псувати заради 200 метрів побитої велодоріжки собі від півдня і більше власного часу, ризикувати здоровлям ( я про свої колишні 4 струсу мозку і проче), регістратором за 10000грн (я про свій), та й просто настроєм -сподіваючись виховати селюків та бидло? Нівжисть.
Хто не вірить - гайда в мій провулок в 7-30 ранку. Мамочки ведуть дітей тупо по дорозі при двох тротуарах обабіч. Дорога побита вщент по краям, + припарковані машини , на сигнал "пііііп" -щоб забирались геть -ви почуєте багато нєжних слів від наших "цвєтов жизні" %). А ввечері вже так само і почасти з дітями в колясках вже папані по дорозі ходють. При двох тротуарах. Це неізлєчімо. Це не виправляється штрафами. Їм не страшно нічого. Це така форма бидловатого егоцентризма -всяко відчувати себе прАвим, неущімленим...все для себе.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!