ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

Веложиття, проекти, діяльність велоклуба
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
By Konstantin.Babintsev
#55622
jazzec, так сделать это основным критерием. Пусть рисуют в парках что хотят вааще, а подъезд к этим паркам оставят на закуску. Когда им станет понятно как делать низзззя
By roadrunner
#55623
Konstantin.Babintsev писав:Когда им станет понятно как делать низзззя
уже понятно - низзя делать с знаком 4.14. Ни в коем случае. Иначе получится почти Пи :lol:
By Konstantin.Babintsev
#55624
roadrunner, именно по этому я и предлагаю схитрить) парки - отнюдь не наши места , их не жалко,и чистым казуалам будет в радость. При этом власти получают что хотят, а мы .... мы не получаем того, чего не хотим :cool:
Аватар користувача
By jazzec
#55626
Konstantin.Babintsev писав:парки - отнюдь не наши места , их не жалко
а чому це вдрух?
By roadrunner
#55628
без голосовалки плохо... Предлагаю пункты:
1. Пофиг какие и где, главное велодорожко
2. Велодорожко как часть проезжей части с односторонним движением
3. Велодорожко в парках, зелёных зонах, лесах, полях (ну может надо кому, хз )))
4. Скрипач велодорожко ненужен!
Предварительно политкорректно отредактировать :D
By Konstantin.Babintsev
#55629
jazzec, потому что мы их проезжаем когда на веле. Я с трудом представляю форумчанина, который нарезает круги по Гагарина или Гидре. Казуалам дорожки будут по вкусу, а нам - сугубо монопенисуальны
Аватар користувача
By jazzec
#55631
рєбят, харе примірять тільки на себе, є інші категорії велосипедистів, яким потрібні велодоріжки і в парках і містом...

хтось катає кожен день на роботу і у справах...
хтось просто катає по кругу у парках для легкого фітнесу...і відпочинку...
хтось не може безпечно доїхати з дітьми містом до парка, щоб там їх вигуляти/покатати...відірвати їх від моніторакомпаівайфая...

не всі катають шосе і багнюки! я б, навіть, сказав більшість не катає шосе і багнюки
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#55632
3DSchuminator писав:Бо місто так спроектовано, будівлі не перемістиш
з чого і мій скепсис. (((
jazzec, тримайте всьо-таки нас в курсі...авось прийдеться під`їхать і ще разочок...розігнать то всьо засєданіє ))))
By Konstantin.Babintsev
#55635
jazzec, в парках наименее больно получить велодорожку сделанную через жёппу. Криводорожка в городе поставит раком почти всех, а в парке.... даже если она будет плоха по исполнению/задумке - она не будет мешать ехать на работу и не будет мешать легкому фитнесу, там не так важно добрацо из А в Б, как просто покрутить. Доехать с детьми до парка это не поможет, согласен, но для этого мона и оборудку на общественный транспорт требовать.
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#55636
jazzec писав:так і "передати" сьогодні на зустрічі з проектантом від велоспільноти Житомера?..
Нє нєрвнічай, шось ти не улавлюєш суть
Konstantin.Babintsev писав: Криводорожка в городе поставит раком почти всех,
і як писалось вище, головне - поява велодорожки по правилам ПДД заборонить вже їхати по проїзжій частині, і якшо то буде криводорожка...то....ваших проектантів з активістами цих дорожок згадуватимуть дуууже довго.
Тому тут треба дуууже обережно ....і чотко все контролювати...шоп не вийшло як вийшло ВСЮДИ НА уКРАЙНІ з тими велодоріжками.
А красіві слова "тра враховувать досвід" і пр....залиш для політиків, ми ж все-таки своїми очима дивимся шо з того виходе в реалі і своїми жопсами будем то пожинать.

Добавлено спустя 1 минуту 19 секунд:
jazzec писав:є інші категорії велосипедистів, яким потрібні велодоріжки і в парках і містом...
да згоден, от я про них і думаю коли йдеться про велодоріжки в Ж. Але ж правила ПДД зженуть ВСІХ на велодоріжку! :mrgreen:
Аватар користувача
By jazzec
#55656
Konstantin.Babintsev писав:Криводорожка в городе поставит раком почти всех
ви шось патірялись?! вже ж давно стоїмо так! тільки і чути " сьогодні по дорозі на роботу мене підрізали...вчора не пропустили...а завтра мене обіллють багнюкою з під колес...собака покусала... і т.д."

всім хєррррово, але як співав колись Кузьма "нікому то не треба"...

якшо ніахота розгібацца то прийдеться ще нижче нагнутись...

сьогодні ніякої "зустрічі" не вийшло...і добре...
Аватар користувача
By 3DSchuminator
#55657
jazzec писав:якшо ніахота розгібацца то прийдеться ще нижче нагнутись...
тут ще треба дуже добре подумати, хто не хоче розгібацца, а хто незламний від початку. Я вже не знаю як ще можна сильніше нагнути велобайкера, ніж змусити його їхати по дебільно зробленій велодоріжці з купою рухомих і нерухомих перешкод. Альтернативи виїхати на дорогу вже не буде. В принципі ця проблема легко вирішується малесенькою нанопоправкою в ПДД про те, що ти маєш право їхати проїздною частиною навіть при наявності велодоріжки як повноцінний учасник руху. І все. Конфлікт зім'ято ;)
Але можуть сказати мол: "ну ви взагалі офігєлі, чувачки. І доріжки вам, і ще по дорогах..."
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#55683
jazzec писав:сьогодні ніякої "зустрічі" не вийшло...і добре...
Може не варто стільки емоцій? :-?
Думаю шо всі тя підтримують, твою іінціативу , времня особисте і проч. :hi2:
Але ж ти ж не собі в подвір`я тягнеш оті...велодоріжки тому тра оглядатись і на наше мнєніє, а не вбіжатись отако...
Враження будьбо-то ти нікого не хоч даж і чути ...а тим часом тут тільки конструктив. А синхронного рукоплєсканія не вийде, питання складне і неоднозначне. Тормосимо "ящик Пандори", так скааать . Врешті-решт згадувані тут ОДеса-Київ-Львів по інтенсивності руху і проч -сильно не Житомир. Чи вкрай треба вони нам ті велодоріжки, для кого і на яких вулицях ще те питання. Згоден шоп їх зробили від спальних районів до місць відпочинку по другорядним якимсь заковулкам, як варіянт.
пс: кстаті, їз`їздив велом Львів всяко, шось я не пригадую там велодоріжок, хоча знаю шо вони там є.Значть явно не на центральних (основних) вулицях.В Одесі тож на основних магістралях ніде не бачив велодоріжок.
jazzec писав:ви шось патірялись?! вже ж давно стоїмо так!
Це твоя поза. Я так ніколи не ставав. І відстоював свої пози.
Аватар користувача
By 3DSchuminator
#55688
ТК Поліське Джерело писав:Думаю шо всі тя підтримують, твою іінціативу , времня особисте і проч.
146%, якби ця тема нас не чепляла так сильно, то ніякої дискусіі і не було б. :hi2:

Добавлено спустя 2 минуты 58 секунд:
jazzec, не ображайся, ти стараєшся і це офігєнно, але не можна отак стрибати в "потяг який вже пішов" не знаючи куди він пішов, по яким рейкам і взагалі чи є там ті рейки. Бо так можна до місця призначення і не доїхати. Так, ми всі, вся велоспільнота, промаргали момент і зараз дуже спізнюємось з рішеннями, якщо той потяг справді вже пішов. Але ще є можливість зробити так, щоб він хочаб не нашкодив
Аватар користувача
By liso94
#55697
я от почитав цю тему, і бачу, що всі зациклились на тому чи потрібні взагалі велодорожки - испахабили 3 страницы темы, бо велодоріжки однозначно потрібні....
питання зараз повинно стояти у тому як реалізувати їх у нашому місці?
проектанти для того і потрібні щоб не вийшло "криводоріжки"...
щодо поїзда - то його взагалі не існує - це надумане "психологічне гальмо" типу цього хз...
от була ідея зібратись і поговорити про велодоріжки, то давайте зберемося ж і поговоримо, де вони можуть бути, а не чи потрібні вони нам!!
Аватар користувача
By formazon
#55698
ТК Поліське Джерело, в прошлом году в историческом центре города Львова очень много дорожек сделали. И продолжают делать.
Аватар користувача
By 3DSchuminator
#55700
liso94 писав:от була ідея зібратись і поговорити про велодоріжки, то давайте зберемося ж і поговоримо, де вони можуть бути, а не чи потрібні вони нам!!
наперед тобі даю гарантію, що результат такої зустрічі в реалі нічим не буде відрізнятися від інтернет дискусії. Зустріч заради зустрічі не потрібна.
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#55703
formazon писав:в прошлом году
О! А я з того року й не був вже. А в Одесі наскіко я чув -тоже тільки в планах їх робить.
liso94 писав:всі зациклились на тому чи потрібні взагалі велодорожки - испахабили
попрошу помнякше. Є грустні факти -сучасний стан доріг-тротуарів-рівень культури пішоходів і пр. І не враховувати цього а намалювати де владі зручно буде -я не позволю. І від цього треба виходити і жостко нагадувати про РЕАЛЬНІСТЬ, а не згадувати Штати-Європу. Там в нормі стучати один на одного при порушенні. У українців протилежна позиція щодо подій навколо них..."моя хата скраю".
Достатньо погуглити набор "велосипедист-сбил-велодорожка" чи подібне, щоб зрозуміти наскілько небезпечно буде організовувати неправильну велодоріжку для всіх учасників руху. А я не хочу таких пригод.
liso94 писав:питання зараз повинно стояти у тому як реалізувати їх у нашому місці?
воно так і стоїть. Уточню - "як реалізувати їх у нашому місці ще й на згаданій активистами Бердичівській"
По чом і шум
Ящик сока.
Аватар користувача
By Горбатый
#55708
ТК Поліське Джерело писав:Є грустні факти -сучасний стан доріг-тротуарів-рівень культури пішоходів і пр.
золотые слова
Аватар користувача
By gladart
#55807
Минутка юмора в тему:

Зображення
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!