ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

Веложиття, проекти, діяльність велоклуба
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
Аватар користувача
By 3DSchuminator
#55590
jazzec, тут така справа, що намагаючись щось покращити спочатку треба не погіршити. Нам треба заборона стоянки вздовж вулиць і будівництво малих парковок і карманів для машин в наявних "закутках". А також добиватись патрулювання вулиць ДАЇшниками для профілактики бидланів, які стають під знак. А от коли це запрацює, тоді можна про якусь там вєлоінфраструктуру казати. Це ІМХО, звичайно.
Аватар користувача
By jazzec
#55591
3DSchuminator, я згоден , що все ото+ще куча всього має бути в комлексі...але про це тре говорити, пропонувати і стукати...просто так воно не впаде...

Добавлено спустя 9 минут 26 секунд:
і того...десь vvtz викине результати он-лайн опитування велосипедистів нашого міста...з попередніх даних багато їздять на роботу і у справах містом на велосипеді і їм потрібні велодоріжки, як один із способів зручності, безпеки, екологічності і т.д. пересування...
Аватар користувача
By 3DSchuminator
#55592
то якщо кожен буде сам по собі стукати, то вийде байка про давній тридебілінг, там де лебідь, рак і щука. Тра замутити широке обговорення цієї теми велоспільнотою, потім можливо якесь голосування. Того голосування, що є в наявності - недостатньо. Як і на базі чого - треба подумати. І потім, з висновками і тезами, з резолюцією, схваленою більшістю активних велобайкерів, бажано з їх підписами, іти до "власть імущіх". Якось так я це бачу, якщо ми бажаємо ефективності.

Що пропоную я:
1. Давайте розпишемо проблеми, які виникають у велобайкерів при пересуванні містом.
2. Потім згрупуємо це і оформимо тезисно, або по пунктах.
3. Після цього замутимо розширене голосування, з детальним описом кожної проблеми і баченням її вирішення, яке ще треба пропіарити на інших ресурсах і може навіть серед населення. Надрукуєм тисячу флаєрів з описом проблеми і лінком на голосування і проїдемось містом, роздамо катальщикам (саме катальщикам на велосипедах, а не просто аби кому).
4. Результати голосування оформлюємо у вигляді колективного листа і ідемо збирати підписи.
5. Хтось відповідальний несе це куди треба, реєструє звернення і т.д.
Востаннє редагувалось 17 липня 2014, 13:16 користувачем 3DSchuminator, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
By jazzec
#55593
3DSchuminator писав:Тра замутити широке обговорення цієї теми велоспільнотою, потім можливо якесь голосування
і я про те ж!
Голосування, те що проводили, то просто опитування "так/ні..." і визначення напрямків, а як це зробити це вже другий крок...

тре спочатку побачити, що "там наверху напланували"...а далі як ти пишеш
3DSchuminator писав:з висновками і тезами, з резолюцією, схваленою більшістю активних велобайкерів, бажано з їх підписами, іти до "власть імущіх"
By Konstantin.Babintsev
#55594
на выходные тогда нужен сбор, дета в зелёной зоне, километрах в 30 от города. Или вечером Тяпницы у кахвэ с каем-чавой.
Аватар користувача
By vvtz
#55597
Я ще от що додам. Всі ті проблеми, типу "у нас не той менталітет", "треба спочатку пдд" - це все і так відомо, ми це вже не раз на форумі обговорювали.

Тут справа, як я зрозумів, ось як стоїть: за транспортну інфраструктуру в місті уже взялись. І велодоріжки цілком там можуть з'явитись і без нас. І якщо ми туди не всунемося, то ці велодоріжки можуть тупо зробити для галочки. Тобто або ми намагаємось якось встріти в той процес, що вже стартував, і намагаємося якось там зарадити, щоб воно зробилось більш-менш по нормальному, або воно без нас якось тяп-ляпом саме зробиться.

Розумієте? Поїзд вже рушив, і зараз перед нами питання, чи ми збираємося застрибувати на підніжку вагона.
3DSchuminator писав:1. Давайте розпишемо проблеми, які виникають у велобайкерів при пересуванні містом.
2. Потім згрупуємо це і оформимо тезисно, або по пунктах.
...
Це все утопія, не працює воно у нас. Тут зібрати людей на щось маленьке не виходить, а ти кажеш... В форумних дискусіях конструктиву нуль цілих нуль десятих, лишень зіткнення "власних думок". Зібрати хоча б п'ять людей в реалі і змістовно і результативно подискутувати - взагалі анріал. Тому, вважаю, той формат, що зараз є - наразі найбільш робочий. Є деяка ініціативна група, яка складається, по суті, з Джазіка і НікНіка. Всі, хто дійсно хоче і може допомогти, долучайтеся. Словом чи ділом - немає різниці як, але допомагайте. А розмови про то, що "воно у нас не треба, томушо не буде працювати" ні до чого не приведуть, бо, як я вже сказав, поїзд уже рушив. І вже їде, байдуже, з нами чи без нас.
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#55602
Ну якшо так питання стоїть -встрягти в питання. Але технічно велодоріжки реалізувати по місту не вийде в Ж все одно. Це будуть якісь другорядні шматки десь там...а не так як в Києві -Мінську по основним транспортним зробили для вєліків. Краще б зробити виділені зелені алеї "Дорога здоровля", тіпа як в Одесі в Аркадії, або на лівобережжі в Києві, ото попід пішоходним мостом до острова Мурома.У нас вже що робиться владою все одно буде "для галочки" хоча б вже тому що ДЕ ВИ БАЧИТЕ В ЦЬОМУ ПИТАННІ ЗВОРОТНІЙ ЗВ`ЯЗОК ІЗ ВЛАДОЮ? Шо значить шо вони спитали таки для галочки... Ото як рішення по Московській вулиці недавно прийняли.
і собі як там зручніше і прийняли(приймуть-реалізують). Шо касаєцця Нік-Нік-а , то він далекий від прийняття ВСЕБІЧНО обдуманизх рішень, і все шо він писав-робив робилось без врахування всобєнностєй нації. Його любімий тезіс: " немає розвитку туризму -бо немає дєнєг від влади". А, ну й ще він вміє просувати комерційні походи в заповідні зони ще й офіційно в якісь путівники....шо свідчить шо менталітет у нас хворий, і в його ліце таки..а ви кажете шо він це врахує.
На спор, якшо в нас зроблять велодоріжки - то вони будуть всяко "криві" .Ящик сока.
Аватар користувача
By jazzec
#55604
побачимо...вродь планується якраз навпаки - основні Київська, Бердичівська...

щоб був зворотній зв'язок з владою тре до них іти, вони нас на вулиці бігати ловити не будуть!

що касається Колі, то це він "звів" з владою, я бачу його бажання в цьому допомогти, далі все залежатиме від нас...

ще раз повторюсь, якщо стати в позу "воно нам не тра"...то вони таки будуть "криві". Коробка компакт-дисків з музикою джаз.
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#55605
О ще...(як бачте мені не байдуже -тому я трачу час свый полумнянистий)
Мені здається шо оцю ціль "велодріжки" ви собі вбили в голову з якимись чуть болєє іншими цілями, ніж шоп вони з`явились.
Як на мене є більш актуальніші проблеми: неповага прав велосипедистів (зробити б хвільм показовний на реальних подіях з велдами в Ж)...та бродячії стада сцобак. І кста, внести шось в вирішення цих двох ОДНОЗНАЧНО АКТУАЛЬНІШИХ проблем можна самим і не чекаючи на нинішню повіяну владу. Ще й...вони ж-то їздять на машинАх, то й не сопричастні до цих двох проблем.

Добавлено спустя 2 минуты 55 секунд:
Да , пропоную назначити конкретну дату зустрічи із владою..я можу пігодувати великукомпівляшку як то є в інших містах- країнАх.
пс: якшо уявити шо Київську-Бердич. зроблять з велодоріжками то нехай -це буде круто для багатьоїх..на дорогах нонє їздити небезпечно. Але я все одно не буду тартити своє здолровля, нерви і час на віражі на цих тротуарах поміж вище написаних учасників))))
Аватар користувача
By jazzec
#55606
ТК Поліське Джерело писав:неповага прав велосипедистів ...та бродячії стада сцобак
і це теж було в списку побажань Сухомлину...
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#55607
тоді ви як голова назначайте першу зустріч онлайн по цьому питанню. Розробимо основні пункти, подамо на зустріч із владоможцями, вискажемось..бо інакше таки намалюють аби щаталось без врахування нас

Добавлено спустя 42 секунды:
хех..Сухомліну я можу хоч сьодні лічно сказать :roll: чи вже завтра....але так н еканає..тра розробка ідеї від спільноти
Аватар користувача
By jazzec
#55608
а хто заглядав хоча б сюди https://yadi.sk/d/sgE8XW6xWPem2 ???
ми не маємо щось там-особливо видумовувати, люди роблять роками до нас...

сьогодні зустріч з "проектантом"...нам шось там покажуть...чи не покажуть...взнаємо терміни реалізації цього важливого проекту для міста і для нас теж і спробуємо зробити так, щоб врахували наші побажання/рекомендації на основі вже існуючого досвіду
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#55609
я тут собі візуально намалював в голові Бердичівську і хз як там можна намалювать вздовж положений метр ширини велодоріжки. Там як не зупинка, то стовпи, то всяя ширина 1 метр, то пєтля між стовпами-кіосками і знов зупинка. А велодоріжка має йти ПРЯМО вздовж тротуара. Скільки я їх бачив вони робились тільки на доволі широких тротуарах. Знов підозрюю шо српоба зробити її на Бердичівській щонайменш не може бути прямою...все таки кривою в прямому і переносному. Ящик сока.

Добавлено спустя 6 минут 4 секунды:
В суботу в Києві місцеві вєлікі показали мені саму першу велодоріжку що робилась в Києві..хз як вулиця назива, це кароче від хвілармонії в центрі по бруківці вниз до Дніпра..на північ орієнтовно. Вона була зроблена на вузькому тротуарі і з різних причин була місцем постійних конфліктів+ парковки тачок на тротуарі. В результаті розмєтка полустерта зосталась -а от статус велодоріжки (знаки і проч там) давно з нех знято.
Про собак питать дарма. Я вже якось роззлючений-покусаний до однго депутата міськаради вломився...він розвів руками "покрали дєньги на безд. сцобак". Тра устроїть якийсь веломайдан під вікнами міськради.

Добавлено спустя 1 минуту 1 секунду:
о як..і це з вас витягнули тут і щас. :cool:
Аватар користувача
By Egor_Goodman
#55612
я уже озвучивал, у меня единственное пожелание к велодорожкам, это чтоб они были выше дороги и ниже тротуара, а лучше отгорожены бордюром, это избавит от паркования на них.

по поводу собак - вряд что то получится, но это не значит что ненужно поднимать этот вопрос. Поднимать нужно! чтоб в Киев с регионов поступали от руководителей городов жалобы на бродячих собак.
By roadrunner
#55613
там десь шось казали за односторонній рух, ото єдиний нормальний варіант :!:
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#55614
почитав по лінку, в цікавій книжечці ПІДРУЧНИК З ВЕЛОСИПЕДНОЇ ПОЛІТИКИ....
нереалізуємі в Ж принципи велодріжок, хоча б по пункту 2.2.4 та 2.3.3 і проч. :-?

Добавлено спустя 1 минуту 16 секунд:
Egor_Goodman писав:чтоб в Киев с регионов поступали от руководителей городов жалобы на бродячих собак.
Да. Саме жалобами в Київ..але думаю шо не від руководов регионов (думаю вони не стануть турбувати Київ з різних причин цим) а від нас! Пачками і мішками.

Добавлено спустя 11 минут 55 секунд:
На Бердичівській робити велодоріжку як на мене -тільки на частині дороги. На Київській -те саме (не такі вже там широкі тротуари+ вони нагружені людями). Тому-то я сильно сумніваюсь шо вєлікам від яких бюджет нічо не має -віддадуть куски дороги на основних вулицях. А велодоріжки на тротуарах на Бердичів. точно не зробить безпечними. там ясфальт хочаб -як після війни. Кому це треба? Спитайте себе -ви будете там викручуватись поміж того всього...проїдьтесь разочок шо уявити собі як то воно там буде))))))) Ящик сока.

Добавлено спустя 2 минуты 56 секунд:
Велосипед тоді має сенс -коли пересуватись ним комфортно і безпечно ( а для мене -ще й коли швидко!) ...а коли впритул до всього, тікать від, петлять між, чекать шо хтось стрибне поруч, об`їзжати впритул людей... така перспектива мене не тішить вобсче. І тоді це є хвікція, для галочки..але почекаємо..шо нам предложать..може автобан побудують...)))))
Аватар користувача
By jazzec
#55616
Київська - Котовського плануються з одностороннім рухом, тому там легше буде виділити місце під велодоріжку...
By Konstantin.Babintsev
#55617
а может им предложить велодорожки в парковых зонах для начала? в качестве пилотного проекта... типа попробовать на кошках и лишь потом гадить нам и авто на дорогах с учетом полученного опыта.
Аватар користувача
By 3DSchuminator
#55619
ТК Поліське Джерело писав:Спитайте себе -ви будете там викручуватись поміж того всього...проїдьтесь разочок шо уявити собі як то воно там буде)))))))
про що я і кажу, я буду поза законом тоді, мені такі говнодоріжки не потрібні, нормальні зробити в місті не можливо, хоч з якого завгодно боку підійди до цього питання, хоч встрибуй в той калічний потяг, "який вже пішов"™, хоч не встрибуй. Один фіг потяг без половини коліс і їде не по рейках. Я за вдосконалення руху транспорту в місті, і я категорично проти велодоріжок, хоч космічних і з нанотрубками, бо що не кажіть отими всім набридлими штампами по "все від нас залежить, ололо", а буже все одно лажа. Бо місто так спроектовано, будівлі не перемістиш
Востаннє редагувалось 17 липня 2014, 16:16 користувачем 3DSchuminator, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
By jazzec
#55620
Konstantin.Babintsev, одним з критерїїв розвитку сітки велодоріжок є і доріжки у парках, яких у нас не так і багато - Гагаріна+Гідропарк( в "закритих ореолах" це зробити простіше) і, шо ще важливіше, доріжки містом до цих парків

всьо я устав...і воно мені тра?
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!