ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

Веложиття, проекти, діяльність велоклуба
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
Аватар користувача
By jazzec
#55330
roadrunner писав:велодорожки - зло!
ніфіга не зло! і вони в Житомирі будуть(так нам обіцяють), зараз на стадії внесення в проекти по реорганізації транспортної системи міста...
By roadrunner
#55331
В таком виде, в каком их делают у нас - однозначно зло! А именно - выделяют под велодорожку часть тротуара, где из-за пешеходов нормально ехать впринципе невозможно! А по дороге уже нельзя - правила не позволяют, т.к. рядом велодорожко! Ну его [censored] такую езду :evil:
Аватар користувача
By jazzec
#55332
roadrunner писав:В таком виде, в каком их делают у нас
а вже відомо, якими вони будуть?
Аватар користувача
By 3DSchuminator
#55333
так, з нашими людьми по велодоріжкам можна рухатись тільки на лісопеді, обладнаному якоюсь такою штукою
Зображення
бо бабки з кравчучками і мамки з колясками + роллероскейтери вам спокійно їхати не дадуть
By roadrunner
#55334
jazzec писав:а вже відомо, якими вони будуть?
наверняка по аналогии с тем бредом, что сейчас в Киеве.

3DSchuminator, про ларьки, остановки и сцобак ещё забыл
Аватар користувача
By jazzec
#55335
roadrunner, ну велодоріжки є не лише в Києві...Вінниця, Львів...і трохи далі Європа, Америка...
тре враховувати досвід, недоліки і напрацювання в цій галузі і застосовувати, причому вказувати що і як мусимо ми, за нас цього ніхто не зробить...

якщо тобі або ще комусь достатньо відомо про "київський брєд і аналоги" і є ідеї як цього уникнути приєднуйтесь в "групу", яка буде координувати розвиток цього напрямку в транспортній структурі нашого міста! велкам!

п.с.вже набридли розмови, давайте братися за діло, є конкретні завдання і мета

Добавлено спустя 11 минут 13 секунд:
пізніше розділю пости про "розвиток велоінфрастукрури м.Житомир"...
By Konstantin.Babintsev
#55336
нихрена не понимаю в велодорожках( и думаю я тут не один такой, кто по ним не катал ни разу
засим предлагаю в Вс собраться дета в живописном месте, км эдак в 30 от города Ж и устроить ликбез, по поводу что такое Львовские велодорожки и как они отличаюцо от Киевских. а там уже и мона буит думать за Житомирские
Аватар користувача
By jazzec
#55337
щоб мати уявлення, що воно і як зібрав трохи літ-ри https://yadi.sk/d/sgE8XW6xWPem2 многабукав, але тре вивчати...
є статті в неті, є відеосюжети...

в цей непростий час у нас з'явилася така можливість - закласти фундамент, це проект на роки і влада, вродь, йде назустріч і "Проект закону про велотранспорт" це теж підтверджує...
якщо їм не скористатися, то пізніше, коли щезнуть "бабки з кравчучками і мамки з колясками + роллероскейтери, кіоски, телефонні будки..." на нашому шляху, втиснути велодоріжки не буде можливості
By roadrunner
#55339
Чесно кажучи, я й зараз не бачу як їх можна втиснути в Житомирі :-? Не скажу за Вінницю/Львів, але в Києві вони зроблені по принципу "аби відчепились". Якщо так само буде зроблено і в Житомирі (а це скоріш за все), то у мене немає аніякого бажання приймати в цьому участь, бо я все одно краще буду їздити по дорогам, аніж наражати на небезпеку людей на тротуарі :(

Подумалось: "Житомир с велодорожками подобен Житомиру без велодорожек, только с велодорожками"
Аватар користувача
By jazzec
#55340
в нашому місті зараз розробляється проект по зміні транспортної системи...стосується як доріг, організації односторонніх руху, смуг для міського транспорту, велодоріжок, тротуарів... якщо ми займемо позицію "моя хата з краю"...то і буде так як ти написав...
Аватар користувача
By kuzart
#55341
і отут даже я? непримиримий борець з адмінами, скажу, шо вони молодці. а хлуд - в топку.
люди шось роблять. і роблять не для себе навіть.
або робіть також щось конкретне, хоча б навіть конкретним базаром з планом дій, правками і проектами. або трендіть у себе на кухні і не псуйте людям настрою і запалу до роботи.
Востаннє редагувалось 11 липня 2014, 15:55 користувачем kuzart, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
By Schema
#55342
3DSchuminator писав:не зовсім зрозуміло які переваги дає ця необов'язкова реєстрація велосипедного ТЗ. Точніше зовсім не зрозуміло :)

1. За бажанням власника велосипедний транспортний засіб може бути зареєстрований. На окремі складові частини зареєстрованого велотранспортного засобу наноситься маркування, достатнє для їх однозначної ідентифікації. Порядок добровільної реєстрації велосипедних транспортних засобів затверджується уповноваженим органом виконавчої влади у сфері велосипедного транспорту.

2. Нікому не може бути відмовлено у пересуванні територією України через відсутність будь-якої форми реєстрації велосипедного транспортного засобу.
Я так понимаю будут номер набивать на раму, как на авто и вносить в базу, как улучшение в поиске ворованных вело!
Хотя зная где мы живем и как у нас все это делается...
By Konstantin.Babintsev
#55344
вечерком засяду за "многабукав", дело-то нужное.... если делать не через жёппу
а маркировка, раз необязательная - значит ни о чем, как и раньше перекрасил-перебарахолил-замазюкал и катай на ворованом
Аватар користувача
By 3DSchuminator
#55345
Schema писав:Я так понимаю будут номер набивать на раму, как на авто и вносить в базу
ну нафіга набивати, можна просто в реєстр заносити вже існуючий номер рами. Але це утопія. Така фіча може не заважати жити лише тим, кто купив вєл і катає на ньому роками поки він не розвалиться. А тим, хто не проти іноді і раму замінити, сенсу нема ніякого. А реєстрація сама по собі - це ІМХО бімба сповільненої дії. Через якийсь час запровадять обов'язкову. Може потім ще якусь бредятину, типу велопосвідчень категорії A/4.... Тоді доведеться іти в повний outlaw

Добавлено спустя 5 минут 19 секунд:
kuzart писав:або робіть також щось конкретне, хоча б навіть конкретним базаром з планом дій, правками і проектами. або трендіть у себе на кухні і не псуйте людям настрою і запалу до роботи.
от сам іди і тринди. Якщо я вважаю, що велодоріжки будуть мені заважати рухатись містом на велосипеді - значить я не маю права це висловлювати, бо, бачиш, люди щось роблять, а я їм заважаю псувати своє життя. У нас справді місто вже захлинається від автомобілів і маршруток, оптимізуй-не оптимізуй, все одно отримаєш... ну ви зрозуміли. Доріжки майже нема де всунути, навіть тротуарів достатньої ширини майж ніде нема.

Я за зміну ПДД, і саме в цьому напрямку треба працювати, і якщо "робочій групі" цікаве моє бачення в цьому напрямку - я його озвучу і готовий разом з цією групою працювати.
Аватар користувача
By gudi90
#55362
В тернополі на деяких вулицях в центрі весить знак і під нього їдуть тільки маршрутки і службовий транспорт... я думаю щось подібне скоро буде у нас...
Аватар користувача
By ANTOSHKIN
#55465
Велодоріжки нам Потрібні, але так голосно про них кричати зараз немає потреби, як проект то можна, а як реалізацію на нашому теперішньому покритті то ндумаю не варто.
реальний варіант- зробит велодоріжку в центрі, захопити парк ім.Гагаріна,і всі найближчі зони!

Добавлено спустя 4 минуты 1 секунду:
ось Такі Велодоріжки Бачив в Європі.Варшава
ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#55587
ANTOSHKIN писав:Велодоріжки нам Потрібні
Велодоріжки нам не потрібні.
Причина проста і зовсім з іншого кінця витікає. Я вже так скаать скомпілював для себе
Можна прийняти любі велодоріжечні закони, красіво все розмалювать і пр., але не з нашим укр.менталітетом безпечно і без матюків їздити по ним..я не кажу вже шо за рік-два вони щезнуть частково чи повністю. Київ-Миколаїв-Одеса в приклад. І ще..якшо я їзжу від 25км\год а частіше швидше...як ти собі уявляєш так їздити по нашим вузьким побитим тротуарам з дітьми та собаками в пєрємєшку? Нафіг мені таке щастя відверто кажучи. Памнятаю Мінськ -там заборонено їздити по центр. вулицям взагалі. Да, там такі як у тебе по картінці красіві розмальовки для веліків....але ну його наф. Ще є одне маленьке..всеобща "вихованість" пішоходів вслєдствії їх безнаказанності як участн. дор. руху. Тут із двору виїхати -ходять з колясками по дорозі не зігнати..машини+ями+мамаши... тротуар поруч...але попробуй щось скажи -ото наслухаєшся.
________________
Шо там із вашим опросом? Тра якусь всєобщу акцію оголошувать..як не в яму спихують то на бордюр вичавлюють кляті маршутчики "Ты шо не видишь шо я людей везу"(с) :shock:
Аватар користувача
By 3DSchuminator
#55588
ТК Поліське Джерело писав:Велодоріжки нам не потрібні.
Причина проста і зовсім з іншого кінця витікає. Я вже так скаать скомпілював для себе
ну а я про шо? До того ж, при наявності бодай якогось подобія велодоріжки, яку стрьомно юзати, по нашим пдд на дорогу зась. І роби що хочеш, або порушуй до поки тобі гаєць жезла в спиці не запустить або дуже вихований (а вони всі дуже виховані) водій маршрутки тебе в бордюр вчавить, або терпи отих мамаш з грудними скейтерами в візочках з запряженими собаками і бабками на квазівелодоріжках.

Ось вам хавчик для роздумів: Вчора ми з бандою таки катнули, хоча банда була якась зовсім мінімалістична, всього 3 наркомани. Але один із них, мій молодший братєльнік, отримав травму на початку покатушки. Просто навпроти "будинку у формі дупи" на театральній, якесь бидло зупинило бус "ялинкою". Уявляєте собі ширину вулиці і бус, який стоїть ялинкою. І сам бидловодій стоїть на протилежному тротуарі і триндить з кимось. Так от, намагаючись обїхати бус братєльнік зачепив рейку трамвая і впав, сильно розбивши коліно. Промили мініралкою, наклеїли 6 широких пластерів і поїхали далі, але ж осад залишився. Сьогодні вже катати не поїде. А от якби була заборонена стоянка на вулицях, тим більше там поруч біля Т-34 величезна вільна парковка, цього б не сталося. І наявність велодоріжки не зупинило б цього бидлана від ідеї запаркувати на ній свій свиновоз. Доречі, він, коли побачив нашу "аварію" одразу стрибнув в свій бус і звалив, я тільки і встиг зафігачить невеликим камінцем в заднє скло, але без результату.
Востаннє редагувалось 17 липня 2014, 12:55 користувачем 3DSchuminator, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
By jazzec
#55589
ну всьо блін...

велодроріжки нам не нужни?!...бо ми всі хєр виховані...
велопарковки нам теж не нужни?!...причина в тій же площині, що і попередня...

і всі інше нам теж не нужно! нам нічьо не нужно! дайте просто їхать!

так і "передати" сьогодні на зустрічі з проектантом від велоспільноти Житомера?..
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!