ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

Веложиття, проекти, діяльність велоклуба
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#53774
Агов, веложижики! Ми тут вирішили провести опитування серед веложитомирян. Будемо просто неймовірно вдячні усім, хто прийме участь. Опитування закинули ось сюди:

opros

Також ця ссилка є в шапці форума в об'явах. Прохання заходити, залишати відповіді, передавати знайомим - чим більше людей прийме участь в опитуванні, тим більше цінних даних ми зберемо. Також плануємо лінку на це опитування розповсюджувати на велодні серед інших веложитомирян.

Якщо є якісь зауваження або побажання щодо опитування: пишіть тут. Це, так би мовити, пілотне опитування, цікаво подивитись як воно далі піде.
Аватар користувача
By kuzart
#53775
Хлопці, молодці!
Аватар користувача
By 3DSchuminator
#53776
норм ідея, дякую за едітбокси зі "своїм варіантом" відповіді :)
ще не погано було б сказати де, коли і в якому форматі "проявляться" результати цього опитування. Чи я просто не побачив?
Аватар користувача
By Саша
#53778
чуваки пробивают почву для бизнеса...
открывайте контуру платных парковок для вело
контуру по отстрелу собак. типа толпой ходить валить собак (найдется куча желающих поохотится за деньги)
вело туры за лавеху (типа хавка, палатка предосталяется) толпой погнали на шацк... а за великами бус с хавкой и т.д.
короч там всякие мероприятия на них взнос пару коп. за участие + шашлыки машлыки то сё.. погоняли, покушали все довольны =)

короч вкладывайте лавешку в вело инфраструктуру ))
Востаннє редагувалось 05 червня 2014, 17:38 користувачем Саша, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
By 3DSchuminator
#53779
о, якщо це так, тоді моя пропозиція в "свій варіант" сподобається багатьом, гарантую)))
Аватар користувача
By Горбатый
#53780
Саша писав:вело туры за лавеху (типа хавка, палатка предосталяется)
Качественная палатка несомненно потянет на весомые финансовые затраты. Потенциальный клиент велопохода, предпочел бы заплатить за прокат палатки, нежели тратится на ее покупку. Разумеется это в случае 2х разового похода в год. Вывод о существовании идеи напрашивается сам на себя.
Аватар користувача
By Саша
#53782
Горбатый, вообще-то в скобка и написано что палатка предоставляется...

п.с. 7 раз прочитай 1 раз отпишись
Аватар користувача
By Горбатый
#53784
Саша писав:Горбатый, вообще-то в скобка и написано что палатка предоставляется...

п.с. 7 раз прочитай 1 раз отпишись
:so_happy:
Аватар користувача
By jazzec
#53785
Саша писав:чуваки пробивают почву для бизнеса...
шановний Саша - це все, що Ви побачили в опитуванні?
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#53786
прийняв участь.
Є зауваження щодо категоричності деяких питань (да-ні)...без варіантів. Є зауваження щодо некоректності питання про "Наскільки зручно і безпечно їздити велом в місті"..воно взаємовиключне кагбе..ібо зручно але небезпечно..а в одне питання складене.
Такий опрос давно був потрібний..шоп клясифікувати велорухівців в Ж. Однозначно.
Саша,
я не є прихильником ані Джазєца ані ВелоЖт ( в абсолюті) ...але до того як такоє стверджувать тра б у велосередовищі Ж трохи АКТИВНО пожити :mad: ..інакше це не робить вам честі :mrgreen:
Аватар користувача
By Nazar.Chik
#53787
потрібно додати до всіх пунктів можливість коментувати. Ось я наприклад вибрав відмову від платних турів на більше ніж 2 дні лише тому що : не доріс, не підходящий велосипед. Я думаю що це дасть можливість більш широко зрозуміти результати голосування))))
Аватар користувача
By jazzec
#53788
Nazar.Chik, якщо опитування буде масштабним, коменти буде нереально обробити...
By Konstantin.Babintsev
#53789
на некоторые вопросы дистфительно не смог дать полностью корректный ответ, ну да то такое) Например ремонт бывает разный по требованиям к лвл рукожёппости)) И отношение к велосипедистам тож понятие размытое - я сам стелсиков готов душить вечерами, при этом хамства от водятлов мона сказать почти не встречаю по отношению к своей персоне, блоховозы бесят сильно, но я для них страшнее, чем они для мну)). Но в целом ответил) Максимально приближенно к правде или тому, как я её вижу на данный момент)
By roadrunner
#53818
Vitala, поставьте нормальные тормоза (вибряки, да :D ) и не мучайте ни себя ни других той гидравликой :stid:
Аватар користувача
By Саша
#53819
jazzec, каг бы да... не первый день живу. собственно ни чего плохого в этом не заметил.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!