ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

Веложиття, проекти, діяльність велоклуба
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
Аватар користувача
By kuzart
#52838
Антошкін +1
Креце, ти ж сам водій. Правилами заборонено. Але на цьому не варто акцентувати увагу. Бо з нашими дорогами і культурою водіїв...
Крім того, заборонено рухатися в 2 ряду, повертати наліво на дорогах, де більше 2 смуг (разом з зустрічною), виїжджати на дороги для автомобілів і автостради.
Востаннє редагувалось 14 травня 2014, 22:58 користувачем kuzart, всього редагувалось 1 раз.
By roadrunner
#52839
ну и как это будет выглядеть со стороны? "Житомирские велосипедисты посовещались и предложили, что лучше они будут ездить по тротуарам" :lol: Позорище :stid:
Аватар користувача
By kuzart
#52840
roadrunner писав:ну и как это будет выглядеть со стороны? "Житомирские велосипедисты посовещались и предложили, что лучше они будут ездить по тротуарам" :lol: Позорище :stid:
твої пропозиції?
згідно з правилами фактично велосипедисти мають право кататися в містах по дорогах, в селах і лісах. повертати в 2 прийоми. за містом по дорогах кататися заборонено!
тротуар - безпечне місце для невпевненого велосипедиста. краще порушити правила, але залишитися цілим. за умови, що він поважає пішоходів.
навіть у Польщі немає достатньої кількості велодоріжок. у них штрафують пішоходів за перехід на червоне світло (200 грн, якщо вперше), автомобілі за неправильне паркування, забирають водійське посвідчення на авто за їзду в нетрверезому стані на велосипеді. але абсолютно адекватно ставляться до велосипедистів на тротуарах. поліція на них ніяк не реагує, якщо, звісно, вони людей не збиваюють. бо по дорозі їхати багатьом страшно. це правильно і нормально. хоча там ставлення до велосипедистів з боку автомобілів не те, що в нас. будуть вгору тягнутися за тобою, якщо немає можливості обгону і навіть не посигналять. у переважній більшості.
By zebra
#52841
roadrunner писав:Непрочитанное сообщение roadrunner » менее минуты назад
ну и как это будет выглядеть со стороны? "Житомирские велосипедисты посовещались и предложили, что лучше они будут ездить по тротуарам" :lol: Позорище :stid:
с нашими узкими проезжими частями и водителями(особенно маршрутчиками) в час пик некоторым велосипедистам безопаснее ездить по тротуарам.....и не вижу в этом ничего смешного и позорного
лично я на дороге буду представлять опасность и для себя и для окружающих.... так что мне выбрать: поставить вел в гараж и не ездить вообще или ездить по тротуару? я выбрала по тротуару....и я не одна такая.... уж поверьте
поэтому считаю, что вопрос заездов на бордюр актуален для новичков, девочек, детей и родителей с детьми, как писалось выше
Аватар користувача
By kuzart
#52842
roadrunner писав:ну и как это будет выглядеть со стороны? "Житомирские велосипедисты посовещались и предложили, что лучше они будут ездить по тротуарам" :lol: Позорище :stid:
якщо принципово, то житомирські велосипедисти погомоніли і висунули пропозиції ВР внести зміни до Правил. це в ідеалі. а в реальності з нашими дорогами і культурою всіх учасників дорожнього руху це нічого не змінить. зараз, як на мене, важливо висунути мінімальний необхідний набір, який реальний для здіснення. а потім і далі закручувати гайки і вимагати нових поступок))
Востаннє редагувалось 14 травня 2014, 23:18 користувачем kuzart, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
By ANTOSHKIN
#52843
а взагалі потрібно просити під окремий проект: наприклад як масштабний велопробіг,
By roadrunner
#52844
zebra писав:так что мне выбрать: поставить вел в гараж и не ездить вообще или ездить по тротуару? я выбрала по тротуару....и я не одна такая.... уж поверьте
kuzart писав:тротуар - безпечне місце для невпевненого велосипедиста. краще порушити правила, але залишитися цілим. за умови, що він поважає пішоходів.
оно то так, но имхо это неправильный подход. Правила пишутся не от балды. Бывали случаи, когда пешеходу спицами велосипеда отрывало пальцы. Лично меня два раза сбивали велосипедом на тротуаре. Не смертельно, но неприятно.
kuzart писав:за містом по дорогах кататися заборонено!
если нет знака "дорога для автомобилей", то разрешено.
Аватар користувача
By kuzart
#52845
ой, та я тебе прошу. розмова пішла не в те русло. про правила можна говорити в окремій темі. мені байдуже, що там написано. дружині я категорично заборонив самостійно їхати по дорозі через 2 мости на роботу (Київ). тільки по тротуарах. грубе порушення, зате я спокійний. та й ти сам, коли в тебе діти з"являться, навряд дозволиш їм кататися за межами дитячих майданчиків тільки з 14 років і одразу поженеш на дорогу.
давайте до теми. люди просять пропозицій. все інше - флуд.
By roadrunner
#52846
kuzart писав:дружині я категорично заборонив самостійно їхати по дорозі через 2 мости на роботу (Київ). тільки по тротуарах. грубе порушення, зате я спокійний.
в киеве на мостах висят знаки "Дорога для автомобилей" ;) Их трудно заметить, но они есть :D
Аватар користувача
By krecc
#52847
kuzart, no comments :stid:
Короче, саме реальне, а реальне воно тому що не дуже затратне, це попереджувальні знаки про тренування велосипедистів.
Я навіть впевнений, що нічого іншого не буде зроблено.
By zebra
#52848
roadrunner писав:оно то так, но имхо это неправильный подход. Правила пишутся не от балды. Бывали случаи, когда пешеходу спицами велосипеда отрывало пальцы. Лично меня два раза сбивали велосипедом на тротуаре. Не смертельно, но неприятно.
значится все кто не умеет/не может/боится ездить по проезжей части должны ходить пешком? я правильно поняла?типа не умеешь-не берись?
Аватар користувача
By kuzart
#52850
roadrunner писав:в киеве на мостах висят знаки "Дорога для автомобилей" ;) Их трудно заметить, но они есть :D
про езду в Киеве я тебе могу отдельньій роман написать и как велосипедист, и как автомобилист. незабьіваемьіе впечатления. на Московском мосту никакого знака про дорогу для автомобилей нет, на Патона и Метро тоже не помню. на Метро исполнять правила по езде не велосипеде будет веселее всего. советую попробовать. особенно в направлении на левьій берег. и тьі, и автомобилистьі будут очень радьі.

Добавлено спустя 4 минуты 38 секунд:
zebra писав:значится все кто не умеет/не может/боится ездить по проезжей части должны ходить пешком? я правильно поняла?типа не умеешь-не берись?
згідно з правилами на тротуарах велосипед можна тільки вести під руку. але за правилами в нас і дороги мають бути рівними, з розміткою, паркування у визначених місцях, правила обгону і перетину перехресть машинами і т.д. так що спокійно катайтесь найбезпечнішим способом.
Востаннє редагувалось 15 травня 2014, 00:02 користувачем kuzart, всього редагувалось 1 раз.
By roadrunner
#52851
zebra писав:значится все кто не умеет/не может/боится ездить по проезжей части должны ходить пешком? я правильно поняла?типа не умеешь-не берись?
Ну почему же... Можно попросить знакомого более опытного велосипедиста побыть для вас инструктором :claping:
kuzart писав:на Московском мосту никакого знака про дорогу для автомобилей нет, на Патона и Метро тоже не помню.
Завтра поеду и сфотографирую.

Добавлено спустя 45 секунд:
нет, не поеду - дождь :(
Аватар користувача
By kuzart
#52852
roadrunner писав:Завтра поеду и сфотографирую.
є послуга чоловічка у верхньому кутку на google maps. весь Київ можна хоч зараз об"їхати і скріншотів зі знаками наробити, якщо дуже треба)).
By zebra
#52853
roadrunner писав:Ну почему же... Можно попросить знакомого более опытного велосипедиста побыть для вас инструктором :claping:
:-? и тогда водители автомобилей начнут относиться уважительнее? перестанут подрезать и прижимать к бровке?
Аватар користувача
By kuzart
#52854
roadrunner писав:в киеве на мостах висят знаки "Дорога для автомобилей" ;) Их трудно заметить, но они есть :D
офтоп. але все-таки зацікавив. чисто логічно таких знаків там не може бути. бо цей знак автоматично забороняє рух тракторів, навчальну їзду та велосипедів на мостах Києва, що фактично блокує їх на своїх берегах і немає жодного сенсу. може, ти переплутав знак "дорога для автомобілів" з "рух легкових автомобілів", який може бути над окремими смугами на мостах, але не забороняє ні тракторів, ні велосипедів?
By roadrunner
#52855
zebra писав:и тогда водители автомобилей начнут относиться уважительнее? перестанут подрезать и прижимать к бровке?
а никто вас специально не подрезает и не прижимает. Ну разве что маршрутчики иногда, их можно понять. Просто вы по своей неопытности сами себе создаёте такие ситуации, вот вам и кажется, что вас кто-то ущемляет.

Добавлено спустя 31 секунду:
kuzart, возможно, обязательно проверю в ближайшее время
By zebra
#52870
да тут, я так погляжу, собрались одни крутые байкеры, наслаждающиеся своей крутостью и силой и абсолютно не уважающие других, не таких крутых как они...
Аватар користувача
By formazon
#52871
zebra писав:да тут, я так погляжу, собрались одни крутые байкеры, наслаждающиеся своей крутостью и силой и абсолютно не уважающие других, не таких крутых как они...
А то!
Если серьезно, леди, чем мы вас задели?
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!