ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

Веложиття, проекти, діяльність велоклуба
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
Аватар користувача
By 3DSchuminator
#52963
тоді пропозицію про світловідбивачі поверни сюди, будь ласка. Я тут погуглив, знайшов жовті жилети по 11 грн з двома широкими світловідбивними стрічками. Думаю, можна знайти ще дешевше. Це я так замислився про їдею створення акції по безкоштовному розповсюжденню серед велосипедистів... можна в рамках велодня... треба обдумати, в принципі я готовий спонсорувати таке діло, але потрібне обговорення і ініціативи на більш високому рівні, щоб це було не марно... Поперше чи потрібно це взагалі, потім, якщо велосипедисти вирішать, що потрібно, то виносити на рівень місцевих рад і далі по вертикалі... хз як там воно робиться.

з.і. якщо хтось на мене образився - прошу вибачення. імпульсивність... тут або терпіти, або банити
Востаннє редагувалось 16 травня 2014, 11:45 користувачем 3DSchuminator, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
By vvtz
#52964
roadrunner писав:та ничем, совсем, абсолютно одно и то же
Просто мав на увазі, що в тій фразі теж є доля "пох%*зма к мнению окружающих". Не хотів задіти нікого, ніяким чином, а якщо задів, то прошу вибачити, може якось не так сформулював свою думку. Насправді просто хотів зауважити, що є багато людей, кому важко по місту на далеку відстань їздити, про них теж треба не забувати. От для них ця ідея із транспортом і працює. Але, дійсно, це не для Житомира.

Добавлено спустя 2 минуты 22 секунды:
Повернув, там на попередній сторінці:
3DSchuminator писав:Кстати, вот, оказывается даже на самом высоком уровне это дело (светоотражающие элементы одежды/экипировки) проталкивалось не так давно:
http://autonews.autoua.net/novosti/3960 ... -velo.html
вот вам и еще один пункт в шапку, не?
By astronavt
#53027
требовать пусть хоть в архитектуре города проэктируют на будуйщее велодорожки ,все равно будут когда нибудь что то делать я так надеюсь ,но а вдоль трас как в Тетеревке есть тропа - не проблема делать велодорожку -место есть ,хотябы до Денишей кусты растут. .
By Uruz
#53071
Важно правильно формулировать запросы. Если будут звучать слишком нескромно - скорее всего их будут просто игнорить.

Так по 3-му пункту разумнее просить не замены решеток, а того, чтобы город перешел на закупку правильных. Тогда, хоть и не все сразу, но они реально начнут меняться )
Менять целые и присутствующие на положенном месте - нехорошая степень потребительства, да и нереальный вариант для Житомира.

По моему 7й пункт для Житомира нецелесообразен. Весь общественный транспорт все равно не оборудуют. Сделают на одном-двух троллейбусах и в результате никто не будет этим пользоваться, т.к. ждать пол дня нужный транспорт никто не захочет и спрос на подобное будет крайне низким. Реалистичный вариант - табличка "место для велосипеда" в троллейбусах нового типа, у которых напротив дверей есть достаточно большая площадка без кресел. В Киеве такие таблички видел. Может и в Житомирских новых троллейбусах (точнее они вроде старые, подарены Киевом) оно уже так и есть, давно не ездил в общественном транспорте )
Аватар користувача
By Snumsmumrik
#53076
Uruz, в наших старых троллейбусах на задней площадке и так достаточно места под вел (проверено неоднократно). Ещё и провоз его бесплатный. Так что в этом плане мне вообще не понятно, чего его желать :)
By roadrunner
#53094
Snumsmumrik писав:Так что в этом плане мне вообще не понятно, чего его желать
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдёт обиженным!" (с) :so_happy:
Аватар користувача
By gudi90
#53104
а зачем велосипед возить в маршрутке\тролейбусе?
в час пик вместе с велосипедом можно вылететь и получить ляща...

та же самая хрень и со сточными решетками. давайте просто просить что бы они были не важно какие..
Аватар користувача
By Snumsmumrik
#53126
gudi90 писав:а зачем велосипед возить в маршрутке\тролейбусе?
Ситуации всякие бывают. Я, вот, крайне не люблю таскать что-либо на спине, а колёса иногда имеют нехорошую способность пробиваться, например — это самое банальное.
Аватар користувача
By olexandr13
#53127
gudi90 писав:а зачем велосипед возить в маршрутке\тролейбусе?
в час пик вместе с велосипедом можно вылететь и получить ляща...

та же самая хрень и со сточными решетками. давайте просто просить что бы они были не важно какие..
+1
Аватар користувача
By gudi90
#53134
Snumsmumrik писав:
gudi90 писав:а зачем велосипед возить в маршрутке\тролейбусе?
Ситуации всякие бывают. Я, вот, крайне не люблю таскать что-либо на спине, а колёса иногда имеют нехорошую способность пробиваться, например — это самое банальное.
сейчас шиномонтаж можно встретить чаще чем тралик или маршрутку с креплением под вел... и скорее всего ситуацию мы не сможем изменить.
основная проблема ето водители..... и мало что нам поможет...
Аватар користувача
By Egor_Goodman
#54304
Витьку с Тохой показали по телевизору !
Аватар користувача
By formazon
#54305
Виталий почти один в один мои слова на форуме говорил. :hi2:
Аватар користувача
By jazzec
#54306
а порізали як.... :stid:
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#54307
смислу пробивати доріжки РЕАЛЬНО В Ж немає... є більш реально устранімі проблеми -сцобаки, парковки і пр.
Аватар користувача
By jazzec
#54308
ТК Поліське Джерело писав:смислу пробивати доріжки РЕАЛЬНО В Ж немає... є більш реально устранімі проблеми -сцобаки, парковки і пр.
про це і говорили...собаки, парковки, решітки, з'їзди...
Аватар користувача
By Egor_Goodman
#54311
jazzec писав:про це і говорили...собаки, парковки, решітки, з'їзди...
угу, сталкивались, говоришь про одно в итоге читаешь другое, и все акценты смазаны, или поставлены в других местах....... пресса.... :(
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#54313
я када останній раз з пресою сталкувався (на ювілей велоспорту на Ж) ...наш клуб рішив відправить на інтерв`ю вашого :stid: ...і ми не прогадали...
пс: Антошкіна тіко жаль..але то таке...молодий ще-рани заживуть :stid:
я відмовляю або зовсім в інтерв`ю , або вимагаю щоб без мого затвердження не пускали в ехвір! :ugeek:
Аватар користувача
By Nazar.Chik
#54392
велодоріжки терміновво, хоть шматочок десь. тоді ми будемо мати свою дорогу хоч десь в житомирі.
Мені дуже сподобалася система велодоріжок у Вінниці. там все просто супер. Нам потрібно переймати їх досвід адже ми поруч з ними
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!