ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

Веложиття, проекти, діяльність велоклуба
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
By roadrunner
#48165
ТК Поліське Джерело писав:Це ж яким безголово-механічним тра буть, шоб чесать рівнесенько по прокладеному маршруту...це не для нас.
Та ну, путеводитель нужная штука. Совсем хорошо, если можно залить маршрут в навигатор. Ориентирование по карте - тот ещё гемор, проходили...
ТК Поліське Джерело писав:я за адресний розвиток...
что за зверь?
Аватар користувача
By Snumsmumrik
#48168
Горбатый, люди на которых ты тут оскалился гораздо больше тебя сделали и для велоклуба и для велодвижения в Житомире в целом, так что попридержи коней и достаточно хамить. У всех свои призмы восприятия, включая тебя. И если кто-то не поддержал твою идею, это не даёт права в таком тоне высказываться.
Аватар користувача
By Горбатый
#48170
Snumsmumrik писав:Горбатый, люди на которых ты тут оскалился гораздо больше тебя сделали и для велоклуба и для велодвижения в Житомире
я вроде и не собирался претендовать на какие то звания.
Snumsmumrik писав:это не даёт права в таком тоне высказываться.
слыш дорогой, ты мой тон собрался регулировать?
Аватар користувача
By krecc
#48171
Горбатый, я тут якось писав, що радий з тобою познойомиться і ти склав гарне враження. Мені хочеться щоб перше враження не було хибним ;)
Аватар користувача
By vvtz
#48175
ТК Поліське Джерело писав:Воспитувать пакалєніє роботів які кружать в рамках описаних условій ?
Я ніде не писав про виховування покоління роботів. І взагалі не ставлю метою таких стендів виховання когось. Мета тут - суто інформаційна. Якщо ти не знаеш де покататися, то ти шукаєш таку інфу. Тут нещодавно була покатулька на водоспад, поштовхом до якої стала фраза когось із наших: "Можна катнути до водоспаду, але не знаю де це" (цитата не дослівна). Чому б не поділитися інфою із велолюдом на велодні? "Гляньте люде, де ми катаємось. Навколо Житомира є маса цікавих місць, стежок, ландшафтів." Вказівки маршрутів не примушують нікого їхати тільки цим маршутом, ніхто ж не забороняє кататись там, де схочеться. Адже:
ТК Поліське Джерело писав:чесать рівнесенько по прокладеному маршруту...це не для нас.
Я-от, коли планував Карпати-2012, деякі частинки для походу якраз із таких маршрутів ВелоКраїни взнавав: в цих частинках була впевненість що там можна нормально проїхати. Але були і місця, де вже на місці доводилося орієнтуватись, згідно із гаслом "Навпростець" © ViX

Отут я не зовсім зрозумів, що мається на увазі:
ТК Поліське Джерело писав:Я б взагалі тематичну інфу "закривав", я за адресний розвиток
By roadrunner
#48177
Сейчас почти у каждого есть смартфон с жпс, в который можно залить трек и он будет из рюкзака командовать типа "чєрєз 200 мєтров вазьміте правєє! Круговоє двіжєніє!! Ви ушлі с маршрута!" Можно в пределах velo.zt.ua создать интерактивную страничку с картой и коллекцией треков.
Аватар користувача
By krecc
#48226
Горбатый писав:
krecc писав: боротися треба з причиною, а не наслідками.
удачи в борьбе
шось таке http://health.unian.net/rus/detail/254750
Аватар користувача
By kuzart
#48235
готовий взяти на себе організацію кількох нескладних ПВД для дітей років десь так від 12.
до речі, якщо хтось знає хоч одного зацікавленого в розвитку гуртків у його школі директора, готовий вести майже на волонтерських засадах гурток з велотуризму. крім того, журналістики з повним процесом створення газети з відвідуванням справжніх редакцій всеукраїнських видань і т.д., і т.п. або літературний. краще навіть у якійсь сільській школі. але це вже інша тема).
Аватар користувача
By Горбатый
#48244
krecc писав:шось таке http://health.unian.net/rus/detail/254750
Юра, что то подобное практикуется в нескольких странах Европы, к сожалению Украина к такому повороту не готова, сей проект загнется на стадии финансовых операций которыми обмениваются так называемые фонды (половина из которых не хуже финансовых пирамид). Но в целом я понял что ты хотел сказать постом выше, тут согласен!
Аватар користувача
By formazon
#48245
jazzec писав:є...тут...всякі є...але ми це не культивуємо і не пропагуємо...
Я еще и коньячку...
ТК Поліське Джерело писав:пс: На весну заплянував на Бульварі висадить "Алею туристів"...задіюються всі турсили незалежно від віросповідання
Пане Мокр1ц1он1, а що це таке маэ буть?
By Konstantin.Babintsev
#48349
народ, есть мИсли...
помогать кому-то эт конечно хорошо, но давайте начнём с главного - помощи себе, т.е. велоклубу в популяризации, пропаганде и прочем..
Значит чё я думаю, может быть имеет смысл забабахать велокалендарь? Издательство думаю найдём, деньгами скинемся, отправим тираж в Гору и другие профильные.... Цель - не прибыль, а просто заявить о себе в среде пэрэсичных обывателей.
Чё там должно быть помимо главных событий? Маршруты !!! Где и как катать с друзьями/семьёй/соло/велоклубовцами. Дать маршрутов на любой вкус - шоссе, гОвна, карколомни труки, марафон, могет быть и алкорайд с ночёвкой. Охватить все выезды из города. Ведь куча людёв есть, которые не знают где и как, а спросить тут стесняются. Шо ещё? Адреса где подрихтовать коня? как выбрать коня? Шуток юмора? Обсудить нуна дето за термосом пенного.
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#48411
vvtz писав:Я-от, коли планував Карпати-2012, деякі частинки для походу якраз із таких маршрутів
тоді ти не розрізняєш "маршрутні точки" і готовий маршрут, проти чого я власне... Я тож "точки" шукаю, забиваю і проч...а вже кудою-як їхати -вирішувати кожному особисто...а не по маркерам, або коли тобі кожні сто метрів пищить "через сто метров поверните налево" :stid: , бо коли ти їхатимеш за готовим маршрутом -ти ніколи нічого свого не побачиш...і проч.
Konstantin.Babintsev писав:помощи себе, т.е. велоклубу в популяризации, пропаганде и прочем..
Ви ставите воза вперед коня.І так іздрєвлє уже... махати флагом клуба -треба коли ти на вершині! :ua: :bayan:
Я про то шо спочатку треба багато їздити (або суміжне)-і вміти подавати пройдене (даже єслі це просто покатушка чи шось більш убоге)..шоб цим і тільки цим а не чисто фактом існування велоруху конкретно зацікавлювати...Бо від самого факту будуть приходити такі ж, хто заради самого факту участі і приходить.І сидить .Просто.
Ефект проекції, і це є мовою ..кх(пардон) психології біхевіоризму "поганий паттерн". :oops:
І імхо (не пинайте сильно), даж і не зовсім обиватєлям діяльність профільної специфічної ГО "вело-мото-астро" ..пардон -нафік не цікаве. Навіть близькі по інструменти- "шоссери" ..по духу будуть ні іншому боці ..однієї ж вродє дороги.
Тому пропаганда в таких випадках у деяких (не буду тикать) при всіх їх благіх намєрєніях (!) -збоку плавно переходить у фарс.
By roadrunner
#48412
ТК Поліське Джерело писав:і вміти подавати пройдене
а это самая тяжёлая часть, ибо не каждому дано.
ТК Поліське Джерело писав:бо коли ти їхатимеш за готовим маршрутом -ти ніколи нічого свого не побачиш...і проч.
Ну во-первых, готовый маршрут - это не обязательно маршрут составленный кем-то. Ведь маршруты для навигатора можно составлять самому, причём с необходимым только тебе уровнем детализации, прорабатывая каждый поворот и достопримечательности, и получать от этого ничуть не меньшее удовольствие.
Во-вторых, ездить по точкам - это значит полагаться на авось, что недопустимо для маршрутов с большой протяжённостью и ограничениями в ресурсах (время, вода, хавчик). Поворот не туда или банальное "навпростець" может очень дорого стоить, неоднократно проверено на себе. С навигатором оно как-то спокойнее, и абсолютно не влияет на
ТК Поліське Джерело писав:ти ніколи нічого свого не побачиш...і проч.
By Konstantin.Babintsev
#48413
ТК Поліське Джерело, кому простите подавать? и что подавать? мы, закрытая секта-велоклуб, своими секретными усилиями проехали за лето 3 длины Экватора, Бойтесь смертые, Это :?:
Не правильней ли будет общественную организацию позиционировать как общественную, взять за правило устраивать семейные матрасы из разных углов города, чтоб люди могли не стесняясь в них участие принимать, зная что никто не будет гнать и ржать с них неумелых и медленных, что будет человек от ВелоЖитомира в качестве Сусанина и мастера-самоделкина на случай аврала

Это и будет направление массовой деятельности, ток людям нуна дать знать о себе, подтянем людей к семейным покатухам - покажем куда, тогда и мона говорить о сотках, бреветах, категориях сложности - ибо будет с кем

Для себя любимых, извиняюсь, организовать Житомир-Стрый-Кам-Под 2-й категории мона и без фанфар
Аватар користувача
By DEMA
#48414
Konstantin.Babintsev писав:ТК Поліське Джерело, кому простите подавать? и что подавать? мы, закрытая секта-велоклуб, своими секретными усилиями проехали за лето 3 длины Экватора, Бойтесь смертые, Это :?:
Не правильней ли будет общественную организацию позиционировать как общественную, взять за правило устраивать семейные матрасы из разных углов города, чтоб люди могли не стесняясь в них участие принимать, зная что никто не будет гнать и ржать с них неумелых и медленных, что будет человек от ВелоЖитомира в качестве Сусанина и мастера-самоделкина на случай аврала

Это и будет направление массовой деятельности, ток людям нуна дать знать о себе, подтянем людей к семейным покатухам - покажем куда, тогда и мона говорить о сотках, бреветах, категориях сложности - ибо будет с кем
Еще надо приготовиться ,что за вашу работу вас будут хаять,обливать нечистотами и т.к.-это тоже (больший)кусок работы общественной организации.
Аватар користувача
By jazzec
#48416
ГОшка сама по собі не панацея...вона сама наші проблеми не вирішить...це просто додатковий інструмент, як лом і лопата...

в ній нема дядів і тьотів, які прийдуть і все порішають і організуюють, бо ЦЕ МИ САМІ, і що кожен з нас зробить, те і матимемо...
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#48467
DEMA писав:Еще надо приготовиться ,что за вашу работу вас будут хаять,обливать нечистотами и т.к.-это тоже (больший)кусок работы общественной организации.
СпойлерВідобразити
Позвольте підтвердити. Сьодні познайомився з сєктою "Колос" (це такая спортивна оргія в Ж). Пенсіонери на кожне моє "а ми от те і те (ходили, зробили і пр)" (я і про ВелоЖТ" і про свій клюб які тра буде на ювілеї представити) -витягали зі стола бланки -і махали_ "А вас вообще нет", " а вы не имеете права без медика в поход"... "а вы не подписали договор про сотрудничество с теми и теми федерациями -и вы никто" (без приколів кажу..саме "ніктом" і назвали)...Ой...цілий час сварились))). Це іхтіозаври ще ті. Я їм про реальну подію -а вони мені бланком по морді...ще й ліца як бланки.Пробували опустить по повній показуючі шикарні фотоальбоми їхніх парадів і торжеств і поражаючи цихрами в 300 загнатих на тоє дітей питаючи про наші звіти і хто про нас знає.. Так шо, Джазєц..ти там аккуратнєй))).Я ващє вірю тим хто реальні діла робить, а ше якшо на ентузіазізмі, ото як Полісся-ВелоЖт і Йа...то при упомінанії бумаг..позвольте..Аааа.АААААА...ААААпчччхххх. сорі.
:oops:
Востаннє редагувалось 28 листопада 2013, 21:06 користувачем ТК Поліське Джерело, всього редагувалось 1 раз.
By Konstantin.Babintsev
#48472
ТК Поліське Джерело, та фиг с ними, а был ли мальчик?)) детей и я согнать смогу, точнее супруга - у неё для этого целая школа есть, ей (школе) тож отчёты нужны. Мона школьников гонять по полям-лесам на велах, с паралельным обучением как правильно нычковаться в кукурузе, думаю руководители кружков(туризма и проч) пару часов нам могут подарить) а обращать внимание на свадебных генералов от велосипеда не будем - и им обиднее, и нам спокойней)))
Аватар користувача
By jazzec
#48482
ТК Поліське Джерело,

вся різниця в тому, що ми все робимо для душі ...і з душею...хоча й тілу трохи перепадає!
СпойлерВідобразити
бланки...іхтіозаври...колись вони повернуться туди звідки і прийшли...
Аватар користувача
By DEMA
#48503
jazzec писав: вся різниця в тому, що ми все робимо для душі ...і з душею...хоча й тілу трохи перепадає!
Правильно,а бланки и федерации у нас тоже есть.
Какая нужна помощь обращайтесь,федерация спортивного туризма Житомирской обл. поддержит и оформит.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!