ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

Веложиття, проекти, діяльність велоклуба
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#48516
пс: то була позиція його замів, і як виявилось вона не співпадає з офіційною позицією (гиги) власне директора...який виявився ще тим ентузіастом дєла .Засім -засвідєтєльствована фатісфакція. :ua:
Аватар користувача
By jazzec
#48933
товариш Гудман озвучив ідею бесіди/лікбезу з велосипедистами по першій долікарняній допомозі!
на початку сезону...можна і якісь меленькі пам'ятки зробити...кинув у рюкзак...
Аватар користувача
By Egor_Goodman
#48934
если быть точным то уже договорились с лектором, спасибо Максу. Договор на бесплатный семинар, что не считаю правильным. Для меня важно чтобы каждый прошел практическую подготовку, попробовал понажимать на артерии, по накладывать жгут, шину и тп. - поэтому группа будет маленькая думаю не больше 10-15 человек. Уже около 6-7 желающих есть.

так же думаю не стоит затягивать, пока есть договоренность, нужно использовать, предварительно планируем на январь месяц. Когда определимся с датой, оглашу регистрацию, если будет много желающих может попробуем договориться на 2-3 встречи.
Аватар користувача
By vvtz
#48935
Это очень крутая идея. Я бы тоже поучаствовал. Ещё и на видео поснимал бы - думаю, было бы полезно.
Аватар користувача
By kuzart
#48958
якщо буде 100% в січні, то я теж хочу.
Аватар користувача
By jazzec
#49273
Egor_Goodman, давай запустимо проект "лекція-практика з невідкладної долікарняної допомоги" чи як там її зараз називають...?
Аватар користувача
By YARIK
#49320
:so_happy:
Аватар користувача
By Шура
#49341
jazzec писав:Є декілька ідей..:-розчистка, розмітка ШШ1,ШШ2(цього року руки не дійшли)
Хорошие идеи!
ШШ1 из-за старости конечно требует освежения. Поначалу я метил двумя белыми полосами и не рисовал между ними посередине цветной. Это для того, чтобы когда маркированых маршрутов станет несколько(много) разрисовать их разными цветами.
Очень много их не стало, но маршрут ШШ1 вообщем устоялся, и цветную полосу можно таки дорисовать, заодно подновляя белые.

ШШ2 - периодически корректировал ее, и последний вариант был 33-километровым кольцом на августовском забеге.
Я "про себя" называю его "левковская объездная". Летом маркировку обновил цветной(оранжевой-красной) полосой. Но видна она только в одном направлении - по часовой стрелке. Так что тоже требует доработки...

Условная ШШ3 - не маркировал, но частенько ее катали Быстры-Писки-Скоморохи-Новогуйвинск-Заречаны-парк Гагарина. Стоило бы ее промаркировать.
Вообще запланировал себе пробежку на 24 марта по маршруту соединяющему все три трассы. Это чтото около 70-80км. Хороший вариант для КК-марафона...
Аватар користувача
By jazzec
#49344
Шура писав:70-80км. Хороший вариант для КК-марафона...
вот-вот, єсть такі мислішки...
і про маркування теж...
Аватар користувача
By jazzec
#49366
Шура писав:Как вставить карту из gpsies-а не нашел
для всього(відео, аудіо, катри-шмарти...) тепер одна кнопка "media"
Аватар користувача
By Шура
#49371
Зрозумів. Пасіба...
Аватар користувача
By jazzec
#49455
деякі зміни в графіку велопергонів, які організовує наш клюб...
місцеве КК весною
а КК XC з "гостями" - 29.06.14
ХС марафон мабуть десь на кінець літа-початок вересня, якщо хватить духу...
Аватар користувача
By Аморфоз
#50394
Приеднуюсь0 гарна ідея! :hi2:
Аватар користувача
By krecc
#50395
jazzec писав:деякі зміни в графіку велопергонів, які організовує наш клюб...
місцеве КК весною
Коли?
Аморфоз писав:Приеднуюсь0 гарна ідея! :hi2:
Яка саме?
Аватар користувача
By Аморфоз
#50396
krecc....

Сообщение Snumsmumrik » 15 ноя 2013, 16:08

Сплошные ККшки. А в нано-эндуро-недо-дх организоваться желающих нет? Надо расширять горизонты. А то КК это хорошо, но однообразно. Крутим-вертим круги, одно и то же. Как-то даже поднадоело... Не, ну понятно, что если желающих будет три с половиной человека, то коту под хвост, проще уже самому себе что-то придумывать-выкатывать.
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#51445
вчора наглючо нас підрізав автобусна перехресті -ми ледве викрутили...да, не частнік там якийсь...а водій машини яка теж возить людей і при кількох машинах шо стояли на червоний. Просто так "не помітив" цілу купу ярких велосипедистів. Від чого це? Від безнаказанності із верхів до низів. Бо наша культура (слов`янськая) базується на крихах з пряника..і багАААто кнутів :mad: )...а кнутів нема. Вобсчем...я згадав шо ви б могли тут пробить. Зробить активну групу, сходить до начальника ДАЇ...підписать якусь бумажку про проект "АнтиХам" і спільно з рядовими дайцями періодично ПУБЛІЧНО їх вивішувать...тобто по факту порушень викликать дайців (для цього проект з начальством -інакше вас пошлють -проходив вже коли мене збив автобус "Озерне" ) , проводить роботу (вони ж даж не уявляють шо ви маєте право їхати по дорозі і пр там), особо наглих -викладать десь на ЖЖ, ютубі...а от штрафи тут -до фанаря. Це для рядового водія -буденність.
Того року я вже робив з ДАЇ проектєц по небезпечним лежачим поліцейським...точніш почав...непогано почав (закінчилось несподівано)))) -якогось дива через місяць в нас позрізали почтішо всі верблюди), :hi2: я відчув реальну двосторонню зацікавленість!!!, до мене звонили всякі з управлінь писали листи (звіти по формі) ..тобто не пинали нафік! Вони готові !!! І вони були дуже раді шо когось із "вєліків" шось спільне-проблемне цікавить. Мені гаїшнікі -пасіба казали! За отакі-то заяви :shock: я ж думав шо вони й не ворухнуться лишнього))
http://i.piccy.info/i9/f9e839f951812bf6 ... khvat4.jpg
Полтава робить..Вінниця робить...Київ і не такеє робить... громада Ж мовчить... вчора пропонував Джазєцу фільмєц по реальним порушенням проти велів збацать..як Полтава робила -але в них постановка була..а в нас хвата матеріялу для реального жестяка. Так як я їжджу (і по правилам) -я можу за день матеріял зібрать)))...був би реєстратор нормальний.
жорстоко-чОрний пс: коли когось з вас завалить автобус і навсєгда, я думаю ваші фільмєци з покатушок на яких у вас часу ж вистачає..буде сильно неактуальні в цій реальності :-| ( це гіпотетичним авторам фільмєцов з покатушок)
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!