ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача

Я прийду на зустріч з кандидатом

Так
1
6%
Ні
14
82%
Можливо
2
12%
#57755
Трішки політики в розділ на вільну тему. Якщо хтось не знає за кого голосувати, але знає нас :) , то є гарна людина, яку ми знаємо по справах, знаємо особисто, знаємо багато років.

http://reporter.zt.ua/news/15380-surena ... a-druzhyna

цитую нашого велоклубівця Bac9 IIpoBoKaToP:

"Пропоную на розгляд велоколективу кандидата в депутати від Житомира, мого керівника, Геворгяна Сурена. Насамперед хочу сказати, що будучи доволі таки не бідним йому вдалося зберегти в собі порядність, людяність, ввічливість. Можливо тому, що всього добився сам своїм терпінням і наснагою до праці. Він може, без всякого пафоса, носити мішки з рисом на третій поверх разом з простими робочими, працювати в маленькому кабінеті з простим ДСП столом і дерев"яним 100 річним стільцем, який постійно тріщить.
Сурен іде в політику виключно заради економічних інтересів держави, суспільства, а не ради грошей та зловживання службовим становищем. Пам"ятаю колись, близько року назад при розмові, він мені сказав: - "Вася, я мог бы вообще не работать. Для меня главное моральный фактор."
За час роботи з ним в мене часом складається враження, що він з усіх сил намагається розбудити/виховати людину в кожному з працівників, знайомих, партнерів. Завжди говорить по суті, вміє сплотити колектив і як раз на засадах людяності й моралі.
Стосовно допомоги і благодійності він сам афішувати не хоче і мене просив цього не робити, але я все таки взявши камінь на серце, трохи напишу.
Сурен вже років три поспіль, коли про вибори ще навіть мова не йшла, допомагав і продовжує допомагати дитячому будинку в Денишах. Також хочу зауважити, що він передсамими виборами не поїхав фотографуватися в АТО заради рейтингів, а разом зі мною створив ГО "СИЛА ЗАКОНУ", діяльність якої спрямована в тому числі і на допомогу бійцям АТО та їх сім"ям, і яка реально здійснює свою діяльність і в т.ч. надає таку допомогу.
У свій час, знаючи мене менше ніж пів року, допоміг мені з житлом. Для мене це взагалі був шок, зважаючи на те суспільство в якому ми живемо. Всі, кому розповідаю про це теж дивуються.
За даного кандидата можу ручатися. Сказав зробив!
Кому цікаво більш детально - телефонуйие - (098) 447-55-45."
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
By jazzec
#57757
Admiral писав:цитую нашого велоклубівця
інкогніто?
Аватар користувача
By Admiral
#57759
jazzec писав:
Admiral писав:цитую нашого велоклубівця
інкогніто?
саме узнаю як пишеться нік, то допишу :)
Аватар користувача
By Bac9 IIpoBoKaToP
#57760
Скарга підписана і відправлена. Завтра буде скан.
Аватар користувача
By krecc
#57763
Ви його знаєте, як нам з ним познайомитись? :(
Чи ви думаєте що ми вам на слово повірим? :D
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#57764
кароче мені для роботи над жизнєнно -важливими проектами :stid: надо оце:
Седло SMP HELL JUNIOR, белое
а там наша сєкта подивиться...чи поддєржувать, чи других обіцяльників шукать.
Ваш Йа.
Аватар користувача
By Bac9 IIpoBoKaToP
#57771
krecc писав:Ви його знаєте, як нам з ним познайомитись? :(
Чи ви думаєте що ми вам на слово повірим? :D
Пропоную організувати зустріч. Час і місце на ваш розсуд, колеги.
P.S. Обіцяний скан скарги та відповіді прокуратури.
+ Ще трішки документів, як результат діяльності ГО "СИЛА ЗАКОНУ".

Добавлено спустя 23 минуты 3 секунды:
ТК Поліське Джерело писав:кароче мені для роботи над жизнєнно -важливими проектами :stid: надо оце:
Седло SMP HELL JUNIOR, белое
а там наша сєкта подивиться...чи поддєржувать, чи других обіцяльників шукать.
Ваш Йа.
У ВР йдемо чесно. Підкупи не пропонувати! :ugeek:
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
By roadrunner
#57772
ТК Поліське Джерело писав:Седло SMP HELL JUNIOR, белое
аццкий новичок? :stid:
Admiral писав: "Вася, я мог бы вообще не работать. Для меня главное моральный фактор."
Цікаво, яку таку мораль можна шукати у політиці? Там жеж одне багно :-?
Аватар користувача
By Bac9 IIpoBoKaToP
#57773
roadrunner писав:Цікаво, яку таку мораль можна шукати у політиці? Там жеж одне багно
Людина хоче щось змінити в нашій країні. Перше, що потрібно зробити - розбудити як раз мораль, яка у багатьох спить разом з людяністю. Потім можна говорити про становлення правового суспільства.
Все ж таки настійливо рекомендую зустрітися віч на віч з велофорумчанами і поговорити. Тоді стане все ясно, як наприклад, у водоканалі при вчорашній зустрічі. Відео скоро скину.
Востаннє редагувалось 10 жовтня 2014, 09:53 користувачем Bac9 IIpoBoKaToP, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
By ANTOSHKIN
#57775
Мені трохи дивно чому така хороша людина. Їде в брудну політику. Нехай продовжує робити добрі справи, не для пафосу.

Добавлено спустя 1 минуту 46 секунд:
Він мажоритарник чи їде від політ. сили?
Аватар користувача
By Bac9 IIpoBoKaToP
#57776
ANTOSHKIN писав:Мені трохи дивно чому така хороша людина. Їде в брудну політику. Нехай продовжує робити добрі справи, не для пафосу.

Добавлено спустя 1 минуту 46 секунд:
Він мажоритарник чи їде від політ. сили?
Мажоритарник. Антон, читай вкладення. Там все детально описано.
У нас політика тому і брудна, бо туди йде 80% не зрозуміло кого.
Він хороші справи продовжує і так робити, і буде продовжувати не залежно від того, чи буде обраним. Я як раз і пропоную підтримати нашого - ХОРОШОГО!
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#57792
Вася, та ти мене не пойняв. Я нікому не продаю свій голос - я пропоную підтримати мою діяльність отим бєлим - так я удостовєрюсь в благіх намєрєніях твого кандідата. Так всі бандіти роблють, шо лізуть у власть -вони всім памагають, а потім їм там все сторіцей окупиться! :hi2:
Це просто помощ мені, неімущєму від імущего...
Аватар користувача
By quattrro
#57796
ТК Поліське Джерело писав:Вася, та ти мене не пойняв. Я нікому не продаю свій голос - я пропоную підтримати мою діяльність отим бєлим - так я удостовєрюсь в благіх намєрєніях твого кандідата. Так всі бандіти роблють, шо лізуть у власть -вони всім памагають, а потім їм там все сторіцей окупиться! :hi2:
Це просто помощ мені, неімущєму від імущего...
Вася, коль пошла такая пьянка.... рєж послєдній агурєц...
Єслі шо мені не хватає дєнєг ремонт закінчити...
А ще тре на провулку у батьків асфальд проложити...
Ах да... дружині ще б норкову шубку... :)

Я це до чого....Якось воно не ахті виглядає коли доросла людина клянчить собі сідло за 1К+ від кандидата.... я розумію на потреби здоров'я.. Але ж не на товари роскоші, ІМХО.

Добавлено спустя 1 минуту 52 секунды:
Думаю що Вася це запостив не для того щоб велорух продава свої голоси...
А для того щоб розказати що ще є такі порядні люди на нашій землі
Аватар користувача
By batman
#57798
quattrro, с возрастом люди обычно становятся мудрее и прагматичнее :ugeek:
Аватар користувача
By krecc
#57799
batman писав:quattrro,
с возрастом люди обычно становятся мудрее и прагматичнее
:ugeek:
Насмішив, цеж треба будо таке видать!)))
Зустріч з кандидатом будем організовувати?
Аватар користувача
By quattrro
#57802
При чому тут вік та прагматичність? Я рахую що в будь-якому віці(окрім дітлахово- підлітковому), клянчити предмети роскоші людям не ахті як виглядає зі сторони.
А потім ще говорять про продажність влади...
Аватар користувача
By Bac9 IIpoBoKaToP
#57804
ТК Поліське Джерело писав:Так всі бандіти роблють
Пора вже до влади обирати порядних людей, а не бандітів!!!
На сідло думаю і сам заробиш. Можу підказати як. Порада:
- "Паша читай Р. Кіосакі". :hi2:
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#57805
Товаріщі, ви не праві про "клянчить" і пр. :mad: Це обідно таке читати. Які нафіг товари роскоші? Я шо винуватий, шо мій жопс на іншому сідлі не поїде, через свою скатаність ...кістлявість? Чи я винуватий шо йому ціна 1К (психологічний барьєр)?
І я повторюю.... я не продаю свій голос!
Але за норму вже є допомога від кандидатів різній суспільно-корисній праці ! А я саме на це і попросив....а не катаццо в своє задоволення...чим я не страждаю вже .........років.
Я готовий склясти промоцію своїх основних клюбних напрямків діяльності на допомогу ЇМ ! На них(!) мабуть а не на себе я недосипаю, недоїдаю, роблю на 1,5 роботах щаз...пробую підроблять на шитіє але щатайте ніяк.... Не треба тут ваших аналізів. Не рівняйте пжлст мого горбатого старого тяглового коника до своїх ( в більшості) іграшок. Такії вислови ображають
_________
додам шо для мене питання цього сідла вкрай актуальне -я його не видумав! Без нормального сідла я не можу безпроблемно катати складні проекти в пошуках ППЗФУ по бездоріжжю (напр). Про це я згадуавав в "Путях MOKRIZZONNI" ...свого часу ЦЕ сідло я скромно :roll: просив ужо і в "Горі" ...уви....і в міськраді через тк"Полісся" -вони там проекти представляли свої і прочих. Пока ніяк. А у мене ще зєркалка розбитая..тобто це пріоритетом вище...але ж я їзжу і страждаю отак...і взавтра іду....а ви кажете на себе, про норкову шубку і проч -некрасіве співставлення :mrgreen:
___________
в страшних муках я відкатав розбиту Бессарабію, і то була еколого-натуралістична експедиція по пошуку і опису памняток природи, а не покатушка чи похід на тьопле морЭ
Від наявної сідухи (від доброго дядька Дізеля ) що їй вже 5 років -але вона вже прогнулась та прохудалась -мій жопсік був весь в лєйкопластирях :stid: . А ви про предмети роскоші(((((
ось як я ізвращался в тих несповєдімих тернових путях....
http://i.piccy.info/i9/971f6d523460cfc6 ... GP4787.jpg
То шматки карємату опитним путьом питягнуті бафом, та під дією гравітації -прийняли за пару днів нєку тіпа форму..шоп не так боляче було
А це памнятка природи в Миколаєві...тут краще видно "сідло"
http://i.piccy.info/i9/1276a2aafb3f5811 ... GP5285.jpg
_________________

нє...ще додам)))
Про "некрасіво клянчить" -мені тут давєче намєкали на "Юбілєй Варвара" -може подарок якийсь....Я категорично відмовився! Ібо оце некрасіво для мене...моя нічтожна тілесна суть від інших сутєй -і вдрух подарок...ми ж духовне тада зорганізовували дєйство, а не заради подарків.
Я щатаю "подарками" мають перейматися, спонаори, меценати, ДЕРЖАВНІ ДІЯЧІ та ти -хто на них претендує - ага..кандидати
Востаннє редагувалось 10 жовтня 2014, 21:28 користувачем ТК Поліське Джерело, всього редагувалось 1 раз.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!