ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача

Я прийду на зустріч з кандидатом

Так
1
6%
Ні
14
82%
Можливо
2
12%
Аватар користувача
By quattrro
#57806
ТК Поліське Джерело писав:Без нормального сідла я не можу безпроблемно катати складні проекти
Не можеш- то до кого питання?
Я ненавиджу громадський транспорт, про те в мене не має власного авто... Тому я або ходжу пішки, або їду на вєлі, або орендую авто у батьків/ друзів... Але я ж не прошу купити його комусь...
Про товари роскоші.... Подивись піраміду Маслоу.... Там чітко все показано. І вибач, про те сідло за 1К+..то реально роскіш...а щодо вєлів іншив, то не бери тільки найкращі вєли на яких їздять. В деякіх велоклубівців вєли коштують менше ніж сєдло яке тобі потрібно, про те ніхто нічого не просить
Аватар користувача
By batman
#57808
Ничего не понимаю :-? Моя фраза про голос за колёса никого не зацепила. А то, что Паша просит помощь в приобретении, и даже объясняет зачем и почему, вызывает бурные дебаты.
А, я понял! Я предлагаю благосклонность в обмен на материальные блага, а Паша сразу предупредил, что голос не продаст. Хитрее надо быть, Паша, хитрее.
Аватар користувача
By krecc
#57809
А де кнопочка видалення повідомлення? А то я шось резкій з самого ранку :lol:
Востаннє редагувалось 11 жовтня 2014, 10:02 користувачем krecc, всього редагувалось 2 разів.
By Konstantin.Babintsev
#57810
голос не продам, но...
высокопрофильный шоссейный обод на 32 шпрыхи - и уже можно думать за кого голосовать)))

ЗЫ, Просто не верю в Деда Мороза.
By roadrunner
#57811
глядя на муки аццких новичков, не могу удержацоВідобразити
Моя сидуха, на которой я ганяю по 100500 км. Китайская пластмассовая подделка под какой-то там "спайдер". По ощущениям - тот же брукс, только без необходимости приработки и практически вечная. Ультра-лайт, ультра-аэродинамичная, гасит вибрацию. Рельсы из отборной китайской сталюки! )) Мой жопс просто в дичайшем восторге. Угадайте сколько стоит? :lol: :lol: :stid:

Зображення
Аватар користувача
By Bac9 IIpoBoKaToP
#57814
ANTOSHKIN писав:Мені трохи дивно чому така хороша людина. Їде в брудну політику. Нехай продовжує робити добрі справи, не для пафосу.
P.S. З відповідними повноваженнями добрі справи робити значно легше, а відповідно зробити можна в рази більше.
Аватар користувача
By talon
#57842
roadrunner писав:
глядя на муки аццких новичков, не могу удержацоВідобразити
Моя сидуха, на которой я ганяю по 100500 км. Китайская пластмассовая подделка под какой-то там "спайдер". По ощущениям - тот же брукс, только без необходимости приработки и практически вечная. Ультра-лайт, ультра-аэродинамичная, гасит вибрацию. Рельсы из отборной китайской сталюки! )) Мой жопс просто в дичайшем восторге. Угадайте сколько стоит? :lol: :lol: :stid:

Зображення
алиВідобразити
7-10 баксов :)
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#57898
Bac9 IIpoBoKaToP писав:P.S. З відповідними повноваженнями добрі справи робити значно легше, а відповідно зробити можна в рази більше
ппц :lol: (замість P.P.S) Та даж на цьому велофорумі -купа людей, які не мають ні повноважень-ні зазіхань на них..але ж(!) - вони роблять Реальні Справи і часто -не "вело", незалежно від кількості днів до виборів. А про ваших кандидатів ми всяк раз чуєм за 60 днів до виборів.Во шо мене тішить...коли ви такії сурйозні і патріотичні вдрух прєд нами ...О! І сіяєтє.... :shock:
Приклад? Де ви були, коли той будинок вже зводили? Тіпо не знали, не чули...а тут -Бах! Вже стоїть..ну ...можна з ним канєшно пободатись -все одно прецеденту шо стоячу новобудову знесуть -та не відано ще такого! :lol:

Але ви це..ви кидайте макулатурку мені...в поштову....коту на горщик згодиться. Ні на що більш. :kazyavki:
________________
roadrunner, так і я на шосе -без проблем почтішо тих сто+ км в день можу проїхать на тому продавленому сідлі....проблеми на поганих "дорогах" ...даже при їх невеликому відсоткові... ;)
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#57899
Васьо, пасібо тобі (і пр)...ви мене сподвігли... Пинайте частіше :hi2:

Сучасникам із зрізаними хрестами

Годі! Рятуйте себе самі.
Досить ножів у моїй спині!
Я не хочу стікати кров`ю на -
-біле своє мармуров`я.
Я ж тільки його обжив! :oops:

Д`гори! Хай мене краще
понівечить буревій.
Хай мене краще стусають
його смерекові ідоли! :geek:

Я не служитиму опасанням
церковищ сучасників,
із навскіс зрізаними
хрестами юдоль. :mrgreen:

Сам! Проминаю навшпиньках.
Наче і не живий, наче
ваша хронічна нежить,
наче як недоречна
білим зубам - біль. :(

Коло моїх хрестів-
кодло вовків. Спить.
Ніж не вчатує -речень. :-P

Мокрицький П.С. ніч 15-16 .10.2014


Не сприймайте близько..всього лиш ряд букв.
Аватар користувача
By Bac9 IIpoBoKaToP
#57916
Паш, ще раз тебе прошу:
- "Читай уважніше!"
А на рахунок 60 днів, то запитай у дитячого будинку в Денишах!
Аватар користувача
By ANTOSHKIN
#57926
якщо ваша життєва ситуація дішла до віддчаю то вихід Є, голосуй За альтернативу))
ПС, на правах оффтопу)
https://www.youtube.com/watch?v=K2JwAHhm6F8
Аватар користувача
By Bac9 IIpoBoKaToP
#57948
Аби більше ні в кого не виникало різних там сумнівів, запрошую всіх на зустріч із згаданим в темі кандидатом, яка відбудеться у середу 22.10.2014 року о 18:00 в залі, що на другому поверсі готелю Україна.
Прохання підготувати і задавати абсолютно всі наболілі питання.
Дублюю:
Дата -22.10.2014 року;
Час проведення зустрічі - 18:00;
Місце - Готель Україна, 2-й поверх.
Аватар користувача
By Admiral
#57953

!
Додано опитування в шапку!
[/size][/b]
Аватар користувача
By krecc
#57974
ANTOSHKIN писав:якщо ваша життєва ситуація дішла до віддчаю то вихід Є, голосуй За альтернативу))
ПС, на правах оффтопу)
https://www.youtube.com/watch?v=K2JwAHhm6F8
https://www.youtube.com/watch?v=cRXwYHh4lLI :lol:
Bac9 IIpoBoKaToP писав:Аби більше ні в кого не виникало різних там сумнівів, запрошую всіх на зустріч із згаданим в темі кандидатом, яка відбудеться у середу 22.10.2014 року о 18:00 в залі, що на другому поверсі готелю Україна.
Прохання підготувати і задавати абсолютно всі наболілі питання.
Дублюю:
Дата -22.10.2014 року;
Час проведення зустрічі - 18:00;
Місце - Готель Україна, 2-й поверх.
Ця зустріч тільки з житомирським велоклубом?
Востаннє редагувалось 20 жовтня 2014, 22:40 користувачем krecc, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
By Bac9 IIpoBoKaToP
#57979
krecc писав:Ця зустріч тільки з житомирським велоклубом?
Ні! Запрошуються всі бажаючі. Повторно дуже прошу всіх прийти і задати всі питання, які потребують відповіді аби потім все було зрозуміло і прозоро та не будувалось на догадках і таке інше.
Аватар користувача
By krecc
#57981
Bac9 IIpoBoKaToP писав:Мій Житомир
Цього інтерв'ю мені достатньо... :(
Аватар користувача
By Bac9 IIpoBoKaToP
#57982
krecc писав:Цього інтерв'ю мені достатньо...
Обгрунтуй будь-ласка?
Аватар користувача
By krecc
#57983
Bac9 IIpoBoKaToP писав:
krecc писав:Цього інтерв'ю мені достатньо...
Обгрунтуй будь-ласка?
Він не задовольняє мою політичну освіченість.
Аватар користувача
By Bac9 IIpoBoKaToP
#57984
krecc писав:Він не задовольняє мою політичну освіченість.
Змістовно як для коментаря 30 хв інтерв"ю...
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!