ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
Аватар користувача
By Krosh
#69569
Їдем поглазєть на дендропарк. Туди і назад своїм ходом. Дистанція 200+км. 80% асфальт. Хто хоче але сумнівається в своїх силах, на зворотньому шляху можна буде зійти на фастівський дизель.
Старт 6:00 міст на вул.Корольова
З собою: вода, перекус, світло, гроші, захист від сонця, купатєльні труси.
Аватар користувача
By Krosh
#69573
Букі, дендропарк.
Попсове місце, як на мене не вирізняється особливим смаком, хоча будівля церкви дуже оригінальна і заслуговує на увагу. Але ж для нас важливим є сам шлях, а дендропарк яка не яка ціль. Був тут вже три рази, тому навіть ніде не ходив, стеріг велосипеди. Денна жарюка загнала на берег Роставиці, в тінь якогось одинокого куща, де пообідали і дехто скупавсі. Більшу частину шляху боролися з мордодуєм, який дивним чином зник як раз тоді коли би вже мав дуть в спину. Горенавігатор (у вигляді мене), заводив і в пісок і в грейдер і на дорогу з щебню розміром в кулак, а на десерт ще й засіяним полем проїхались. Але в групі були лише "упороті" тому ніхто не нарікав. І взагалі, вояж пройшов під девізом: "А, пофіг!"
Тішуся з того, що знову, з моєї легкої руки, ще двоє маньяків втрапили в нашу "сєкту" і проїхали свої перші 200+, а точніше 260км! І не самим легким маршрутом.
Всім учасникам дуже вдячний! Далі буде ще цікавіше.
https://photos.app.goo.gl/rcbd1Lg6fGAzLNj53
VeloSerg, jazzec, Yellow та 4 іншим це подобається
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!