ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
Аватар користувача
By Snumsmumrik
#44669
kuzart писав:там писалось, що ригідна вилка краще з погляду ціна\маса\простота обслуговування і т.п. а у цьому всьому поголовному амортизаторстві трохи направду пахне маркетингом.
Коли я тобі скажу, що в м'якому креслі 8 годин висидіти набагато легше, ніж на табуретці — це буде маркетинг? Познімати амортизатори з автівок — як воно буде? Не дуже? Тоді поясніть, що саме дивує в тому, що є велосипеди з активною підвіскою, і комусь з спиною/поясницею/руками, що не витримують їзди на "табуретці" вони потрібні?
krecc писав:В корні Мокризонни правий
В якому це корні? В теорії всесвітньої змови? Креативні хлопці зняли пречудовий фільм, з хорошою ідеєю, але прийшов якийсь розумник, знайшов "тайний зміст" і налив на них бруду. Браво.


Цей "замєс" — вже навіть не смішний. На велосипедистів, що роблять світ краще уже навіть тим, що звуть інших до спорту навалились, зробили їх крайніми в руйнуванні світу навколо вас? Зробили винними в тому, що вони десь вичистили і проклали гарні тропи для катання шириною в метр? А ви погляньте навколо себе, де ви живете, скільки кілометрів асфальту засипало землю, знищило лісів, зруйнувало ландшафт. Подивіться наскількі більше стає з кожним роком машин, які скоро вже одна на одну паркуватися будуть. Виїдьте до лісу, поверніться в місто і принюхайтесь до чього чаду, що тут вже живе завдяки любителями всадити свій зад в кресло автівки і проїхати 5 кілометрів до роботи. А коли зайдете до лісу не забудьте подивитись, скільки бруду викинуто де попало, скільки дерев обгризано заради дров для вогнища. А може ви всілякіх звірів бачите в тих самих лісах? Не задумувались, чому, це теж "фрірайдери винні"? Але, знаєте, загугліть. Є такий собі байк парк всіляких фрірайдерів в канаді, що Whistler'ом зветься. Ой, так стільки руйнування ... Так от поряд з цими самими руйнівниками фрірайдерами ведмеді та косулі бігають. От же ж йо, мабуть, вони теж знищують свої ліси і теж фрірайдери!

Окей, я теж винний в руйнуванні. Бо приймав участь в тому, що вичищав яр від бруду, який туди сносять всілякі теоретики і допомагав в прокладенні велосипедної доріжки, що, за сумісництвом, велотрек.
Аватар користувача
By DIESEL
#44672
Snumsmumrik писав:kuzart писал(а):там писалось, що ригідна вилка краще з погляду ціна\маса\простота обслуговування і т.п. а у цьому всьому поголовному амортизаторстві трохи направду пахне маркетингом.
Коли я тобі скажу, що в м'якому креслі 8 годин висидіти набагато легше, ніж на табуретці — це буде маркетинг? Познімати амортизатори з автівок — як воно буде? Не дуже? Тоді поясніть, що саме дивує в тому, що є велосипеди з активною підвіскою, і комусь з спиною/поясницею/руками, що не витримують їзди на "табуретці" вони потрібні?
1. Паша важить 40 кг, і ці аморти николи під ним не працювали, поспівчувайте, не злітся
2. Маркетинг це не мякий аморт, а ціна його 4-6 кілогривень, так, воно працює, але ціна трохи зависока
Аватар користувача
By Саня
#44673
DIESEL писав: 1. Паша важить 40 кг, і ці аморти николи під ним не працювали, поспівчувайте, не злітся
Дизель :supergood: :supergood: :supergood:
Аватар користувача
By krecc
#44674
Snumsmumrik писав:
Окей, я теж винний в руйнуванні. Бо приймав участь в тому, що вичищав яр від бруду, який туди сносять всілякі теоретики і допомагав в прокладенні велосипедної доріжки, що, за сумісництвом, велотрек.
До чого цей сарказм, ти винний як і всі інші, просто хтось більше а хтось менше! Живучи в цій системі, коростуючись всіма благами, котрі нераціонально/нерозумно вироблені, не можливо не знищувати планету! Ми не повинні серед нас шукати винних, вони там "зверху"!
І я вас прошу, непотрібно розповідать що хтось з нас незалежний! :lol:

Добавлено спустя 2 минуты 18 секунд:
DIESEL писав: 2. Маркетинг це не мякий аморт, а ціна його 4-6 кілогривень, так, воно працює, але ціна трохи зависока
+1 все це розвод, я це зрозумів коли вел оберав. Створили культ навколо жалізяки, а на ділі не будуть викоростовувати всі її можливості!
Аватар користувача
By talon
#44679
Планета в порядке.
Это людям п%№дец.
Джордж Карлин
phpBB [video]
:hi2:
Аватар користувача
By Snumsmumrik
#44681
krecc писав:+1 все це розвод, я це зрозумів коли вел оберав. Створили культ навколо жалізяки, а на ділі не будуть викоростовувати всі її можливості!
А я, наприклад, зрозумів, що мені і 120мм підвіски — мало. Все залежить від того, чого ти хочеш від свого вела, стиля катання і місцевості для цього.
Культ — це якось дуже голосно сказано. Всьому є конкретне призначення. Чи треба, всеж таки пояснювати, як закінчиться спроба катнути чемпіонаті України з швідкісного спуску на Ай-Петрі ("Місхорка") на хардтейлі з ригідною вилкою та компонентами Alivio? Інша справа, коли хтось на велі за 60к грн лише до кіоску з пивом їздить — цей випадок взагалі ніхто не розглядає, бо це вже просто фетіш і на цьому форумі, як мені здається, таких нема.
Дискусії про вартість компонентів, звідки береться висока ціна і в чому різниця — розводити повторно не бачу сенсу, бо про це вже велась розмова, змістовна і з реальними фактами користування. Завжди є деякий "мінімальний рівень необхідного", що напрямую залежить від потреб користувача, але не треба вішати ярлики "хрєнь для маньяків з зайвими грошима" поверх цінників високорівневих груп запчастин лише тому, що конкретно вам їх нема де використовувати.
Аватар користувача
By DIESEL
#44684
krecc писав:+1 все це розвод, я це зрозумів коли вел оберав. Створили культ навколо жалізяки, а на ділі не будуть викоростовувати всі її можливості!
Сироп
Generation П
99 франков
Аватар користувача
By krecc
#44687
Зображення
Аватар користувача
By Egor_Goodman
#44690
talon,
аплодирую
более точного ролика к этой теме - не подобрать.
Трудно что то возразить Карлину.
Аватар користувача
By krecc
#44708
Йопта, я зрозум1в чому розвалився радянський союз! Горбачов то засланий козачок в1д транснац1ональних корпорац1й! Сцуко продався, тим самим в1дкив ворота до величезного ринку 15 социалистичних республик! :)
Аватар користувача
By talon
#44709
krecc писав:Горбачов то засланий козачок в1д транснац1ональних корпорац1й!
Какие еще корпорации?))
Зображення
Аватар користувача
By krecc
#44711
talon писав:
krecc писав:Горбачов то засланий козачок в1д транснац1ональних корпорац1й!
Какие еще корпорации?))
uk.m.wikipedia.org/wiki/Транснаціональна_корпорація :stid:
uk.m.wikipedia.org/wiki/Транснаціональна_корпорація
Аватар користувача
By talon
#44714
ты видимо не уловил :) сумку на картинке видишь?)
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#44732
Snumsmumrik писав:Зробили винними в тому, що вони десь вичистили і проклали гарні тропи для катання шириною в метр? А ви погляньте навколо себе, де ви живете, скільки кілометрів асфальту засипало землю, знищило лісів, зруйнувало ландшафт. Подивіться наскількі більше стає з кожним роком машин, які скоро вже одна на одну паркуватися будуть.

Окей, я теж винний в руйнуванні. Бо приймав участь в тому, що вичищав яр від бруду, який туди сносять всілякі теоретики і допомагав в прокладенні велосипедної доріжки, що, за сумісництвом, велотрек.
Многабукафф.
Я їх звинувачував шо вони тропи проклали? Ні!
Отая ремарка філософ. на 17 хв....ну що ж - розшифровую посил в твою свідомість..якшо ти не поняв на шо я на цей фільм "качу бочку" (і формазону..про фасцинації)
Спочатку там показують сюжет як валять ліс отими всіми машинами-кранами і пр...причому (увага!) звуковим фоном не медітативний голос закадрового чтєца+ співи пташок як в фрірайдних кадрах, а відверті брутальні звуки машин визг пил і падаючих дерев....ОДразу після цього з`являється оцяя філософія "Люди пришли сюда уничтожать...и.пр " вже мудрим задумливим голосом з мнякхим звуковим фоном і красівою картінкою природи і байкерів. Оце і є прихована фасцинація зроблена на контрасті. Тобі заклали шо перший кадр з валкою то є "зло",а другий поданий в спец. обгортці сприймається як шось позитивне. Так от, зло якраз в другій частині -красіво оформленій! Бо в першій -звичайне банальне вирубування лісу (нікуди не дінешся)..а от другий наставляє тебе жити в своє задоволення, для себе, "все включено"(с) ібо "Всё равно все умрём"))) . І весь фільм -власне про це...задоволення і бажано -більше нічого, шоп..17 хв, аднака. Протестую!
Не в том суть жизни, что в ней есть,
но в вере в то, что в ней должно быть.

Я можу порадіти за того байкера шо він не мучає себе особо іншими задачами "внє сєбя" крім втіхи, адреналіну і пр. Не всі такі мля щасливі. Кста, я так і перевів для себе назву "Мистецтво жити"...а не "Стиль життя", аж ніяк.
СпойлерВідобразити
Общество потребления формирует массовую культуру и нужного ему «одномерного» человека. Происходит во всё более широких масштабах смещение ценностного вектора социального бытия. Ориентация на труд (духовный, интеллектуальный, физический), напряжение, заботу, созидание и эквивалентный (справедливый) обмен, сменяется ориентацией на «праздник жизни». Массовая культура предлагает человеку «отдохнуть» от социальной ответственности, она снимает проблему самостоятельного выбора: зачем прилагать собственные усилия, если всё уже за вас выбрано ? журналистами, рекламными агентами, публичными политиками и т.п.13
Кста, вдогонку і моїй другій претензії технофетишизма, в кінці фільма...але то вже так...дрібота.
___________________
пс: а твоя спроба перевести всьо в площину ніби я проти того, шо ти прибирав на велокакашку Яр лише замаскована хитра спроба обернути проти мене прихожан цієї теми))

пс2:я фрірайдерство не розглядав аж ніяк і ніколи і ніде. І даж болєє, писав про їх нульовий вклад в загальну якусь руйнацію, тіпа. Тому свої закиди про паранойю -залиш собі.

пс3: аднака якшо тему видалять (кста, тема про велофільм а не про ефемерних папужек на Таїті) -для мене лиш ще одне (не перше) свідоцтво автократичності ВелоЖЖ. Не болєє.
_________________________
Тема "потребительства" мені настільки нецікава...шо обговорювати хто на чому їздить і наскільки рівень його "інструменту" виправданий мені абс. нецікаво. Згадуючи клясіків "Я сам обманываться рад" (с) а ще Цветуёчкову " Я раб своих великолепий, свою взлюбивший цепь" (с) можу тіко поскалитись звідси..з-за моніка))) . Врешті-решт -тема "сучасне веложелєзо в контексті постіндустріального сусп-ва споживання"(с) :D дууже велика і так само -дуууже потрібна, але жосткий оффтоп в цій темі, і взагалі -на ВелоЖЖ викличе лютий баттхорт..оо..вже пішло :bayan:
Я ж такий само як і більшість -споживач вєсчей...але не такий все ж. Я ніколи не поставлю коня (інструмент досягнення цілі) вперед воза..бо на возі у мене їде моя душа..гиги (не курив, ій-бо!). І ще..дуже багато чого.

Це класно коли ми усвідомліємо свою залежність від споживчих цінонстей і конкретних його явищ..але все це пофігу..якшо ми не здатні з цим (тобто з самим собою!) боротися, втікати!!!

Згадайте Сірика (художника)..він навіть паяльник бовся купити..бо розумів шо це поттягне вал інших "потрібних" в господарстві вєсчєй...ну це як крайня форма бєгствія.

Вод красівий віршик ще савєйських часів..як тільки культура споживання із появою сервізів отих -почала показувати свої зуби..почитайте і розлабтеся...шкєти.
СпойлерВідобразити
Души и вещи
Рождаясь, мы имеем преимущество
Пред тьмой страстей и всяческого зла.
Ведь мы в наш мир приходим без имущества,
Как говорят, "в чем мама родила"!


Живем, обарахляемся, хватаем
Шут знает что, бог ведает к чему!
Затем уходим в вековую тьму
И ничего с собой не забираем...


Ах вещи, вещи! - истуканы душ!
Ведь чем жадней мы их приобретаем,
Тем чаще что-то светлое теряем,
Да и мельчаем, кажется, к тому ж.


Порой глядишь - и вроде даже жутко:
Иной разбиться, кажется, готов
За модный гарнитур, транзистор, куртку,
За пару броских фирменных штанов!


Нет, никакой я в жизни не аскет!
Пусть будет вещь красивой и добротной,
Пусть будет модной, даже ультрамодной,
И не стареет даже двести лет!


И все же вещь, пусть славная-преславная,
Всего лишь вещь - и больше ничего!
И как же тот несчастен, для кого
Обарахляться в жизни - это главное!


Когда в ущерб душе и вопреки
Всему, что есть прекраснейшего в мире,
Тупеют люди в собственной квартире,
Лоснясь в довольстве, словно хомяки,


Хочу воскликнуть: - Не обидно ль вам
Смотреть на вещь, как бедуин на Мекку?.
Не человек принадлежит вещам,
А только вещи служат человеку!


Вы посмотрите: сколько же людей
Живет духовно ярко и красиво,
Пусть не без тряпок и не без вещей,
Но не от них им дышится счастливо!


Пусть вам искусства сердце беспокоят,
Молитесь хоть наукам, хоть стихам,
Но не молитесь никогда вещам,
Они, ей-богу, этого не стоят!
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#44734
фільм тОлантлівий..але я б поспорив..згадав би бля..бля...упс :roll: блакитних улітогГ які так евоціонували, шо самі себе пожрали і щезли а колись були почті як цивілізація вже...згадав би ...шо ми -унікальні сусчєства, ЄДИНІ(!) в яких є ноосфера відповідальна за чутливість , емоції, думки, любов і пр..тому ми маємо бути відповідальними і дивитися навкруги а не прирівнювати себе до "ще один тип який планета переварить по-любе" як в цьому виступі сказано. Кста, єдине з чим я повністю погоджуюсь...ми вскорості щезнемо..і подєлом...я не жалкуватиму..я вам передам шось..вкусне..шоп ви не скучали)).
Ваш Йа. Плянета Ялмез
ваш IP не определён
проверьте пожалуйста ваше соединение


Добавлено спустя 38 секунд:
каталсо..і сьогодні..і вчора...і позавчора
Аватар користувача
By DIESEL
#44735
ТК Поліське Джерело писав:каталсо..і сьогодні..і вчора...і позавчора
а я дома сижу, тільки на роботу катаю... :cry:
Аватар користувача
By kuzart
#44744
talon писав:Какие еще корпорации?))
Хвільм "Побег из тюрмы" всі чотири сезони тобі в поміч.
Аватар користувача
By Egor_Goodman
#44745
kuzart писав:Хвільм "Побег из тюрмы" всі чотири сезони тобі в поміч.
Кузарт, Крес, эм... ТК Поліське Джерело - из вас мыло никто не варит?

п.с.
намекаю на Бойцовский клуб.
Аватар користувача
By krecc
#44746
ТК Поліське Джерело, :lol: полегше, мізки закипають! Але не зупиняйся :cool:

Добавлено спустя 59 секунд:
Egor_Goodman писав:
kuzart писав:Хвільм "Побег из тюрмы" всі чотири сезони тобі в поміч.
Кузарт, Крес, эм... ТК Поліське Джерело - из вас мыло никто не варит?

п.с.
намекаю на Бойцовский клуб.
Прошу розшифрувати, а то я ніби зрозумів, але невпевнений!
Востаннє редагувалось 28 липня 2013, 22:19 користувачем krecc, всього редагувалось 1 раз.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!