ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
Аватар користувача
By kuzart
#44748
Варю, варю))) У меня еще рассказ про тараканов есть. Опубликованный даже. Ну, и про других животных тоже.
А про "Побег из тюрьмы" - это надо все четыре сезона пересмотреть ,чтобы понять.
Краткое содержание: они бегут, бегут, бегут, бегут, бегут... ну и так, короче, до конца фильма. Но они не просто так бегут. Сначала бегут из тюрьмы. Потом оказывается, что есть такая корпорация, которая весь мир контролирует, и она во всем этом замешана. Они опять бегут. Потом решают отомстить, но это не так-то просто. И друзья оказываются врагами, а враги потом снова друзьями. А потом тех, кого убили, не убили. Короче, в конце концов оказывается, что надо собрать все матрицы со списком корпорации и засунуть их в какой-то сервер. Но это тоже не так-то просто. И они опять бегут. А потом прячутся в бункере. Собирают матрицы. Ну, и конец.
phpBB [video]
Востаннє редагувалось 28 липня 2013, 21:59 користувачем kuzart, всього редагувалось 8 разів.
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#44750
DIESEL писав:
ТК Поліське Джерело писав:каталсо..і сьогодні..і вчора...і позавчора
а я дома сижу, тільки на роботу катаю... :cry:
Співчуваю. Твій дух проситься наружу..але ти маєш сімейні обов`язки і ін., ех..шоп кожному по ящику доларів іі...свабода!!! Куда хачу -туда і мчу! Але утопія марксизму такоє.
Аватар користувача
By Egor_Goodman
#44751
krecc писав:Прошу розшифрувати, а то я ніби зрозумів, але не впевнений!
я не настолько щедр чтоб ставить запятые :-P
а двусмысленность мне даже нравится.

Добавлено спустя 10 минут 48 секунд:
kuzart писав:А про "Побег из тюрьмы" - это надо все четыре сезона пересмотреть ,чтобы понять.
Краткое содержание: они бегут, бегут, бегут, бегут, бегут... ну и так, короче, до конца фильма. Но они не просто так бегут. Сначала бегут из тюрьмы. Потом оказывается, что есть такая корпорация, которая весь мир контролирует, и она во всем этом замешана. Они опять бегут. Потом решают отомстить, но это не так-то просто. И друзья оказываются врагами, а враги потом снова друзьями. А потом тех, кого убили, не убили. Короче, в конце концов оказывается, что надо собрать все матрицы со списком корпорации и засунуть их в какой-то сервер. Но это тоже не так-то просто. И они опять бегут. А потом прячутся в бункере. Собирают матрицы. Ну, и конец.
ух, как будто сам пересмотрел сериал, все четыре сезона :D
понравился последний, там где прячутся в бункере - там еды много было? это важно!
Аватар користувача
By lakmus
#44755
Джордж Карлин говорит уникально - цинично, хлестко, но правду. И все это с юмором.
Человек не разрушает.
Если кто-то там из недобуддисткими взглядами причитает над сломанным деревцом, то это еще не говорит о его высоком духовном уровне. Кста, и не стоит дрочить на возраст дерева. Ну 100 лет ему, ну 500... оно что вечно будет жить? Или я должен просто падать в экстазе от осознания, что под каким-то деревом 200 лет назад писал стихи, говорил умные вещи... или просто пописял какой-то известный и важный дядька? Дерево умрет. На его месте посадят новое и будет дальше бла-бла-бла: "на месте этого дерева, когда-то росло очень старое дерево, под которым пописял..."
К чему я? Есть люди, которые выращивают... ну, картошку, к примеру, - посадил, собрал урожай - заработал, сожрал, на следующий год... короче по циклу. А есть люди, которые высаждивают деревья на нескольких участках по циклу, ростят 5-10 лет, срезают на дрова, продают, кормят семью. По новому засаживают. В чем разница? Только в длине циклов. И им некогда плакать над сломанной веточкой - если кто страдает каждый год над клубнем картошки - это ж не высокий духовный уровень, это... А чем картошка хуже деревца?
Ах, да... птички, жучки... Ну это следующая ступень недобуддизма.
Аватар користувача
By krecc
#44756
lakmus писав: А есть люди, которые высаждивают деревья на нескольких участках по циклу, ростят 5-10 лет, срезают на дрова, продают, кормят семью. По новому засаживают.
:stid: http://otvet.mail.ru/question/75361748
Аватар користувача
By Deepreset
#44759
касательно Life Cycles... Велосипеды там вообще выглядят лишними. И с тем "филосовским" текстом они не коррелируют аж никак. Вырежите кадры с даунхилом или замените на кадры с другим активити (к примеру бег с препятствиями, или ралли, или скачки) и смысл фильма абсолютно не поменяется. Потому что нет там никакого смысла в помине, фильм тупо видовой, а та якобы "философия" - простая констатация фактов. Просто человек так устроен - во всём ищет смысл, и даже якобы находит. Но это уже другая песня.
о птичках... Деревья являются возобновляемым природным ресурсом. Рано или поздно человек уйдёт и на месте спиленного дерева вырастут два новых.
Аватар користувача
By formazon
#44762
Да что вы так пристали к этому Life Cycles? Ну сняли ребята хорошее видео, покатались себе в удовольствие... Режиссер решил добавить пару строчек, чтобы фильм был типа со смыслом, а не просто видео трюков... От прицепились, какая философия, какая философия... Нет там никакой философии! Все в голове. (с)Непомню.
Аватар користувача
By Snumsmumrik
#44770
Тема превратилась в балаган и комедию. Чего и следовало ожидать от тщетных попыток поклеить самодельную недофилософию à la дешёвые обои поверх того, на что обои не клеят :lol:
Аватар користувача
By Deepreset
#44771
наоборот, тут есть такие гиганты мысли, что мозг коллапсирует и сваливается в сингулярность, не то что обои...
Аватар користувача
By krecc
#44772
Deepreset писав:наоборот, тут есть такие гиганты мысли, что мозг коллапсирует и сваливается в сингулярность, не то что обои...
Именно, такие темы нужны для развития!
Друзья, не забывайте высказывать свое мнение! :)
Аватар користувача
By ТК Поліське Джерело
#44897
lakmus писав:Или я должен просто падать в экстазе от осознания, что под каким-то деревом 200 лет назад писал стихи, говорил умные вещи... или просто пописял какой-то известный и важный дядька? Дерево умрет.
Слу..а чо ти там застряг на аві..над морем? Часом не медітіруєш? Нафіг...нафіг! Нашо ти себе обманюєш цим недобуддізмом (с), піщаними пляжами Фінляндії куди хочеться вернутися ще і ще(с)
На тєму еко, де той клоун на відео розказує шо Земля все пережує -я можу привести стопіццот фактів -шо НІ! З 60-тих років почався як кажуть вчені незворотній процесс в якому ресурси Землі вже ніколи самостійно не відновляться. Клоунада про пластік -дуже зручна і прийнятна для всіх глядачів форма. Я тож кста сміявся.Там є філософія яка десь до війни була в Європі поширена.Поки ми не наламали дров..і особливо після Хіросіми -від неї відійшли було. Забувсь як її там -але принципи були такі ж..як ти оце пишеш. Але невже Задорнова (чи ше там когось) -через його таку ж форму (хльостку і цинічну) треба приймати як Абсолют? Своєї голови, своїх очей, почуттів шо навколо діється -вже нема???
Я розумію кста, тебе про "дерева під якими якийсь дядько пописяв" і тепер це тіпа цінність))) (дуже утріровано -але є смисл). Я аналогічно реагую на пишноти буржуїв того часу (ака палаци, маєтки, замки) зроблені на костях моїх дідів :geek: ...а зараз шоп подивитись як тії пани розкошували тоді коли у моїх навіть в церкву недільну не було коли піти -я маюсь ще бабки платити! :))) .
А про дерево під яким сидів Шевченко(напр) -лиш спосіб доторкнутися до чогось історичного. Його вже нема -лише матеріальні сліди -вони свідки , вони носії історії, народної пам`яті -шо кста називається "патріотизм" (без пафосу, як факт). Якшо зрубати всі ці свідки (колодязі Українки, дуби Шевченка, скелі Палія і там ще всякі неоптрібні музеї-скансени-парки-алеї таких-то там(с) -ми вивалимось в вакуум. Поки ми пам`ятаєм через ці всі "штуки" - ми маєм історію...ми маєм себе. Я пишаюсь шо унас є історія..у чукчів її нема загалом -і хто вони тепер? Нація? нє. Племена в юртах що живуть буденним виживанням і розмноженням.
Диву даюсь таке чути від людини яка колись їздила і відкривала поліські глибини, міфи...по 120км в день...безжалісно. Постарів? Зневірився? шкода.

Хай буде сад і дерево крислате
і кіт-воркіт і ще багато див,
Доросла пам`ять то уже не слайди,
Тоді вже доля гляне в об`єктив
Л.Костенко.


А до всіх народних баєк тіпа про "дуб під яким ажж Шевченко пописяв" тра відноситись філософськи. З іронією. Взагалі це спосіб передачи пам`яті нащадкам -тобто він преісполнєний такою особливістю як...пардон -когнітивним спотворенням.

Добавлено спустя 1 час 15 минут 17 секунд:
ТК Поліське Джерело писав:А до всіх народних баєк тіпа про "дуб під яким ажж Шевченко пописяв" тра відноситись
Єслі канєшно не мались на увазі оті несчисленні новітні придумки для туристів....оце реально бісить. Згадав -в Радомишлі серед того всього фейєрвєрка був напр., -"камінь щастя"..тіпа. До нього все стадо екскурсантів з яким ми ходили - підводили і заставляли торкатись долонею, приговорюючи шо всі бажання мають збутися...і всі смиренно це й робили. Збоку стояли "наші" й плакали ))). Бізнес-технології...шо вдієш. В Ж тож такі дурилки внідряють -для туристів.
Аватар користувача
By krecc
#44906
ТК Поліське Джерело писав: Єслі канєшно не мались на увазі оті несчисленні новітні придумки для туристів....оце реально бісить. Згадав -в Радомишлі серед того всього фейєрвєрка був напр., -"камінь щастя"..тіпа. До нього все стадо екскурсантів з яким ми ходили - підводили і заставляли торкатись долонею, приговорюючи шо всі бажання мають збутися...і всі смиренно це й робили. Збоку стояли "наші" й плакали ))). Бізнес-технології...шо вдієш. В Ж тож такі дурилки внідряють -для туристів.
"не ну ты неперегибай!" п1дводили до того камня, пояснювали що до чого, пропонували спробувати, але н1хто не змушував!
Я теж мав контакт з тим камнем, 1 це не в1ра в його маг1чн1 властивост1, це в1ра в силу думки 1 в людський мозок, котрий здатен на все! Коли ковтаючи таблетку в1д поносу, вил1ковуеться рак.)
Для мене особисто той поступок був ще одной цеглиною в побудов1 та реал1зац¶¶ мети :)
З.Ы. критикуючи д1¶ 1нших людей, потр1бно бути обережн1ним. Тому що е загально зрозум1л1 поняття та закони, 1 е окрем1 ситуац1¶, де не все так просто!
Аватар користувача
By kuzart
#44910
Юро, з тим каменем таки було не дуже добре.
Бо той камінь насправді був не просто каменем, а камінною іконою. А ікона - це християнство. А християнство і суєвірря - це, можна сказати, цілком протилежні ідеології.
І ото, що вона говорила і робила - дуже шкідливе для розуміння пересічною людиною християнства. Бо вони почули від неї всяке, і щось з того засіло в голові, ніби так і має бути. І потім вони це ще комусь переказали. І отак поширюються всі ті штампи і упередження щодо християнства, конкретно православ"я, яких повно в головах людей, і які важко викорінити. але які, на привеликий подив, насправді нічого спільного з ним не мають.
А її ж слухають і діти також... А для дітей тітонька екскурсовод є авторитетом, вони ще вірять.
Все ж, головно, це музей ікон. І шарлатанство мені особисто здається там не дуже доречне. А оті праски скрізь... Ну до чого?
Аватар користувача
By krecc
#44916
kuzart писав:Юро, з тим каменем таки було не дуже добре.
Бо той камінь насправді був не просто каменем, а камінною іконою. А ікона - це християнство. А християнство і суєвірря - це, можна сказати, цілком протилежні ідеології.
І ото, що вона говорила і робила - дуже шкідливе для розуміння пересічною людиною християнства. Бо вони почули від неї всяке, і щось з того засіло в голові, ніби так і має бути. І потім вони це ще комусь переказали. І отак поширюються всі ті штампи і упередження щодо християнства, конкретно православ"я, яких повно в головах людей, і які важко викорінити. але які, на привеликий подив, насправді нічого спільного з ним не мають.
А її ж слухають і діти також... А для дітей тітонька екскурсовод є авторитетом, вони ще вірять.
Все ж, головно, це музей ікон. І шарлатанство мені особисто здається там не дуже доречне. А оті праски скрізь... Ну до чого?
Знову ж такі, у всіх різні погляди. У мене особисто радикальний. Релігія- то зло. Якщо віра, то християнство і все подібне(а воно по суті одне те саме, що має одну ціль)... мусимо розділити віру від релігії.

Не пинайте сильно! :lol:
Аватар користувача
By kuzart
#44919
ну так, так, саме такі ідеї зараз і панують. а чого - бо наші знання про щось Грунтується не незнанні. на чутках, плітках, сформованих ідеологемах. це я взагалі кажу, ні про кого конкретно, без образ. в т.ч. маю на увазі й себе. щоб мати власну думку про щось, треба спочатку його знати. це не тільки про християнство, яке взагалі дуже різне. це про все. про історію, культуру, науку тощо. але все це широка тема, і говорити можна довго і ні про що.
в тому конкреному музеї, конкретному екскурсоводі і конкретному випадкові я побачив більше незнання і домислів. але моїх знань було замало, щоб стати отак і сказати, мовляв, оце все брехня, а насправді отак, так і так, бо такі ото є приклади і документи, і твердження, і посилання на спеціалістів.
ладно... і шо це я взагалі розговорився останнім часом). оце спілкування на форумах - взагалі якесь збочення. про що тут можна говорити?
катаймося краще на лісапетках і книжки читаймо. а як про щось говорити, то хоч на одну тему, а не про все й одразу. а ще ж бажано не розмиваючи границі понять. і заміни змісту. і переходу на особистості. і в живу. за кавою, чаєм тощо.
усьо, мене в цій темі нема).
Аватар користувача
By krecc
#44921
kuzart, не балуйся :D повернись, бо нема с ким спілкуватися, всі партизани! :stid:
Аватар користувача
By Deepreset
#44922
kuzart писав:І ото, що вона говорила і робила - дуже шкідливе для розуміння пересічною людиною християнства. Бо вони почули від неї всяке, і щось з того засіло в голові, ніби так і має бути. І потім вони це ще комусь переказали. І отак поширюються всі ті штампи і упередження щодо християнства, конкретно православ"я, яких повно в головах людей, і які важко викорінити. але які, на привеликий подив, насправді нічого спільного з ним не мають.
Вы так возмущаетесь, как будто у нас университеты готовят дипломированных экскурсоводов :D Всё как обычно - инфа подгоняется под целевую аудиторию, для достижения максимального WOW-эффекта. То, что среди этой аудитории раз в пятилетку встречаются эрудированные личности - ну так то издержки "производства", остальной пипл хавает, аж за ушами трещит, а большего и не надо.

Добавлено спустя 21 минуту 27 секунд:
lakmus писав:Или я должен просто падать в экстазе от осознания, что под каким-то деревом 200 лет назад писал стихи, говорил умные вещи... или просто пописял какой-то известный и важный дядька?
Ну есть же такие люди, которых действительно интересует история, археология.. Они месяцами сидят в архивах, исследуют, изучают, потом приезжают к объекту изучения и получают огромное удовольствие. Конечно, если взять какого нибудь пересичного громадянина, подвести его к дереву и рассказать длинную историю, что 100500 лет назад тут Зилипупий Двадцатый Великий сожрал волшебный гриб и родил мега-умную мыслю, то он вряд ли разделит ваш восторг :lol:
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!