ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#69077
Коротше така тєма: є дитяче велокрісло з кріпленням на раму без можливості налаштування нахилу та висоти підйому. Проблема в тому, що я катаю на короткій рамі 19" при зрості 196 см. Тому сідушка у мене практично максимально вгорі. І при такому конфігу мала просто упреться головою мені в дупу або в мою сідушку :)
А ще геометрія моєї рами така, що дитяча сідушка нахилена трохи вперед. Тобто дитина буде висіти на ременях безпеки. Це пов'язано з тим, що вертикальна труба майже перпендикулярна до землі, з дуже малим нахилом назад. Фотку прикладаю. Оскільки катати на довшій рамі не варіант (це моя релігія і обговоренню не підлягає), то шукаю варіанти як же цю штуку встановити. Може хтось зможе мені розігріти і зігнути сталеву рамку (а потім знову різко охолодити) в місці, позначеному зеленим, щоб дитяче крісло відхилилось назад як показано жовтим? Я оплачу. Чи може є якісь ще варіанти? Повторюю, моя рама - то моя релігія :)

Я спробував розвернути кріплення на трубі на 180 градусів, що дало ще 2 см відстані дитячого крісла від мого сидіння, і зсунув (чисто задля експерименту, так катати не зручно) своє сидіння максимально вперед. Але цього виявилося замало.
IMG_20170702_194204.jpg
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!