ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
By AlexGeneve
#68207
Всім привіт.У мене є певна пропозиція по відкриттю велобізнеса у Канаді.Можливо когось зацікавить цей напрямок.У мене є як досвід так і база для такої справи,якщо хтось захоче побалакати на цю тематику то пишіть в приват.
Аватар користувача
By Perya
#68208
А в Україну чому справа не йде? Як для мене, то тут ще цілина не орана.
Аватар користувача
By Perya
#68211
_rоadrunner писав:
Perya писав:то тут ще цілина не орана
в головах
Згоден
By AlexGeneve
#68212
Perya писав:А в Україну чому справа не йде? Як для мене, то тут ще цілина не орана.
По перше у мене вся база як матеріальна так і інформаційна знаходятся у Канаді,по друге який сенс наразі робити цей бізнес в Україні якщо там нема а ні правової ,а ні юридичної гарантії.У Канаді хоч і високі податки але якщо ви щось робите у плані бізнеса то можете бути спокійні що ніякі корупційні ханурики до вас не навідаються та-й "оборотнів в погонах" тут практично нема.Ну і звичайно купівельна спроможність населення не порівнюється, тут взагалі не зрозуміла ваша пропозиція.Відносно "цілини неораної" то в Канаді її теж вистачає залежить чим займатися.
By AlexGeneve
#68214
Perya писав:А воно всюди добре, де нас немає. :)
Взагалі не зрозуміло що ви хочете сказати. Всюди добре де вас нема чи де українців нема ? В цілому я вже пояснив ситуацію чому для мене у Канаді зручніше займатися справою а де добре де погано мене мало цікавить, кожен у свому житті повинен сам вирішувати що і як йому робити.
Аватар користувача
By formazon
#68218
AlexGeneve, Зачем вы пишете "предложение" про вело-бизнес в Канаде на локальном Житомирском форуме?
By AlexGeneve
#68220
formazon писав:AlexGeneve, Зачем вы пишете "предложение" про вело-бизнес в Канаде на локальном Житомирском форуме?
Для поиска партнера в Украине по бизнесу в Канаде логичнее размещать вопрос на украинских ресурсах.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!