ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#63405
_rоadrunner писав:Гліб, как вариант - стальную шайбу туда в качестве проставки (если я правильно понял суть проблемы)
А вообще да, подвес это такая вещь, с которой постоянно надо что-то делать ) Для покататься есть другие велосипеды :gi:
шайба туди ныяка не пролізе, зазор між втулкою і кріпленням пера десь 0.1 мм

Відправлено через 17 хвилини 45 секунди:
formazon писав:
Гліб писав:з консольною підвіскою
Я аж в гугол полез, чтоб узнать, что-ж это такое. =))


- Дешевая втулка с дешевой гнущейся осью, и как правило, хреновым эксцентриком.
- Дешевые и как попало заспицованные колеса будут выгибаться, что ты им не делай.

В общем, не стоит парится. А просто принять как факт, что на технике низшего ценового диапазона это норма.

"
Мова йде не про втулку колеса, а про ту що є частиною шарніру яким кріпится перо, вісь, або скоріш палець (або 2 піввісі що стягуются між собою гвинтом) що в неї входить цілком робочий по діаметру, підносився сам торецю втулки. Я таки пішов до знайомого і він зторцував 1 половину пальця (чи 1 піввісь) на 0.5мм, наче шарнір зафіксувався, чи на довго........
Велосипеду періодично вписую люлєй як лісами так і містом, каміння-коріння, сходи, тротуари, до вчора лиш була проблема з ланцюгом і вільнобігом, ну і коли гальма гегулював 1 шайбочку хитру розчавив, але то сила є розуму......
Мережу переповнюють фото потрощених мерід та кубів, тому гадаю справа не завжди в вартості велосипеда))))
#63442
Почистив офтоп. Звертаю увагу форумчан, що перед тим, як дописувати в темі, варто, по-перше, ознайомитися хоча із назвою теми, а по-друге, добряче подумати, чи дійсно ваш цінний допис буде таким корисним для автора чи інших форумчан.
maka13 це подобається
#63454
Snumsmumrik писав:krecc, подшипников нет? ой бедаааа
підшипники є, але підшипники тертя, що в данному випадку виправдано тк обертання як такого в тому шарнірі немає, так покачування і удари, хоча можливо чого не розумію, інженер то я гірничий а не механік
#63455
Гліб писав:
Snumsmumrik писав:krecc, подшипников нет? ой бедаааа
підшипники є, але підшипники тертя, що в данному випадку виправдано тк обертання як такого в тому шарнірі немає, так покачування і удари, хоча можливо чого не розумію, інженер то я гірничий а не механік
Гліб писав:Напевно я най активніший допитувач цієї теми, та що поробиш, вчергове маю запитання
Можливо хтось стикався з проблемою двопідвісів з консольною підвіскою, коли перо починає гуляти і не затискаєтся вже якслід. Тобто торці втулок трохи підносилися (палець заходить як має бути і не хитаєтся)
Вагаюся чи варто обрізати (зточувати) торець 1 половини пальця
Чи можливо дістати ці втулки і яким чином вони замінюются?
Чи є альтернативні вирішення проблеми?
Шо там у тебе расходник? Треба фото
#63458
krecc писав:
Гліб писав:
Snumsmumrik писав:krecc, подшипников нет? ой бедаааа
підшипники є, але підшипники тертя, що в данному випадку виправдано тк обертання як такого в тому шарнірі немає, так покачування і удари, хоча можливо чого не розумію, інженер то я гірничий а не механік
Гліб писав:Напевно я най активніший допитувач цієї теми, та що поробиш, вчергове маю запитання
Можливо хтось стикався з проблемою двопідвісів з консольною підвіскою, коли перо починає гуляти і не затискаєтся вже якслід. Тобто торці втулок трохи підносилися (палець заходить як має бути і не хитаєтся)
Вагаюся чи варто обрізати (зточувати) торець 1 половини пальця
Чи можливо дістати ці втулки і яким чином вони замінюются?
Чи є альтернативні вирішення проблеми?
Шо там у тебе расходник? Треба фото
напевно варто було одразу сфотографувати ту біду, воно елементарне, як мінятиму у вівторок то все і не забуду покажу і розпишу як міняєтся і як підрихтовуєтся щоб ще трохи протягнуло, головне не забути. На пальцях дійсно складно розказати, а підшипник тертя то і є втулка та вісь, з відповідно підібраних матеріалів
В ідеалі розхідником має бути і втулка і вісь, просто не знав де купити то все, з рештою розібрався і замовив, у вівторок привезуть
#67647
Andriy_Kopchinskiy писав:Люди дуже скрипить задній амортизатор! Точніше сказати я не впевнений що це точно він, або по-моєму ще каретка! Що робити?
Снять шатуны (лучше съемником), протереть квадрат, смазать квадрат, собрать и хорошенько затянуть - это по поводу каретки.

По поводу заднего амортизатора, с 90% вероятностью, если он скрипит - то это такой вид амортизатора, от которого больше вреда чем пользы.
Фото не помешало бы.
#67649
gladart писав:
Andriy_Kopchinskiy писав:Люди дуже скрипить задній амортизатор! Точніше сказати я не впевнений що це точно він, або по-моєму ще каретка! Що робити?
Снять шатуны (лучше съемником), протереть квадрат, смазать квадрат, собрать и хорошенько затянуть - это по поводу каретки.

По поводу заднего амортизатора, с 90% вероятностью, если он скрипит - то это такой вид амортизатора, от которого больше вреда чем пользы.
Фото не помешало бы.
У меня нету ключей что бы снять шатуны! Мне 13 лет! А у отца тоже нету их, и сьёмника нету.... А сфотографировать Вам что именно?
#67651
Тарас писав:
Andriy_Kopchinskiy писав:У меня нету ключей что бы снять шатуны!
Вам сюди: Житомир, Театральная д.8 (не реклама:)
Зачем? :shock: Вы можете быть маньяком! А мне 13 лет как-никак!
#67652
Молодой человек.
Если у вас нету инструмента и навыков - вы не сможете ни диагностировать, ни исправить неисправность. Поэтому, вам дали адрес мастерской.
Или едьте ремонтироваться, или махните рукой, и ездите на скрипучем железе.
#67653
formazon писав:Молодой человек.
Если у вас нету инструмента и навыков - вы не сможете ни диагностировать, ни исправить неисправность. Поэтому, вам дали адрес мастерской.
Или едьте ремонтироваться, или махните рукой, и ездите на скрипучем железе.
А если ещё нету денег? Что делать?
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!