ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
Аватар користувача
By Johnnyzt
#68066
Vanda писав:Дуже складно для гуманітарія
Храните где угодно, где есть гарантия, что вел не уедет от вас к другому хозяину до весны.
А то, что велосипед (который вероятно вы любите и ухаживаете за ним) нужно хранить в адекватном помещении, в котором не растет мох, не размножаются гномы и температура не ниже 0 - думаю должно быть понятно и без всяких статей :)
Живете в квартире - храните в самой квартире или на застекленном балконе, живете в доме - все еще проще.
Вычистили, смазали цепь, брызнули на сальники силиконом, подкачали колеса, встретили Новый Год дождались подснежников и вперед катать.
Vanda це подобається
Аватар користувача
By Vanda
#68067
Johnnyzt писав: Храните где угодно, где есть гарантия, что вел не уедет от вас к другому хозяину до весны.
Такої гарантії, крім Господа, на жаль, ніхто дати не може :hi2:
Johnnyzt писав: Живете в квартире - храните в самой квартире или на застекленном балконе, живете в доме - все еще проще.
Живемо і там, і там - тільки не знаю, якому велосипеду пощастить більше в плані умов зимівлі :-? Келіс ваніті зимуватиме на балконі заскленому, утепленому, але там постійно відкрите вікно, отже висока вологість. Проте мінусової температури ніколи немає. Є там якісь контори, бачила я оголошення на стовпах, що надають послуги зберігання велосипедів в опалювальних приміщеннях, втім, не знаю, чи можна їм довіряти :(
Келіс спайдер зимуватиме у літній кухні, там температура опускається нижче нуля, бо приміщення неопалювальне, але вологість менша. Навесні побачимо, який велосипед краще перезимує..
Johnnyzt писав: Вычистили, смазали цепь, брызнули на сальники силиконом, подкачали колеса, встретили Новый Год дождались подснежников и вперед катать.
Спайдера сьогодні законсервувала по всіх правилах, промудохалася півдня на холоді :o Помила цепку, знежирила, змастила, все просиліконила, включаючи сальники. Тільки не знаю, чи не попав силікон на ротори гальм. Бо силікон така зараза, від нього все скрізь жирне і слизьке. Потім навесні поможе, якщо я знежирю їх вайт-спірітом, чи це вже капець?
Колеса не накачала, а приспустила, так було написано у ФАГ по консервації велосипеда, щоб не було надмірного тиску і вони не розтріскалися при мінусовій температурі :?:
Аватар користувача
By Johnnyzt
#68068
Vanda писав:Тільки не знаю, чи не попав силікон на ротори гальм
Не представляю, что можно было брызгать силиконом возле роторов.
Главное, чтобы не попало на колодки, т.е. если ротор грязный \ жирный - нельзя нажимать тормоза пока не почистите ротор.
Vanda писав:Колеса не накачала, а приспустила, так було написано у ФАГ по консервації велосипеда
Я говорил "подкачать", а не "накачать". 1,5-2 атм хватит с головой. Главное, чтобы на спущенных не стоял.
Vanda це подобається
Аватар користувача
By Muz
#68069
Vanda писав:в гальмівну рідину в умовах зберігання у вологому приміщенні потрапляє вода, що знижує її властивості, ну і відповідно замерзнути може..
Ну от якщо подумати логічно, в гідравлічній системі все герметично. За рахунок цього такі механізми і працюють. То як туди може вода потрапити? Тим-паче, якщо вода знайде цю "лазєйку", то через неї і гальмівна рідина може травити, а це вже ознака несправності гальм)
Горбатый, Vanda, vvtz це подобається
Аватар користувача
By Vanda
#68070
Johnnyzt писав: Не представляю, что можно было брызгать силиконом возле роторов.
Главное, чтобы не попало на колодки, т.е. если ротор грязный \ жирный - нельзя нажимать тормоза пока не почистите ротор.
Там наче було написано, що ледь не весь велосипед, включно з рамою потрібно протерти силіконом, плюс по аналогії з машиною всі гумові зєднання, і де тросики виходять :oops:
А ротори потім знежирю перед виїздом, головне не забути про це. Колодки не натискала..

Відправлено через 1 хвилину 5 секунди:
Muz писав: То як туди може вода потрапити?
В тій статті написано, що якось все одно попадає з вологості повітря..
#68076
Vanda писав:В тій статті написано, що якось все одно попадає з вологості повітря..
Vanda писав:Там наче було написано, що ледь не весь велосипед, включно з рамою потрібно протерти силіконом
На заборе тоже много интересного НАПИСАНО :lol: Вы сделали мой день :D :lol: :cool: :gi:
Аватар користувача
By formazon
#68079
Все там правильно написано. Любая гидравлика, и мото и автомобильная и промышленая, требует смены уплотнителей и прокачки. Да, не часто, но требует. Ничего вечного.
Что касается МТБ тормозилок, выбор между МТБ гидрой на ДОТе и на минералке, если вы берете новые тормоза приличного уровня, сводится к выбору понравившегося дизайна и производителя. Практически все актуальные линейки томозов сейчас достаточно надежны. Тем более, в режиме КК.
Раз в год сменить колодки и раз в два-ти года отнести тормоза на прокачку. В чем проблемы?
Vanda це подобається
Аватар користувача
By formazon
#68086
Vanda писав:Мене просто цікавили особливості консервації велосипеда на гідравлічних гальмах.
Протереть вел тряпочкой и поставить на балкон.
maka13 це подобається
Аватар користувача
By Vanda
#68089
Горбатый писав:Не забыть обильно смазать роторы солидолом.
Так це ж масло, ні? Гальма не будуть працювати..
Аватар користувача
By maka13
#68090
Все что надо сделать - поставить велосипед ровно (желательно не на улице) и не мешать стоять до весны.
Vanda це подобається
Аватар користувача
By Vanda
#68095
Горбатый писав:Катайте круглый год! Нечего его прятать
Правильно, зараз їду кататися)) Той, що в селі наглухо законсервувала, а цей - буде гарна погода (суха і плюсова температура), буду кататися :velo:

Відправлено через 31 секунди:
ANTOSHKIN, про прокручування ободів ще ніде не зустрічала, дякую!
Аватар користувача
By ANTOSHKIN
#68097
Горбатый писав:
Vanda писав: буде гарна погода (суха і плюсова температура)
что мешает в -10 кататься?
терморегуляция :cry:
Аватар користувача
By Саня
#68105
ZiM писав:Шведы и другие скандинавы спокойно в -30 катают)) так что берите пример (в пределах разумного) и катайте круглый год
Золотые слова!!!!
Аватар користувача
By ANTOSHKIN
#68109
ZiM писав:Шведы и другие скандинавы спокойно в -30 катают)) так что берите пример (в пределах разумного) и катайте круглый год
Ваши доказательства? :gi:
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!