ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
By grishaaz1
#45171
Долго не мог решится на написание темы по данному аппарату, т.к. 1)далеко не всем нужен 2)многие могут не понять(инциденты были :oppa: ) но все-таки решился поделиться рацухой на родном форуме.

У каждого жителя частного сектора после покупки велосипеда, постепенно начинает возникать желание использовать железного друга не только для покатушек по пересечёнке, городу..., а для благих, общественно-полезных целей :) Именно такое решение и было принято - использовать вел для привоза воды, продуктов, вывоза мусора... Для этого был нужен - велоприцеп. Но исследовав просторы интернета по данной тематике, пришёл к выводу, что штука в нашей стране не востребована. Нашлись правда парочка вариантов http://velomobile.org/forum/viewtopic.php?f=3&t=6478 но они на мой взгляд не совсем удачные(борты из фанеры, ручка как в обычной тачке для универсальности которая может дать по хребту), если не сказать хуже.
Начался процесс с нахождения подходящей конструкции кузова. Мне повезло, продавался б.у. каркас прицепа весь обдолбанный но с дюралевого кузова обьем которого равен 120 л. Также на кузов были установлены старые обода из-под инвалидки. После доработки колёсной базы(сплошная центральная оська, резиновые амортизационные вставки, замена втулок, покрышки от БМХ), самым сложным вопросом стало крепление к подседелу(требования - быстрый сьём крепления без подручным инструментов, большая площадь контакта для лучшего сцепления, сохранение покраски подсидела в целости). Вот тут и случился полёт инженерной мысли.
Зображення

В конечном итоге получилось вот такое чудо:
Зображення
Аватар користувача
By Саня
#45182
клевый возык!!!! зачет!
Аватар користувача
By Perya
#68285
Я ось такий собі змайстрував.
https://photos.google.com/share/AF1QipN ... ZrSnBkSm1n
За 2016 рік наїздив з причепом більше 1500 км. 18.12.2016 року було останнє випробування з перенавантаження. Результат: "Заліковано на відмінно". Маю зауважити, що всі з'єднання конструкції причепу виконані на основі промпідшипників. ;)
Востаннє редагувалось 20 грудня 2016, 21:37 користувачем Perya, всього редагувалось 4 разів.
Kit це подобається
Аватар користувача
By jazzec
#68287
Perya писав:Опачки, фото видалені?
ні... то у гугла обмеження на використання сервісів...
Аватар користувача
By Perya
#68288
Обійдемо обмеження. Вставимо "витяг". :ua:
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Аватар користувача
By Тарас
#68339
Чому було знято амортизатор з причіпу? Взимку не працює?
Аватар користувача
By Perya
#68341
Причеп перевантажили дровами так, що амортизатор не витримував. Пружину геть сплющило. Замісь нього тимчасово встановив жорсткий утримувач задньої вилки причепа. Зробив такий дівайс передбачено на випадок виходу з ладу амортизатора або перевантаження причепу. Кріпиться він на причепі з переду, з правої сторони.
Аватар користувача
By Perya
#68342
До речі, цей велопричеп я зробив за кресленням Василя Жириновського, якого він висвітлив в YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=KsQesWf5OBw. Креслення по своєму вдосконалив і отримав чудового помічника по господарству і для відпочинку, класичного велотуризму. :ua:
Аватар користувача
By Тарас
#68343
Perya писав:До речі, цей велопричеп я зробив за кресленням Василя Жириновського, якого він висвітлив в YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=KsQesWf5OBw
Сьогодні вдень бачив його відео. Зрозумів, що хтось у когось конструкцію запозичив )

Як такий варіант:
Зображення Зображення
Вага близько 3кг і можливість перевезення в поїзді. Не вистачає амортизатора і кріплення з одного боку виглядає ненадійно.
Аватар користувача
By Perya
#68344
"Сьогодні вдень бачив його відео. Зрозумів, що хтось у когось конструкцію запозичив )"
Це обумовлено доречно, нічого проти не маю. Але глянувши в коменти, то складається враження, що там черга за кресленнями. Я теж отримав за особистим проханням креслення, які визначали загальні розміри, та іх доопрацювавши зробив власний прототип. Крім цього я власно його випробував та усунув деякі недоліки. Згодом планую скласти ще один такий причеп з покращеною технологією.
Такий причеп, як у мене, я зробив для класичного велотуризму в межах України, та ще для щоденного використання в господарстві. ;)
А для роверів є багато варантів причепів, тільки всі вони мають своє особливе призначення.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!