ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
Аватар користувача
By Snumsmumrik
#46745
Ну вот. Испугали девушку, больше даже не отписывается.
Аватар користувача
By formazon
#46747
Andron писав:ніфіга собі ... вже і до кухні добралися.
спочатку була кава...
Канешн, снум токо об этом и думает.
Аватар користувача
By Snumsmumrik
#46752
formazon, не люблю кофе, он противный :D
Аватар користувача
By formazon
#46756
Snumsmumrik писав:formazon, не люблю кофе, он противный
Угу, ройбуш, конечно, полезнее, но иногда побаловаться можно.
By Marisha
#46764
ніхто мене не лякав :)
дякую усім хто відгукнувся ;)
By Konstantin.Babintsev
#46767
Marisha, я так понимаю, что Вам коня переподковали уже?)
Аватар користувача
By Vitala
#53815
хотілось би наголосити стосовно наболілого питання. Веломайстерні. велосервіс. 2 тижні назад витікло масло в гідравлічному тормозі. Об"їхав усі веломагазини/веломайстерні, які знав, знайшов в інеті, розпитав знайомих. Допомогти з прокачкою погодились тільки в магазині на Хлібній, але сказали що тормоз прийдеться зняти, їм віддати і вони його прокачають. ціна питання 150 грн. всі інші зіслались на брак часу/цим не займаємось. Результат: знімати/ставити назад не дуже хочеться, часу розбиратись немає + ціна не маленька - велосипед просто стоїть (використовую запасний). Висновок: потрібен якісний велосервіс.
Востаннє редагувалось 06 червня 2014, 15:44 користувачем Vitala, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
By talon
#53816
Vitala писав:Веломайстерні. велосервіс. 2 тижні назад витікло масло в гідравлічному тормозі. Об"їхав усі веломагазини/веломайстерні, які знав, знайшов в інеті, розпитав знайомих. Допомогти з прокачкою погодились тільки в магазині на Хлібній, але сказали що тормоз прийдеться зняти, їм віддати і вони його прокачають. ціна питання 150 грн. всі інші зіслались на брак часу/цим не займаємось.
А у Дизеля Вы были? Дизель Александрович может практически всё, а если нужно - то может даже быстро :)
Аватар користувача
By Vitala
#53817
я був у магазині "Гора" продавець мені сказав - що зараз він дуже завантажений. на запитання коли можна звернутись відповів - не знаю. запитав - куди можна звернутись - не знаю

Добавлено спустя 2 минуты 20 секунд:
Хто такий Дизель не знаю, повернувся в житомир у кінці минулось року. Там де я працював таких проблем не було. один веломагазин. всі питання вирішувались на місці швидко, якісно.
Аватар користувача
By talon
#53820
Vitala писав:я був у магазині "Гора" продавець мені сказав - що зараз він дуже завантажений. на запитання коли можна звернутись відповів - не знаю. запитав - куди можна звернутись - не знаю

Добавлено спустя 2 минуты 20 секунд:
Хто такий Дизель не знаю, повернувся в житомир у кінці минулось року. Там де я працював таких проблем не було. один веломагазин. всі питання вирішувались на місці швидко, якісно.
наверное не Ваш день был :)
Аватар користувача
By formazon
#53821
Дизель тормоза не прокачивает. Это от дня не зависит. Для прокачки тормоза, особенно, если тормоза на ДОТе, их нужно снять, ибо легко повредить краску на раме и других компонентах.
Аватар користувача
By Vitala
#53823
да.. згадую зараз свою стару добру механіку. всі поломки вирішувались за 5 хвилин. тобто єдиний вихід у моєму випадку - знімати, віддавати на прокачку, а далі їхати кудись щоб їх поставили назад? чи все-таки існує місце куди б я міг приїхати з велосипедом і поїхати назад з прокачаними гальмами?
Аватар користувача
By formazon
#53829
А в молочном павильоне, разве нельзя оставить?
Аватар користувача
By 3DSchuminator
#53830
пффф, а я свою механіку трапачкою протер і далі їду© Паша :lol:
Аватар користувача
By Arny
#53832
Vitala писав:2 тижні назад витікло масло в гідравлічному тормозі.
чё вот взяло и всё вытекло, или просто подтекло?
Vitala писав:150 грн
:shock: фигасе цена... на али купить штуцеры, в аптеке систему/шприц, тормозуха в стоптранзите (только не отечественную).
Аватар користувача
By 3DSchuminator
#53833
адекватность цены зависит лишь от того, во сколько ты оцениваешь свое время ;)
Аватар користувача
By Arny
#53834
это не интеллектуальный труд чтобы его оценивать в маштабах времени.
ручной труд оценивается в его востребованности.
Аватар користувача
By 3DSchuminator
#53835
:stid: екарный стыд... я про стоимость твоего времени, которое ты потратишь на то, чтоб заказать и дождаться с али штуцеров, сходишь в аптеку за шприцами, сгоняешь в автомагазин за ДОТом и еще какое-то время покорячишся вокруг велосипеда. И все это ради 12 баксов (получасовой заработок)
Аватар користувача
By Arny
#53836
всё равно дорого, чисто принципиально не платил бы. тем более тащить тормоз туда, потом обратно, монтаж и т.д. это не потеря времени? + 150грн за разовою прокачку.
Аватар користувача
By DIESEL
#53840
formazon писав:Дизель тормоза не прокачивает.
Дизель тормоза прокачивает за 20 грн а иногда и бесплатно, но ему столько колес принесли + работа продавца консультанта + покрутите мне вел , там что то счелкает + работа менеджера по закупкам, то на тормоз нет времени, отправлял парня к Зиму, но у меня нет его номера



http://music.yandex.ua/#!/track/15775995/album/1719332
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!