ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#24566
eville, ты забыл адрес указать человек же написал, что он неместный.
Магазин Гора, ул.Черняховского 1 (по правую сторону от театра им.Кочерги)
#24595
Еслі обод не стукнутий ( бо чомусь тіко пару спіц!) тада в Горі.Єслі стукнутий(аварія, велоразборки , даунхілл на Ардісі ) тада його викатувать нада, на станку поганять. Інакше спиці будуть нерівномівнро натягнуті -це взагалі якшо вийде таке вирівнять.Тут тіко "Толік" з Житнього (тіко в нього такоє є) .Еслі випадок описаний мною -стучіть по телефон в лічку.
#24600
Вело новый, все новое... на ходу попал пакет с вещами в колесо. я сначала ничего не заметил, но уже приехав домой увидел одну подогнутую спицу и что обод при слабом кручении задевает вибрейк и останавливается. Визуально ничего не видно, но наверняка раз есть гнутая спица, то и по правому краю есть если и не грутые, то прослабленные ударом... и пока еще большой восьмерки нет - надо подтянуть/заменить, наверное...
#24666
Народ....сколько стоит ща вировнять восьмерку на заднем колесе???

да....и еще.....есть какие либо приспособления что би открутить трещетку......а то я слишал она намертво прикручивается... :\'(
#24679
Є трєщотка різьбова, а є шліцева( є ще правда ролікова розгонна, але то рєдкость).Тобто вони всі на різьбі на втулку накручуються, але вищевказане про їх вид взагалі, а значть про тип струмента для знімання -ібо він різний. Коротше в Дизеля питайте.
#24686
Ну у мене стандартна ардісовська тріщотка.....то як я прочитав розповідь від Вікса (спс фрі арту за ссилку) то походу тре міняти й втулку??

Добавлено (14 Май 2011, 22:02)
---------------------------------------------
eville, єслі шо я знаю до кого мені звернутись)
#24708
Quote (zvirychka)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">значит просто касету купить можно?)
да, в горе я тебе поменяю бесплатно
#24712
Quote (diesel)200?\'200px\':\'\'+(this.scrollHeight+5)+\'px\');">да, в горе я тебе поменяю бесплатно
Я буду крайне признателен!)))

тогда где то во вторник среду буду в горе
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!