ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
Аватар користувача
By Krosh
#69219
Дата:[/b] 06.08
Маршрут:
Ж-Шумськ-Троянів-Тригір'я-Богданівка-Ж
Дистанція:
70+
Асфальт/грунт:
50/50
Темп:
25км
Тривалість:
7год.
Збір(час, місце):
05:00 міст в парку
Старт:
05:05
З собою:
вода, світло, ремнабор, камера, купатєльні труси
Організатор:[/b] KroshMan
Зв'язок:
0973358871

Зустрічаєм світанок на найвищій точці в околицях Житомира, купаємось в одному з кар'єрних озер Тригір'я, навідуємось до ведмедів і до обіду будем вдома.
Востаннє редагувалось 05 серпня 2017, 21:50 користувачем Krosh, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
By Hikka
#69220
+1 :ura:
Хай йому крець, пороблено, зловив яму, восьмьорка та до Дизеля... Мене не буде
Аватар користувача
By Krosh
#69225
Покатенька відбулась з несподіванно великою кількістью учасників. Аж семеро веложижиків, проміняли сьогодні затишне ліжко на вогняний світанок і ранкові краєвиди. За що їм уважуха і велике дякую!
Сонечко зійшло яскраво і по графіку, в 5:40. Але потім небо затягнуло і до Тригір'я нас посипало дрібним дощиком і він сьогодні був доречний як ніколи. Їхалось легко і свіжо. Купання під дощем, ще одна дуже позитивна емоція. Потім вийшло сонечко. Від свіжості не лишилось і сліду, і в Березівці біля ведмедів ми вже самі думали, що краще б моросіло і пішли приймать душ під оприскувачем який поливав газон :D
Доречі, як вишенька на торті нашої покатеньки став здоровенний лось, якого ми полохнули. Замість того щоб втекти в ліс, він пробіг поряд з нами метрів сто по вирубці, і тільки потім круто розвернувся і счез. Шкода, пізно збагнув дістати телефон, прийдеться повірить на слово, він просто красень!
Ранковий формат сподобався усім, тож думаю попрактикувать такі покатеньки. На світанні, дійсно, все сприймається дещо по іншому, та і з нинішньою спекою, це просто фізично приємніше.
Фоточкі є, але трошки пізніше ;)
krecc, jazzec це подобається
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!