ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#69215
ПВД по дуже цікавих місях, наповнених історією і пам'ятками. Деякі об'єкти на стадії повного счезнення, тому є бажання побачить їх своїми очима, а не в вигляді фоткі з нету.
Маршрут: Здолбунів-Дубно-Кременець-Острог. (250+км за два дні).
Старт: 9:20 з/д вокзал
Деталі розповім реальним бажаючим. Похід автономний, треба мати відповідне спорядження. Ночівля цивільна, в готелі.
Востаннє редагувалось 13 вересня 2017, 19:27 користувачем Krosh, всього редагувалось 6 разів.
Аватар користувача
By Krosh
#69217
Дуже прикро, але в зв'язку з погодніми умовами на неділю, вимушений перенести покатеньку на наступні вихідні :cry: . Маєте трохи часу що б зважитись на цю пригоду. Кататись навколо Житомира встигнете восени, а літо мина.
#69251
Ітітькалатіть! 100% пороблено, в неділю іду в церкву :evil:
Травмувався. Найближчі два тижні всім планам хана! Замками-фортецями відкладається, вже навіть не хочу загадувати на коли. Але вона обов'язково відбудеться і з кожним разом бажання здійснити цю подорож стає в рази сильнішим. На зв'язку ;)
#69299
Ну що, маю надію цього разу нічого не завадить, і покатенька відбудеться.
УВАГА! Зміна формату. В зв'язку з тим що дні коротшають, а відстань ні, ночівля буде цивільна і рухаємось на лєгкє. Ну і : "налетай, торопись!", в групі залишилось одне місце. :unknown:
В планах: три замки, два монастирі, один форт і перлина, місто-музей Острог.
Деталі реальним бажаючим.
Аватар користувача
By Krosh
#69317
Дуже пізднє прибуття електрички, і як результат старт в 15:00 з м.Рівне, а на слідуючий день потяг з Острога в 16:00. Тож ми мали добу на всі замки-фортеці та інше, 200км і 1600м набору висоти. І хоча на огляд кожнї локації у нас пішло не більше години, власне враження від побаченого ми склали. І особисто в мене воно дуже різниться від того що читав в інтернет-відгуках. До прикладу, Дубненський замок. Так відреставрований, так чистенько, доглянуто, але весь час не покидало відчуття, що знаходишся в якомусь готельно-ресторанному комплексі. Може просто то весілля, з музиками-танцями-об'їданцями, на території памятки архітектури, посприяли такому враженню, може магнітні бурі... Ми навіть з нареченим сфоткались :D
Або замок в Кременці. Майже повністю зруйнований, але дуже велично виглядає зі сторони, наповнений такою глибокою історією, що коли читаєш то хочеться потрапить туди і уявить тих людей ту атмосферу, відчуть важкий топіт копит по землі від лицарських коней. І от ми тут... і от зараз спливе перед очами історія... і опа! Сплива перед очами забуханий охоронник, на території купа машин, сцена, зона фаст-фуд, столикі, пляшки-бумажки і прочіі прєлєсті масової попойки. О, курва! Та це фестиваль "Бона" завітав на місце де вершилась історія краю, де мужні предки кровью здобули славу "нескореного замку". Возрадуйся молодь, вхід 50грн, і як казав несвіжий сек'юріті: "Скільки живу, такого не бачив! Дарма не приїхали раніше". Блін, та я не за тим сюди їхав! Масовим попоїщем під зорями, і концертом, я міг "насолодитися" залишившись вдома на день міста. Загалом місце класне, атмосферне і пейзажі навкруги неймовірні, і я ще обов'язково повернусь, щоб побути там, але тільки без фестивалів усяких.
І тільки Тараканівський форт, напівзруйнований, зарісший кущами і нікому не потрібний, дав ті відчуття глибокої історії за якими і вирушили ми в цей crazymarafon. Шкода тільки дуже мало часу присвятили ми йому, почало темніть, потрібно як мінімум пів дня щоб осягнуть його масштаб і призначення.
З висоти замкової гори в Кременці, облизнулися на Почаївську Лавру. Була думка зранечку, хоть одним глазком... Ех! Але доплюсовать до майбутних 150км в цей день, ще 36, мало радувало і на електричку точно запізнились би. Ну нічого, Почаїв вже стоїть в календарі на наступний рік.
Не все вдалося, два дуже цікавих місця прийшлося оминуть, знов таки за браком часу, все ж таки осінь і день на багато коротший, а планувався маршрут ще півтора місяці тому, то ж не дивно. Вцілому, дуже класна вийшла покатенька. Добряче укаталися, побачили купу цікавого, набралися власних вражень від досить попсових місць, ну і ще на крапельку привідкрили для себе власну країну.
Світлини будуть трошки згодом, ще не все відсортовано і оброблено.
jazzec, RoSSRS, Aleksandr Filimonov це подобається
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!