ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
Аватар користувача
By shatkovsky
#68958
Дата: 18.06
trassa.png
Дистанція: 150км за 07:30.
Асфальт/грунт: 99/1
Темп: 21..24 км/год з 2-3 невеликими зупинками. Це тренування до бревету 200.
Збір(час, місце): 06:25 м.Соборний. буд Правосуддя
Старт: 6:30
З собою: вода, ремнабор, запасна камера, шолом, окуляри, гроші
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
By shatkovsky
#68961
Для Vladimir.Ochrimchyk. Яж написал время 7 часов 30 минут в дороге. Планы в Житомире в 14:00. Но это планы, а жизнь может сделать сюрпризы.
Аватар користувача
By shatkovsky
#68967
Как всегда катнули супер. Ехали впятером, Начали медленно. Постепенно наращивали. До 110 ехали вместе. Потом разделились на 2 группы. Самый молодой Володя (26) и самый старый Игорь (62) начали отставать. Мы (Валера, Денис) ускорились и финишировали 151 км за 7:10, при этом чистая езда 6:22 остальное перекуры. Тренировка прошла успешно, можно записываться на Бревет-200. Андрей (Krosh) я нашел тебе напарника на Винницу, это Денис, думайте как добираться.
Особенно молодець Игорь, вчера в Киеве делал пол олимпийского триатлона, а сегодня тулил 150. Молодчинка Володя, утром спрашиваю: Скока максимально ездил, отвечает 60. Говорю: Учти будет трудно, а он ЕДУ.
Krosh це подобається
Аватар користувача
By Krosh
#68968
Класний маршрут і оптимальна дистанція, шкода не вийшло поїхать з вами. За напарника на Вінницю дякую, а от з добиранням проблема. Я чогось думав що 24 це неділя, а це субота блін! А я в п'ятницю, тільки в 22.00 буду вільний, а в 7.00 вже треба бути на старті :-? Буду думать.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!