ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#68953
Дата: 17-18.06
Маршрут:Жт-Вереси-Городище-Забріддя-Високе-Осники-Червоний Гай- Слобідка-Кам"яний Брід-Пилиповичі Борщів
Верлок-РАДОМИШЛЬ-Кичкирі-Глиниця- Садове-Старосільці-Теснівка-Студениця-Нова Вигода-Гадзинка-Глубочиця-ЖТ
Дистанція: 125+- за два дні.
Асфальт/грунт: 40/60
Темп: 20+ з зупинками на цікавинки та перекуси
Тривалість: 2 дні
Збір(час, місце): 11:15 з/д вокзал,приміські каси
Старт: 11:30
З собою: вода, світло, ремнабор, запасна камера, гроші Намет або тент газ балони Спальник
Організатор: Antoshkin
Зв'язок: повідомлення на форумі або ФБ https://www.facebook.com/profile.php?id=100004883320407
phpBB [media]



Покатенька в Радомишль по цікавим місцям з ночівлею)

Організатор бере на себе відповідальність і проведення цієї покатеньки!
:!: участь учасників покатеньки обговорюється окремо. :!:
#68957
Krosh писав:А навіщо збір біля приміських кас, якщо маршрут увесь своїм ходом?
можна в іншому місті, це не суттєво) виправлено)
#68980
все почалося класично, домовилися що будемо втрьох: я SAN і Віктор, потім до нас приєднується Protas Protas, спочатку взагалі настрій був на мінімумі, дощ сіра погода, всі трохи мокрі, 11 година,я починаю переживати що не має учасника SAN, він телефонує і говорить що на годину затримується... :mad: :mad: :mad:
але вже 12 година дощик потроху скінчився ми всією командою стартуємо, виїжаємо за місто і починаються хороші грунти- ох як я їх чекав, спокійно їдемо, зупиняємося на Молочний піт стоп. який пропонує Віктор, п"ємо смачне літнє молоко, це він так відразу по моїм больовим точкам б"є я сповнений щастя їдемо на Радомшль, а на полях вже все повиростало: гірчиця соя, Соняхи. все наповнюється теплом та літом все зеленіє.
Цікаво спостерігати за природою влітку, пташки співають, риба плюхкається...
ось вже майже вечір- ми доїжаємо до нашої мети- це приватна козяча сироварня- де кози головні господарі і помічники, до наших рук потрапляє козенятко- йому лише тиждень, а вже як лазить по камінню. немов продвинутий скалолаз)
Госопдарка Юлія нас чекала, попередньо домовившись, і пішли комбо частунки, вона нам презентує всі сири-Брі/ біла плісінь, моцарелла козяча, сир голандської групи. сир Швейцарський, ми вже накормлені покидаємо цей гастро рай) і Їдемо на ночівлю до річки. на річці продовжуємо дегустацію Сиру))) але вже в особливій манері та атмосфері своєю бойовою перевіреною командою "521"
https://goo.gl/photos/YzxFBkFtDzGYP3FS7
Krosh, jazzec, SAN та 1 іншим це подобається
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!