ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
Аватар користувача
By Krosh
#69111
Уф-ф! На дизель встигли. 60км шикарних грунтів, лісових стежок, трохи піску і зовсім трошки асфальту. Сінглтреки навколо військового містечка, просто знос мозку! Класно проїхались :so_happy:
Аватар користувача
By Hikka
#69112
Шо за дичь? Проверял тему вчера в 16-40 , последним сообщением было сообщение от Кроша (ответ мне) может у меня телефон тупит...
Аватар користувача
By jazzec
#69113
Hikka писав:Шо за дичь? Проверял тему вчера в 16-40 , последним сообщением было сообщение от Кроша (ответ мне) может у меня телефон тупит...
хм... я вчора одразу бачив як Крош закинув... десь після 12-ої...
Аватар користувача
By jazzec
#69116
ABBC3_RIDE
Дата:11.07
Маршрут:ШШ-Левків-Смоловський кар'єр
Дистанція:70
Асфальт/грунт:50/50
Темп:жваво
Тривалість:5годин
Збір(час, місце):18:50, Танк
Старт:19:00
З собою:вода, світло, ремнабор
Організатор:jazzec
Зв'язок:067-688-14-08
Додаткова інформація: прокататися-покупатися
Трек:
Аватар користувача
By krecc
#69117
Жваво! В темряві! 70км.! Ммм..
chevrick це подобається
Аватар користувача
By jazzec
#69118
krecc писав:Жваво! В темряві! 70км.! Ммм..
туди ж ще буде світло! а назад вже будемо зі світлом... і асфальтом, якщо його можна так назвати...

п.с. постав собі аватарку, а то мені важко тебе образно ідентифікувати :-?
Аватар користувача
By Krosh
#69120
Теж їдем сьогодні туди купатись, але раніше і грунтами. Кому цікаво наш варіант, чекаєм в 18:00 Київський міст( сторона з/д вокзалу)
Ж-Коростишів(грунтами)-Глібочок-Левків-ШШ-Ж
Обидві групи зустрічаються на кар'єрі. :hi2:
Аватар користувача
By krecc
#69122
Стартанув з першою групою, їдучи останнім спіймав сюрприз, а далі мене накрило творче натхнення https://youtu.be/vtMU2nzPF3s
Після всі пропали, я відвалився. Орг номер телефону не залишив.
Дзвоню Hikka, їдемо шосе палегче.
По дорозі назад спіймали серйозний сюрприз, котрий забрав з собою.
Зображення
By chevrick
#69123
Так ось воно що. А ми поняли що тебе немає аж за глибочицею. Вирішили що тобі не підходить наш матрасний темп... :velo:
Аватар користувача
By Krosh
#69124
Треба було крикнуть, а то ми схаменулись, що тебе нема вже перед окружною. На рахунок номеру телефону, мій косяк, наступний раз виправлю :roll:
chevrick це подобається
Аватар користувача
By Krosh
#69125
Не погано так катнули, водичка освіжаюча і дуже чиста. З групою Джазеца зустрілись. Блискавки на горизонті, м'яко натякнули, що стоять не варто. Встиг до дому за 10хв до дощу, надіюсь всі теж встигли. Нада павтаріть! В четверг мабуть... :ura:
Аватар користувача
By jazzec
#69126
а я думаю куди ж подівся Юрчик?! катнули жвавенько... блискало зачьотно, дощик застав вже під під'їздом, всім дяки!
Аватар користувача
By Krosh
#69130
Дата:13.07
Маршрут:Левків-Смоловський кар'єр
Дистанція:60
Асфальт/грунт: 100%
Темп: жваво
Тривалість: 5годин
Збір(час, місце): 18:00 Корольовський міст, початок ШШ
Старт:18:10
З собою:вода, світло, ремнабор, пєчєнькі
Організатор: KroshMan
Зв'язок:

Їдем купатись. Не дуже хочеться маститись, тому по трасі. Хто має бажання, їде по ШШ в Левкові зустрічаємось.
Востаннє редагувалось 14 липня 2017, 19:40 користувачем Krosh, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
By Krosh
#69131
Катнули в трьох. Дощик нас все ж наздогнав, туди, але ми його перечекали. Водичка прозора, освіжаюча, людей нема, красота. В десять були в Житомирі. :so_happy:
Аватар користувача
By Krosh
#69179
Сьогодні, 19:00 АЗС на бабі Ірі, їдем на фест в с.Високе, подивитись, послухать, покатать по вечірній прохолоді. Повернення вночі, тому світло обов'язково! Час повернення, залежить від того сподобається нам чи ні. Відстань приблизно 40км.
Аватар користувача
By Krosh
#69188
Дуже позитивненько катнули! Третій день фесту, як і очікувалось, вже був майже безлюдний, все ж таки понеділок на носі, але атмосферу ми трошки відчули. Походили, послухали годинку і рушили назад. Залишились би і на довше, але для велосипедистів головне це добре харчування, а за два дні фесту все з'їли і випили :D Нахвалених Антошкіним хотдогів не було ні зправа, ні зліва, та і взагалі майже нічого не було. Завернули і прїхались нічним Черняхівом і насолоджуючись прохолодою та чистим, зоряним небом в пів на першу були в Житомирі. Дякую учасникам, було весело і легко! Гарний настрій, на початок робочого тижня, забезпечено. :ura:
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!