ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
Аватар користувача
By Svitlyachok
#66944
Подарували мені вчора таку цяцю) Довго вибирала, облизувалась і вибрала CUBE Attention SL на 27,5 колесах.
Зображення
Зображення

Сьогодні перший виїзд) Вчора не ризикнула, чекала сідушечку BROOKS. Сьогодні її ніжно змазували перед першим використаннячком.
Як людина, яка проїхала на Ghost amr 5700 десь 10 000 км скажу, що вел літає))) Гріпси жорсткі, але кому вони треба, викину їх в баню (кому треба - хватайте, будуть в бані :) )
Зображення
Колір кислотний, тепер хочеться додати чогось яскравого і феєричного

Продовження буде...
YARIK, Vitala, VeloSerg та 1 іншим це подобається
Аватар користувача
By Vanda
#66951
Який крутий велік))) Клас.. а в чому прикол від сідушки, чим вона файніша від стокової?
pys223 це подобається
Аватар користувача
By _rоadrunner
#66955
Svitlyachok писав:Як людина, яка проїхала на Ghost amr 5700 десь 10 000 км скажу, що вел літає)))
т.е. ві хотите сказать, что подвесы таки не катят? )
Hikka це подобається
Аватар користувача
By Svitlyachok
#66956
_rоadrunner, ще й як катять :) супер катунчики! Даже пупер!
Але для соток і покатушок по рівненькому не вистачає накату, дістало пояснювати людям що я вкручую як вони, а їду повільніше, навіть на заблокованому аморті.
Ниють потім - Свєта, давай швидше...

Відправлено через 1 хвилину 59 секунди:
Vanda, бо це BROOKS :D а взагалі я ще прикатую, мої захоплення будуть пізніше
ANTOSHKIN, pys223 це подобається
Аватар користувача
By ANTOSHKIN
#66957
Vanda писав:Який крутий велік))) Клас.. а в чому прикол від сідушки, чим вона файніша від стокової?
мабуть це найкраще Сідло зі всіх які були придумані) це потрібно просто відчути)
Аватар користувача
By Vanda
#66960
ANTOSHKIN писав: мабуть це найкраще Сідло зі всіх які були придумані) це потрібно просто відчути)
Ну да, я подивилася, почитала про ці сідла.. всі шаленіють від них. Дуже цікаво.. але щось в них зовнішній вигляд не дуже.. олд стайл якісь, дуже вже ретро, не для кожного веліка пасуватимуть, ні?
Ні, в цьому випадку, зелене - супер, я про решту, що в інтернет-магазинах з пружиняками..
Аватар користувача
By DIESEL
#66962
jazzec писав:згоден - на нових виглядають не гармонійно...
фігня, це з початку не звично..
Hikka це подобається
By ldrab
#66963
Шота у велагонов я таких диванов не видел. Мож им посоветовать попробовать?
Аватар користувача
By eville
#66966
ldrab писав:Шота у велагонов я таких диванов не видел
Зображення
Зображення
хто ж заважає купити Брукс сучасного дизайну?
Аватар користувача
By _rоadrunner
#66970
eville писав:хто ж заважає купити Брукс сучасного дизайну?
Заважає - отсутствие возможности взять напрокат перед покупкой. Вариант отдавать сотни евриков за кота в мешке - как-то неочень.
Vanda це подобається
Аватар користувача
By DIESEL
#66971
_rоadrunner писав:Заважає - отсутствие возможности взять напрокат перед покупкой. Вариант отдавать сотни евриков за кота в мешке - как-то неочень.
можно взять на пробу, под залог
Svitlyachok це подобається
Аватар користувача
By Саня
#66972
намано все смотрится, уж поверьте-особенно серия камбиум либо империал (а уж как на нем вкручивать в кайф-хоть по 200 км в день)
Аватар користувача
By Svitlyachok
#66973
День 2. Моя дупка

Велік веде себе гуд, все переключається, літає, гріпси ужас, локаут на рулі виявляється крута штука!

На Brooks спочатку їхала 20 км в джинсах, дуже скользила 5а точка по сідлу. Потім одягнула велошорти і стало норм) як звичайна дубова сідушка, попа болить, але не збоку як звичайно, а по центру Оо жду чуда)
Аватар користувача
By krecc
#66975
У Брукса більше недоліків ніж переваг. ИМХО.
Сідуха за 300 гривень, може бути не меньш зручною. Головне не лінуватися погратися з налаштуванням та можливо змінити їх цих сідух з десяток, тут як пощастить :)
Тому давайте говорити чесно, Brooks- це фетиш!
Аватар користувача
By DIESEL
#66977
krecc писав:Тому давайте говорити чесно, Brooks- це фетиш!
в гонках і покатушках ти ще може обманути своє тіло, в туризмі таке не прокатить, кажу тобі, так як відкатав 3 роки на шкірі, це як мтб після шосера...
BROOKS це дорого? дорого! деор ХТ тоже дорого, але попробував, як працює ця система, дуже тяжко повернутись на Асеру
і ще, я до цієї пори не доганяю Холовтеч , катаю квадрат за 7 баксів і шатуни за 20 баксів
3DSchuminator, krecc, pys223 та 1 іншим це подобається
By ldrab
#66982
DIESEL писав:
krecc писав:Тому давайте говорити чесно, Brooks- це фетиш!
в гонках і покатушках ти ще може обманути своє тіло, в туризмі таке не прокатить, кажу тобі, так як відкатав 3 роки на шкірі, це як мтб після шосера...
BROOKS це дорого? дорого! деор ХТ тоже дорого, але попробував, як працює ця система, дуже тяжко повернутись на Асеру
і ще, я до цієї пори не доганяю Холовтеч , катаю квадрат за 7 баксів і шатуни за 20 баксів
Вельмишановний DIESEL, раз пошла такая тема - в мене проблема така - треба підібрати сідуху під моє сідалище. Як то можна зробити?
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!