ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#66100
кароч, пацики... мій наношосєр вже на ходу!...
дякую Diesel`ю з веломагазину-майстерні "Два Колеса" за замовлення деяких залізячок, остаточну сборку і фінішне налаштування того всього приладдя!

покружляв вчора трохи біля будинку... трохи незвично, але прикольно! :D
єсть мінус, який мене не влаштовує - ручки гальм оці шосцейні! вони ж не зручні! як їми гальмувать?.. ну їх в... вирішено пересадити гальма на ручки типу таких
Зображення

зараз такі якраз шукаю...
пізніше додам фото того, що вийшло...
Аватар користувача
By SAN
#66102
jazzec писав:зараз такі якраз шукаю...
Насколько я знаю, эти ручки "врезаются" в разрыв тормозного боудена (рубашки) и ставятся они не в начале троса. Это дополнительные тормозные ручки и не могут использоваться без основных. В них нет места для закрепления набалдашника тормозного троса. Могу ошибаться. Скорее всего, Витя, тебе понадобятся обычные тормозные ручки для ви-брейков.
Востаннє редагувалось 03 березня 2016, 16:18 користувачем SAN, всього редагувалось 1 раз.
#66103
SAN писав:ручки для ви-брейков
теж так думав, і, навіть бачив такі варіанти... але читав що не зовсім підходять, ход тросіка великий... є вродь якісь під вібрейки, в яких там одна штучка перекидається, і вони будуть норм працювати з шосейними кліщами...
типу таке має бути
Зображення
Зображення
хоча є і в "розрив"
Зображення
Зображення
#66104
jazzec писав:єсть мінус, який мене не влаштовує - ручки гальм оці шосцейні! вони ж не зручні! як їми гальмувать?
1. Чтобы они были удобными их надо правильно выставить.
2. Тормозить плавно и ненапряжно. Привычка постоянно держать руки на тормозах и чуть-что сразу рвать стоп-кран - это удел мтбшников )
3. Поехать чуть дальше, чем возле дома, а потом уже делать выводы ) Шоссер раскрывается на шоссе (как ни странно)
Аватар користувача
By SAN
#66105
jazzec писав:типу таке має бути
На третьей и четвёртой фотке именно то, что я имел в виду. На первой и второй... в принципе согласен. Просто ты должен понимать, что смыкание тормозных колодок будет происходить не за счёт перемещения троса, а за счёт перемещения тормозной рубахи. Хотя какая, блин, разница. ;)
Востаннє редагувалось 03 березня 2016, 18:54 користувачем SAN, всього редагувалось 1 раз.
#66106
_rоadrunner писав:Тормозить плавно и ненапряжно. Привычка чуть-что сразу рвать стоп-кран - это удел мтбшников )
не правда... якшо нормальні гальма і настроєні то все "плавно і ненапряжно"
про "подалі від будинку" згоден, але це не до гальм...
_rоadrunner писав:Чтобы они были удобными их надо правильно выставить
так їх як не вистав... у верхньому хваті до них тре тягнутися і закидати кисті на ручки, трохи ще й донизу... у нижньому теж не ахті...
ІМХО
#66107
jazzec писав:так їх як не вистав... у верхньому хваті до них тре тягнутися і закидати кисті на ручки, трохи ще й донизу... у нижньому теж не ахті...
емнип, у тебя классический гоночный руль. Хочешь постоянно держать руки на тормозах - ставь компакт. Но очень быстро поймёшь что это лишнее.
И да, при правильно настроенной посадке никуда не надо тянуться. Может нужен вынос покороче?
#66108
странно. никогда не испытывал неудобств с шоссейными ручками.
при нижнем хвате все норм обычно, если ход небольшой у ручек.

надо смотреть фото райдера на веле, иначе не поймешь)
#66109
Hellmors писав:странно. никогда не испытывал неудобств с шоссейными ручками.
можливо, я вже настільки укорєнився у звичці "палєц на куркє" і тормоз завжди рядом, шо мені все воно "не так"...
якщо знайду за адекватні кошти такі ручки, то поставлю... ні - буде так як є...
дяки за поради :hi2:
#66111
От вибрейков ручки не совсем подходят, у них действительно больше ход троса и меньшее плече - придется прикладывать намного большее усилие для торможения. Можно было бы использовать ручки от кантиков (кантилеверных тормозов).
Но и с первыми и со вторыми есть еще одна проблема: у МТБ руля диаметр 22,2мм у шоссейного 25-26мм... ты их просто не натянешь нормально.
И все равно шоссейные ручки будут работать лучше.
#66112
gladart писав:есть еще одна проблема: у МТБ руля диаметр 22,2мм у шоссейного 25-26мм... ты их просто не натянешь нормально.
ручки є з різними хомутами... у мене баран біля виноса 26мм і якраз такі ручки я вже надибав...
#66183
поставив такі ручки як хтів, мені нра!

при обкатці відкручувалася чомусь рульова, хоча зажимав вдома ключем і зверху ще контргайка...
виявляється, не вистачає шайби між гайкою, що прижимає сам підшипник, і контргайкою(між ними зазор десь і 1мм) - тре туди знайти шайбу/проставку товщиною десь 2мм і внутрішнім отвором 25мм!
#66192
А ще на ній має бути вусико для прорізу в вилці. Є така, можу віддати.

Зображення

П.С. Що до ручок, я мав на увазі звичайні МТБ під прямий руль (в них діаметр хомута дійсно 22,2мм), а дублюючі шоссейні звістно налізуть, вони є і під 25,4мм і під 31,8мм
#66195
gladart, трошки не така
більш схоже на
Зображення
тільки прямий виступ зоднієї сторони, просто на вилці знята частина різьби... я туди тимчасово кілечко для ключів присобачив - працює...
а яка товщина твоєї шайбочки? може і підійшла б
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!