ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#65917
Perya писав:З таким рульом мабуть буде ТТ
типу таких?
cane-creek-crosstop.jpg
Зображення
Зображення
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
#65920
cane-creek-crosstop.jpg
Дві пари тормозів на рулю - це лишне. Краще в Ігоря за півціни лежака купити. :)
Востаннє редагувалось 11 лютого 2016, 20:42 користувачем Perya, всього редагувалось 1 раз.
#65921
Вам шашечки или ехать?)
НОРМАЛЬНОЕ седло и ручки из прессованого поролона (или норм. перчатки) уберут большую часть вибраций на любом велике, а вы про покрышки)
#65924
Perya писав:Дві пари тормозів на рулю - це лишне.
я мав на увазі не дві пари ставити(дуали+дублюючі), а просто дублюючий, скоріше за все один взагалі...
#65927
якщо ставити систему... то перед ставити на 2 чи все-таки на 3 зірки? довжина шатунів 175мм? 170мм? і взагалі яке оптимальне співвідношення зірок вибирати? хотілося б 8-9 шв.
#65928
Так пишеш, неначе в тебе взагалі вєла немає.
враховуючи зріст, 170мм.
Якщо позаду буде 11-32 то 48-38-28 (53/39) Имхо, конечно.
http://www.mastervelo.com/index.php?rou ... &limit=100
http://veloplaneta.com.ua/shatun-sun-ra ... 0mm-serebr

Ща окталинщики набежат)
#65930
Hellmors писав:Так пишеш, неначе в тебе взагалі вєла немає.
вродь є... але я ніколи не заглядав і не думав що там у мене стоїть... їде, крутиться, тромозить... і мене то не хвилювало...
#65931
перед 50-34, зад 12-28 (задний переклюк с короткой лапкой) Как показывает практика, это самое оптимальное соотношение для наших реалий.

Отправлено спустя 2 минуты 13 секунд:
jazzec писав:вродь є... але я ніколи не заглядав і не думав що там у мене стоїть... їде, крутиться, тромозить...
та полюбому не длиннее 170, чтоб в нижнем хвате пузо не так сильно мешало )
#65932
згоден з_rоadrunner, 50-34 та 12-28, для наших підйомів 34 спереду те що треба, знаю по собі, так як зараз на шоссері стоїть 39 і в гору важкувато натягувать, зато 50 вистачить всюди де тільки захочеш, доречі джезік якщо є бажання збирати саме 8-ск то в мене єз старого ще перемикачі, передній та задній, руль баранчик, вродь ще є касета з цепком.
#65933
Майрон, я б глянув перемикачі, касету, ціпок...
подивись шо є...можна в Гору в "Два Колеса"закинуть

Відправлено через 27 хвилини 44 секунди:
найбільше зустрічаю расклад у Shimano 52/42/32, 52/32 - лапки 175мм, у FSA 50/34 -170мм...
дабл чи трипл? чому питаю, бо не юзав дабл...
#65938
jazzec писав:
Perya писав:Дві пари тормозів на рулю - це лишне.
я мав на увазі не дві пари ставити(дуали+дублюючі), а просто дублюючий, скоріше за все один взагалі...
Цікава комбінація тормозних речажків була встановлена свого часу на ровері "Бараккуда 351". Для міста саме то.
#65939
jazzec, нажаль нічого в мене з цього вже нема, як я дізнався ході допроса, це все було продано за моєю спиною :stid:
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!