ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#68085
Хоча і не з першого разу, але ця мандра все ж відбулася! Напевно найочікуваніша в цьому році (ну, після Карпат). Передбачувано, велоспільнота Житомира не проявила ніякого інтересу до даної покатушки, тому нас було всього четверо, може так і краще...
  • Думав написати повний звіт про всю нашу мандру, але зрозумів, що мені забракне словарного запасу описати враження які я пережив, а просто декларувати-поїхали туди, приїхали сюди, побачили те, не хочеться. Може Mokrizzonni знайде час і передасть емоції від поїздки в тексті, в нього це точно вийде. Так вийшло що на головну ціль маршруту у нас було тільки пара годин, але і цього вистачило щоб офігєть від краси Олександрійського парку. З погодою неймовірно пощастило, і та, така жадана, золота осінь розкрилася, на світанні, такими яскравими барвами що вже не хотілося більше нікуди їхати... І взагалі, все в цій поїздці склалося, і хоча не вийшло проїхати вздовж Росі, зате добавили до маршруту заповідні дуби Палія і дві церкви, віком майже 300 років. Дуже дякую учасникам, гарна, мотивована компанія, зробила цю мандру, напевно найкращою в цьому році. Осінь-дивовижна пора, похмуро-різнобарвна, яскраво-сумна, і низька температура, сирість і вітер не зможуть затьмарити вражень від поїздок нею.
На цьому все, я думаю та купа фоток яку ми виклали, хоч трохи зможе передати вам весь той кайф який ми отримали. Ця поїздка не остання, долучайтесь, не пожалкуєте.
  • P.S Чекаємо фото від маестро Mokrizzonni, запевняю вас там буде бомба,от тільки не знаю куди він їх викладе...
vvtz, jazzec, Kit та 1 іншим це подобається
#68099
більше фото і більшІ фотки (учасників) будуть папізже.
Крошману і Ко шпасібо шо взяли, показали, і вже на старті не вигнали мене за круги по об'їзній Хвастова і далєє там (таки я знав шо робив, коли відтягував Олександрію на золоті промені 7ранку наступного дня)))гг)
Krosh це подобається
#68107
ТК Поліське Джерело писав: (таки я знав шо робив, коли відтягував Олександрію на золоті промені 7ранку наступного дня)))гг)
Ну так, це було супер-правильне рішення, як в воду дивився.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!