ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
By SK13
#66555
Потеряла вас за Ивановкой . Решила не рисковать , вернулась домой ) Спасибо за компанию !!! Вы знатные ЛОСИ !!!
#66556
на початку нас було п'ятеро: Аня, Розовий фікс, krecc i vvtz і я...
спочатку ми потєряли(із віду) Розовий фікс... йому все ніпачом і він не зупиняється містом...
потім після світлофора на Довжик я проколовся - фліпер якось косо стояв і пробився з внутрішньї сторони на отворі для шпиці... заклеївся... і ми стартонули... десь патіряли спочатку Аню(але ми домовилися, що якщо вона відвалиться, то вона собі сама прокатається)...
потім з Вовчиком зачепилися за пазіком-паравозіком і він нас протягнув під 60кмч до розв'язки з об'їзною... патіряли усіх... потім ми ще його декілька разів наздоганяли... в Болярці зустрілися усі пацани і струною потягнули додому...
у місті набрали Аню чи все гаразд
гарно катнули, дякую усім за компанію
39,2 км, середня 28,8 кмч, макс 59кмч
strava
vvtz, SK13, Hikka та 1 іншим це подобається
Аватар користувача
By vvtz
#66557
Лосяри-мікантари. Це все Джазік винний, до Сотки готується. Хай вам там добре катнеться, хто їде, привезіть побільше добрих вражень. Всім дяки за покатушку, було потужно.
SK13, jazzec, talon це подобається
#66563
шо ж ви людям рога відрощуєте! шоп їздить патіхоньку і душевно трє їздить зі мною. а то 30кмч - це занадто. Да по халопським дорогам!
#66579
ооой, йо! забув... на Богунії біля АТБ ми зустріли велосім'ю talon`чиків з чадом у кріслі! :ura: поверталися з вечірньої прогулянки
від чого ще піднявся настрій! :)
talon це подобається
#66672
.
Востаннє редагувалось 14 квітня 2016, 12:15 користувачем Hikka, всього редагувалось 1 раз.
#66692
сьогодні катнули з "утяжелєнієм"... ліва нога все ніяк не крутила, бо була зайнята судоргами... Оо! а вимитий і не змащений ланцюг це ващєєє... не крутиться ніяк, а скрип такий, шо ашани на районі отдихають... мені соромно...
#66702
Наш всаднiк без голови чуть не протаранив нас бiля свiтлофора
#66718
Це вже не розкатка і точно не для чайників! Ну нічо, а з тобою наступного разу розберусь!)
#66720
https://www.strava.com/activities/548072835
Моя программа на сьогодні. Думав потягатись на April Gran Fondo 115, но травмоване коліно сказало, шоб я не дурів геть зовсім та їхав назад. На Рівне вітер був зустрічний,але валилося добре, підйоми усі завалював стоячи аж бігом, шо на Музикалку, шо на обїздній, пофігу на той вітер, думав як розвернусь, полечу як літак... ага літак. Вітер штука коварна, спочатку в морду, потім боковий, а як розвернувся - знову в морду... Здуріти можна.
krecc, talon це подобається
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!