ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#66378
Міські змагання з маунтенбайку у крос-індивідуальній гонці на час - ХСТ

Змагання проводяться 23 квітня 2016 року в лісопарковій зоні правого берега річки Тетерів(праворуч від підвісного мосту парку культури і відпочинку ім. Ю. Гагаріна)
Вікові категорії: чоловіча група - до 15 років; 15-16 років; 17- 18 років, 18 – 23, 23 і старші, жіноча група – до 15 років, 15-16 років
Довжина дистанції до 3км.
Ознайомлення з трасою та реєстрація учасників з 11.00.

Початок змагань о 12.00.

ПОЛОЖЕННЯ
► Показати
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
liso94 це подобається
#66439
Вимушений додатково пояснити порядок допуску учасників до змагань.
В заявці-допуску проставляється підпис лікаря та печатка лікарської установи з датою проходження медичного огляду кожного учасника, який затверджується диспансером. Допуск лікаря дійсний 15 діб.
Найкраще перевіритися у хірурга, невропатолога, окуліста і терапевта. Поцікавтесь станом свого здоров’я і станом здоров’я дітей, якщо плануєте їх виступ. Якщо є відхилення – краще підлікуватися, відпочити або навіть пропустити цей старт.
Звертайтеся до лікарів – на виробництві, до сімейних, дільничних, шкільних.
Попередні тренування дуже важливі, не сподівайтеся на випадковий успіх, найкращі велосипедисти тримають себе «у формі» на протязі усього сезону. Але посилені тренування треба чергувати з послабленнями – двохтижневий цикл (навантаження – змагання – послаблення). Перечитайте на сайті velo.zt.ua матеріали про харчування і тренування – «Питание в велопоходе» і «Основы велокросса» (техніка від Ж. Анкетиля і «Занимайтесь велокроссом» від Красникова).

Будьте здорові!
#66867
Сьогодні заїжджав, щоб подивитися як проходять змагання, як раз встиг під кінець, коли всі Завершили Змагання: велику подяку Хочу ПЕРШ ЗА ВСЕ ВИСЛОВИТИ Матковському Віктору, який своєю працею створив цю трассу. і завжди всіх спонукає до змагань. Був радий бачити наших Хлопців, Влада. Майрона, Ваню, Рому.
Влада Зіма Вітаю з перемогою, всі хто взяв участь молодці- я Вам персонально зварю Супчика на наступних вихідних по стародавнім рецептам 17 століття)
ZiM, DIESEL, talon це подобається
#66869
jazzec писав:братки, хтось знає цього пацика?!
Він же Прізрачний самогонщік, він же Всаднік без голови, Він же Містер Лєгкоход over9000
#66875
jazzec писав: шо то таке взагалі було?
Послухав тут на форумі декількох персонажей, фізика та маркетолога та вирішив катнуть гонку на бюджетному вельчіку та щей на топталках, так шоб по чесноку було. Приїхав остннім. Залишився осад, та відчуття шо мене обманули! :(
#66878
Дякую Антоніо) а з приводу "іскоркі" то у нас з Романом свої любовні стосунки))0))))

Отправлено спустя 2 минуты 38 секунд:
ааа кстати, Тимура Кандаурова с почином) таки удалось завербовать в наши ряди перспективного гонщега!)
DIESEL це подобається
#66882
krecc писав:Послухав тут на форумі декількох персонажей, фізика та маркетолога та вирішив катнуть гонку на бюджетному вельчіку та щей на топталках, так шоб по чесноку було. Приїхав остннім. Залишився осад, та відчуття шо мене обманули!
За тулупа та товптачки мови не йшло :lol: I взагалi здаэться там про шоссе було, а ти куди поiхав?! :stid: :lol:
Hikka, ZiM, talon це подобається
#66888
krecc, Может ты все же объяснишь нам каким волшебным образом оказался на трассе передо мною, не обгоняя меня при этом? Так же, заставив меня оттормозиться и потерять секунды времени.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!