ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#61515
25 квітня 2015 року в лісопарковій зоні парку ім. Гагаріна праворуч від підвісного мосту відбулося відкриття велосезону в м. Житомирі. Міське управління молоді, сім’ї і спорту проводило відкриту першість міста з маутенбайку (крос-кантрі) – індивідуальна гонка на час – ХСТ. Подібні змагання, а саме – індивідуальна гонка по пересічній місцевості не проводилася з часу радянської влади.
Особисто я не бачу різниці між велокросом і кросом-кантрі. Та ці і подальші заходи «на землі» буду проводити саме під цією назвою, бо на велокросі повинні використовуватися лише колеса 28 дюймів і кермо класичної гоночної форми.
Змагання відбувалися, як завжди, при сонячній погоді. З причини проведення всеукраїнського суботника, першості області з велоспорту і учбового дня в деяких школах учасники приїжджали на змагання з запізненням. Протяжність заїздів для молодших груп була 1400 м, а для юніорів і чоловіків – 2800 м. Спершу стартували молодші, а згодом – дорослі.
Профіль траси досить змінний – 240-метровий підйом плавно переходив у 140-метровий спуск. Крім того – спуск по яру і виїзд з нього серпантинними стежками.

В моїх планах цього року – добавити спуск майже до річки і підйом звідти третім серпантином. Частину цієї доріжки я підготовив ще торік. Адміністрацією парку ім. Гагаріна планується взяти на баланс дану велотрасу як велодоріжку. Хотілося б вспіти зробити щось подібне і в гідропарку, де вже цього року має запрацювати прокат велосипедів. На змагання були запрошені дві медпрацівниці, які чергували в районі старту і західних спусків.
Проколів, поломок і падінь не сталося завдяки підвищення майстерності керування велосипедом, постійних учасників і ретельній підготовці траси. Крім того, у молодших групах застосовувалася зупиночна планка, перед якою треба було зупинитися, перейти її пішки і лише тоді продовжити рух. Щодо охорони правопорядку – запрошені міліціонери прийшли ще до початку змагань і більше я їх не бачив.

РЕЗУЛЬТАТИ
► Показати
Наймолодшим учасником був Умінський Ян, а найстарший – Антонєвський Віктор. Висловлюю свою подяку постійному спонсору змагань – Ігору Олександровичу Діхтяренку за велолітературу.
Прошу прийти до мене на роботу (вул. Фещенко-Чопівського, 10, ОШВСМ СОК «Авангард») Волкова Владислава (ІІ місце) і Гладкого Нікіту (ІІ місце) – грамоти і медалі.
Невеликий анонс з того, що я планую провести в найближчий термін часу:
1. Відкрита першість Черняхівського р-на (с. Селянщина, велотуризм);
2. «Велодень» у п. Озерне (орієнтовно 16 чи 17 травня);
3. «Велодень» у Житомирі – 30 травня;
4. «Дитячий Велодень» - 1 червня;
5. V меморіал пам’яті А.В.Крюкова – 13 чи 14 червня;
6. Маутенбайк (крос-кантрі) – крос на короткій кільцевій трасі – ХСС. Групова гонка 10 і 20 хв. (орієнтовно – липень).
Горбатый, max, Konstantin.Babintsev та 2 іншим це подобається
#61544
Матковський писав:В моїх планах цього року – добавити спуск майже до річки і підйом звідти третім серпантином. Частину цієї доріжки я підготовив ще торік. Адміністрацією парку ім. Гагаріна планується взяти на баланс дану велотрасу як велодоріжку.
Хотілося б поцікавитися. Чи означає це, що знову будуть розвалені труди інших: через овраг, що перетинається з "вашим маршрутом" якимись хлопцями була побудована траса для швидкісного спуску/фрірайда — її ви теж знесете під свої потреби?
krecc це подобається
#62707
Горбатый писав:
Матковський писав:Маутенбайк (крос-кантрі) – крос на короткій кільцевій трасі – ХСС. Групова гонка 10 і 20 хв. (орієнтовно – липень).
а подробнее?
10
Горбатый, трассу уже прикатуеш?
#62712
Горбатый писав: что значит групповая гонка 10 хв ???
Будет много возрастных груп(большие шансы на победу), участники каждой группы стартуют вместе(без гандикапа).
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!