ВелоЖитомир

форум велосипедистів м.Житомира

  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
  • Аватар користувача
#59707
14 березня 2015 року в приміщенні Озерненської гімназії Житомирського р-ну буде проведено відзначення 121-річниці заснування велоспорту на Житомирщині.

У програмі:
1.Виступ спортивного дослідника Кухарського О.С.
2.Виступи тренерів з велоспорту.
3.Виступи інструкторів з велотуризму.
4.Демонстрація відеофільмів з велоспорту і велотуризму.
5.Організаційні заходи по створенню гуртка з велотуризму в Озерненській гімназії.

Огляд експозиції з історії велоспорту та велотуризму розпочнеться о 9:00.
Початок урочистої частини об 11:00.
max, Sergey_4, Любов Бабинцева це подобається
#59772
работаю я в Сб(
но будет Люба... так что с пропусками проблем не возникнет)

меня больше вопрос парковки пока интересует, ща нуна решить где стойло сделать. Замки -замками, а хотелось бы по феншую, надеюсь решат.
#60148
В добру путь!

14 березня 2015 року в приміщенні Озернянської гімназії відбулося урочисте зібрання, присвячене вшануванню 121-річниці створення першого на Житомирщині велотовариства.
В актовому залі, по-святковому прикрашеному українською національною символікою були розміщені архівні матеріали про початок велоруху в нашій області, а також численні фотостенди про спортивні товариства, які розвивали велоспорт і велотуризм. Окремо демонструвалися матеріали про наших видатних спортсменів і тренерів, які їх виховали.
Присутні з цікавістю ознайомилися з спортивними досягненнями вело- спортсменів, починаючи з початку минулого сторіччя. На жаль, не було змоги розмістити весь об’єм інформації, кількість якої досягає півтори сотні плакатів.
Першим виступом стала цікава розповідь нашого спортивного дослідника Кухарського Олександра Станіславовича, якому спортивна громадськість області завдячує за висвітлення невідомих досі подій фізкультури і спорту.
Про свій початок спортивного життя, про досягнуті особисті успіхи у велогонках і тренерській роботі, розповів рекордсмен України, майстер спорту СРСР, тренер з велоспорту (нині пенсіонер) Малецький Юрій Петрович.
Про стан, в якому перебуває обласний велоспорт нині, розповідав діючий тренер з велоспорту житомирської КДЮСШ «Колос» Столяр Михайло Григорович, найтитулованіший вихованець якого – Роман Шевчук, МСМК з трекових гонок, учасник чемпіонату світу серед молоді нині тренується в італійському професійному велоклубі.
Основною подією цього дня мало стати створення гуртка з велотуризму в гімназії, тому до виступу була запрошена Прохорчук Світлана Анатоліївна, викладач Селянщинського спортивного ліцею. Завдяки її наполегливості, а також сприянню директора ліцею Сташенко Олександра Федоровича за три роки вдалося створити на базі ліцею гурток спортивного туризму, який є зараз одним з найсильніших в нашій області. Світлана Анатоліїна поділилася своїм досвідом роботи, доповнюючи розповідь цікавими слайдами про змагання і походи.
Вчитель Вільської школи (також з Черняхівського району) Пєгов Сергій Ігорович, показав присутнім відеозвіти про проведені походи, які були визнані переможцями і призерами на всеукраїнському рівні.
Майбутні велотуристи (а їх зібралося в залі чимало) мали змогу подивитися, як треба проходити маршрут, зберігаючи природу і вшановувати пам'ять про видатних людей і героїв.
Завершив виступ відомий краєзнавець Мокрицький Павло Сергійович розповіддю про пам’ятники архітектури навколо п. Озерне, тобто на те, на що мають звернути увагу юні велотуристи на початку своїх подорожей.
Велогурток очолить викладач гімназії Мельник Любов Валеріївна, яка сама є прихильницею велоподорожей.
Директор гімназії Власюк Анатолій Петрович від імені присутніх в залі подякував доповідачам за їх чуйну підтримку майбутнім веломандрівникам і зі своєї сторони пообіцяв створити необхідні умови для розвитку велотуризму в гімназії.
Наприкінці зустрічі присутні мали змогу продивитися відеофільми про славетних велогонщиків, а також про велоперегони.
Незважаючи на свій досить напружений графік заходів і змагань, які я проводжу в Житомирі і на виїздах, буду намагатися вже в травні провести в п.Озерне «Велодень», а в червні розмітити в лісі велотрасу для проведення велозмагань.
Таким чином, буду вважати, що створенню гуртка велотуризму при гімназії буде надана необхідна допомога.
Окремо дякую житомирській облдержтелекомпанії за висвітлення цієї події в телеефірі, що стане дієвим засобом розвитку велотуризму і велоспорту в області.

Матковський В.Є. – веломайстер ОШВСМ
vvtz це подобається
#60175
от себя добавлю, не был, не участвовал, но попал)))

Эти велоспиногрызытуристы хотят катать далеко и сразу, сама гимназия не сможет сделать норм.сопровождение, так шо про покатухи юных сурков буду закидывать сюдой, мож кто согласицо поматрасить в качестве стюарта :D
#60205
Мне бы хотелось чтоб этими "урочистостями" дело нового велоклуба не заглохло. Ибо там ну некому его вести. Да и дети что были на "урочистостях" ( 99% девочек) - очевидно что "пригнаны". Не верю в такой интерес к велоделу у девочек)))). То есть возникает ещё и вопрос - а будет ли там кому ЕЗДИТЬ ? :))) Хотя сия гимназия отличается кружками и пр., лично приезжал к ним на "мероприятия".
То есть учителя с огоньком!
пс: огорчило что от веложитомира никто не соизволил... детям было интересно послушать и посмотреть дела походные.
#60213
вести секту в Озёрном нема кому - энто факт. Интерес у детей есть (человек 20 орут давайте катать в туда подальше), а со взрослыми проблемка. Там есть три велоучителя, но все барышни. Причем не упоротые на байках, а любители.
#60214
ТК Поліське Джерело писав:пс: огорчило что от веложитомира никто не соизволил...
шкода звісно...сорі, але я, Антошкін, ВВТЗ і Талон, якраз в ту суботу цілий день працювали над "гарячим велопроектом", перенести не було як...
#60247
ух, на Вс провожу планёрку с юными велосурками. Хочу увидеть - узнать шо у них и с железом, и кто ужо катался и кто чаво боицо и прочая. На каникулах похоже просто нуна будет куда нить свозить ньюфагов. Правда чуйка у меня на счет засилья ардисов двухсосисных с последним ТО времён Кучмы...
Так шо ждите сигналов СОС )))
_rоadrunner це подобається
#60252
Konstantin.Babintsev писав:Там есть три велоучителя, но все барышни.
ухтыжка :roll: ...та шо ж вы про барышень...и в последнююю очередь...шож я ... я какнешно....канешна я...я завсегда готов :oops: :girl:
#60259
ТК Поліське Джерело писав:
Konstantin.Babintsev писав:Там есть три велоучителя, но все барышни.
как записаться к ним на мастер класс? хочу научиться ездить на велосипеде :velo:
#60263
Печалько, але баришні усі заміжні. Ну, якщо тільки захочеш відбити їх, бо не всі шлюбні...А тепер серьозно. Команди насправді намалювалось дві.Дитяча та доросла-вчительська. Причому обидві виїли печінку та вимагають покатух. В неділю(22-го) дійсно будемо знайомитись з рекрутами та оцінювати технічні та фізичні можливості.Біля Скоморошської церкви о 11.00. А надалі проблема з вчителями : почали вимагати окрему покатуху без дітей.За канікули потрібно щось "матрасне" видумати.(бо надуються)
Sergey_4 це подобається
#60264
ZiM, )))я не точно выразился) они учителя с велосипедами, одна из них была на ДР форума) может учить биологии во время матрасных покатушек)
#60265
Любов Бабинцева писав:Печалько, але баришні усі заміжні. Ну, якщо тільки захочеш відбити їх, бо не всі шлюбні...
Но но но, я ж только мастер класс по технике велосипедной езды хотел ничего более) тут все порядочные люди :)
#60267
Решетникову из гимназии я знаю - хде это она была на ДР ВелоЖт? %%
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Пропускаєш покатушки та інші велоподії?! - SMS-інформування!